جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
پیوندها ÏÑÎæÇÓÊ ÇÔÊÑǘارتباط با ماآرشيوشناسنامهصفحه اصلي
تاریخ 1395/02/13 - روزنامه سراسري صبح ايران(دوشنبه) نسخه شماره 5264

 بروس ويليس با «محموله گران بها» به سينما مي‌رود 

 «محموله گران بها» جديدترين فيلم اکشن بروس ويليس به زودي راهي‌ پرده‌ سينماها مي‌شود.

به گزارش مهر به نقل از مووي نيوز، «محموله گران بها» فيلمي به كارگرداني مكس آدامز از 11 ماه مه (10 روز ديگر) اکران جهاني خود را آغاز مي‌کند.

در اين فيلم که اولين تجربه کارگرداني آدامز است، بروس ويليس نقش اِدي، يک رييس مافيايي را بازي مي کند. كلر فورلاني و مارک گاسلار ديگر بازيگران اين فيلم هستند. کلر فورلاني در نقش دزدي به نام کارن که موجب شکست يک نقشه ادي شده، ظاهر شده است. او براي کسب اعتماد مجدد رييسش، جک با بازي مارک گاسلار، او را مجبور مي کند برايش سرقتي غيرممکن را انجام دهد. آنها موفق مي‌شوند تا محموله‌اي گران بها از سنگ‌هاي قيمتي را بدزدند، اما بعد خيانت بين ديگر اعضاي گروه، موجب پيچيده شدن ماجرا مي‌شود.

آدامز به عنوان کارگردان و نويسنده موفق شده است مخاطب را تا انتهاي فيلم با خود همراه کند. او که چند سال پيش با پس زمينه‌اي نظامي به عنوان تهيه کننده وارد هاليوود شد، با مدرک کارشناسي ارشد در تهيه فيلم به زودي توانست حس طنز خود را وارد فيلمنامه‌هايش کند و با ديالوگي‌هاي سريع و هوشمندانه توانايي نويسندگي خود را در خلق اکشني با توالي واقعي نشان دهد. او فيلمنامه اين فيلم را پيش از ورود به هاليوود و زماني که به عنوان دانشجوي اين رشته در مدرسه فيلم دانشگاه فلوريدا تحصيل مي‌کرد نوشته است.

بروس ويليس بازيگر 60 ساله آمريكايي آلماني تبار است. او كه در راينلاند - فالتز آلمان غربي به دنيا آمده از سال 1980 در عرصه هنري فعال است. اين بازيگر، تهيه‌کننده و نوازنده با ايفاي نقش جان مک‌کلاين در فيلم «جان سخت» به شهرت رسيد. آثار ويليس در مجموع و به طور خالص بين 2/55 تا 3/04 ميليارد دلار آمريکا در گيشه‌هاي منطقه آمريکاي شمالي فروش داشته که از لحاظ پر کردن گيشه هفتمين هنرپيشه نقش اول و هشتمين هنرپيشه نقش مکمل است.


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
سياسي
خبر دانشگاه
پزشكي
استانها
انرژي
اقتصادي
اجتماعي
هنري
ورزشي
آگهي
صفحه اصلی - شناسنامه آفرینش - آرشیو آفرینش - ارتباط با ما - درخواست اشتراک - پیوندها - جستجوی پیشرفته