جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
پیوندها ÏÑÎæÇÓÊ ÇÔÊÑǘارتباط با ماآرشيوشناسنامهصفحه اصلي
تاریخ 1395/04/06 - روزنامه سراسري صبح ايران (يكشنبه) نسخه شماره 5308

 به علت اشتباه پزشکي؛
 بازيگر «کوچه اقاقيا» فلج شد 

 پزشکان آلماني به دليل يک اشتباه، باعث فلج شدن «شهاب عسگري» دوبلور و بازيگر پيشکسوت کشورمان شده اند.به گزارش صبا؛ شهاب عسگري بازيگر پيشکسوت تئاتر، سينما و تلويزيون که آخرين بازي او به سريال ستايش برمي‌گردد، در خصوص بيماري و جراحي‌اش، گفت: حدود 2 سالي در آلمان به سر مي‌بردم و تازه به ايران برگشتم. رگ گردن من دچار مشکل شد و پزشکان کشور آلمان تشخيص گذاشتن فنري کنار رگ را دادند.

بازيگر فيلم سينمايي «دست‌هاي آلوده» تصريح کرد: به خاطر اشتباه يک پزشک آلماني ستون فقراتم عفونت کرد و کيستي در اولين مهره ستون فقرات جمع شد. با رخ دادن اين اتفاق حدود 45 درصد از سمت راست و چپ بدنم فلج شد.

وي ادامه داد: براي ديدن دوستان و اعضاي فاميل خود به ايران بازگشتم و طي روزهاي آينده بايد براي ادامه درمان به کشور آلمان برگردم.او در خصوص علت فلجي خود افزود: در حال حاضر با واکر راه مي‌روم و فلجي من ربطي به سکته مغزي و قلبي ندارد و علت آن به اشتباه پزشکان آلمان در گذاشتن فنر برمي‌گردد. البته اميدوارم با درمان و فيزيوتراپي از درصد فلجي من کم شود.

شهاب عسگري در سال 1324 در تهران متولد شد. او بازي در تئاتر را از سال 1359 در تئاتر نصر تجربه کرد.همچنين بازي در سينما را از سال 1357 با فيلمي به نام کوسه جنوب کاري از ساموئل خاچيکيان آغاز کرد.او در فيلم‌هاي ‌سينمايي چون: آقاي رئيس‌جمهور، دست‌هاي آلوده، جنجال بزرگ، تکيه بر باد ،سريال کوچه اقاقيا و بسياري ديگر به ايفاي نقش پرداخته است.


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
سياسي
خبر دانشگاه
دانستني ها
پزشكي
استانها
انرژي
اقتصادي
اجتماعي
هنري
ورزشي
آگهي
صفحه اصلی - شناسنامه آفرینش - آرشیو آفرینش - ارتباط با ما - درخواست اشتراک - پیوندها - جستجوی پیشرفته