جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
پیوندها ÏÑÎæÇÓÊ ÇÔÊÑǘارتباط با ماآرشيوشناسنامهصفحه اصلي
تاریخ 1395/03/30 - روزنامه سراسري صبح ايران(يكشنبه) نسخه شماره 5302

 بخشدار رودهن تاکيد کرد؛
 ضرورت احداث بيمارستان در رودهن تا پايان سال 

 رودهن-ايرج صادقعلي

بخشدار رودهن گفت: احداث بيمارستان در رودهن مطالبه به‌حق مردم است که بايد تا پايان سال محقق شود.

به گزارش خبرنگارآفرينش، رضا طاهرخاني پيش از در جمع شماري از مديران دستگاه‌هاي اجرايي رودهن اظهار داشت: سال 95، سالي است که مقام معظم رهبري آن را اقتصاد مقاومتي؛ اقدام و عمل نام‌گذاري کرده‌اند و خدا را شاکريم که از اولين بخش‌هاي سطح کشور بوديم که ستاد اقتصاد مقاومتي را تشکيل داديم و مسؤولان با ارائه فکر و برنامه پاي کار هستند تا يک گام در راستاي تحققان برداريم.

طاهرخاني با بيان اينکه سه جلسه اين ستاد را از ابتداي سال تاکنون با ساختار خوب پشت سر گذاشتيم و در شرح وظايف مانند جذب سرمايه‌گذار و توريست برنامه داشتيم، گفت: سرمايه‌داران به نام کشور را دعوت و پتانسيل‌ها و موقعيت‌هاي رودهن را تشريح کرديم که استقبال هم نشان دادند تا با همکاري مردم و مسؤولان در منطقه سرمايه‌گذاري کنند..

بخشدار رودهن تصريح کرد: همه مسؤولان در اين ستاد از توليد ملي حمايت خواهند کرد و در اين راستا کميته ويژه‌اي براي اصلاح الگوي مصرف و مصرف توليد داخلي هم تشکيل شده است.

طاهرخاني با تأکيد بر اينکه اقتصاد مقاومتي را مردم‌بنيان خواهيم کرد و استفاده از سرمايه مردمي را در دستور کار داريم، اضافه کرد: در مجموعه دولت هم ظرفيت‌سازي و هدايت و عمل و بازسازي شرايط براي سرمايه‌گذاران و هم کار جهادي و اقدام انقلابي را در دستور کار داريم.

بخشدار رودهن با اشاره به اينکه تا پايان سال اقدامات خوبي خواهيم داشت، بيان کرد: نهادينه‌سازي فرهنگ استفاده از توليد ملي در نشست با مسؤولان آمورش و پرورش در سطح مدارس به شکل جدي پيگيري مي‌شود و الگوي مصرف و استفاده از کالاي ايراني را در کنار برنامه‌هايي براي جامعه خواهيم داشت.

طاهرخاني در خصوص برگزاري انتخابات گذشته تصريح کرد: انتخابات و اين اتفاق مهم سياسي با برنامه‌ريزي خوب و با همت همه و با حضور خوب مردم هميشه در صحنه برگزار شد.

طاهرخاني با تأکيد بر اينکه حفاظت از آراي مردم و صيانت از آن و بحث حق‌الناس را در دو انتخابات در دستور کار داشتيم، اضافه کرد: مشکل کوچک‌ترين تخلفي در حوزه‌هاي انتخابيه نداشتيم و انتخابات با سلامت خاص خود برگزار شد.

بخشدار رودهن با اشاره به اينکه مردم يک‌بار ديگر با حضور پاي صندوق‌هاي رأي تجديد ميثاق با نظام جمهوري اسلامي کردند، اظهار داشت: از نامزدهاي انتخابات در مجلس در راستاي پرشور کردن انتخابات تشکر مي‌کنم.

طاهرخاني تأکيد کرد: نماينده جديد مردم در مجلس شوراي اسلامي از سربازان نظام در مجلس شوراي اسلامي است و حفاظت از آرمان‌هاي امام شهدا و شهدا و نظام مقدس جمهوري اسلامي و خدمت بي‌منت به مردم منطقه را در انديشه خود دارد.

بخشدار رودهن تصريح کرد: دوران انتخابات و هياهوي انتخابات به پايان رسيد و امروز بايد از بيانات مقام معظم رهبري به‌ويژه در بحث انقلابي بودن و انقلابي ماندن پيروي شود و بايد مباحث سياسي را کنار گذاشته و وحدت کلمه داشته باشيم.

وي با اشاره به اينکه مطالبه به‌حق مردم رودهن اين است که احداث بيمارستان را در دستور کار قرار دهند، اظهار داشت: نماينده مردم دماوند و فيروزکوه در مجلس دهم تا پايان سال اين بحث را محقق کند و پيگير آن باشد.


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
سياسي
خبر دانشگاه
دانستني ها
پزشكي
استانها
انرژي
اقتصادي
اجتماعي
هنري
ورزشي
آگهي
صفحه اصلی - شناسنامه آفرینش - آرشیو آفرینش - ارتباط با ما - درخواست اشتراک - پیوندها - جستجوی پیشرفته