جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
پیوندها ÏÑÎæÇÓÊ ÇÔÊÑǘارتباط با ماآرشيوشناسنامهصفحه اصلي
تاریخ 1395/05/03 - روزنامه سراسري صبح ايران(يكشنبه) نسخه شماره 5329

 از سوي استاندار خوزستان؛
 تاکيد بر شتاب‎بخشي به پروژه 2 هزار واحدي مسکن مهر نفت اهواز 

 اهواز – خبرنگار آفرينش

استاندار خوزستان بر شتاب بخشي به طرح دو هزار واحدي مسکن مهر نفت واقع در منطقه سپيدار اهواز تاکيد کرد.غلامرضا شريعتي در حاشيه بازديد از اين پروژه 2 هزار واحدي نفت اهواز اظهار داشت: اين طرح بايد در کوتاهترين زمان ممکن در اختيار متقاضيان اين طرح قرار گيرد و به سرعت به سرانجام برسد.

طرح دو هزار واحدي مسکن مهر نفت اهواز در سال 1389با حضور وزير نفت آغاز شد و قرار بود در يک فرآيند دو ساله به بهره‎برداري برسد.در نشستي که با حضور استاندار خوزستان براي بررسي اين طرح در همان محل برگزار شد مشکلات اين پروژه از جمله کمبود نقدينگي، آب و فاضلاب و نداشتن متولي براي تامين اعتبار لازم براي اجراي آماده‎سازي طرح از سوي مجري مسکن دو هزار واحدي نفت مطرح شد. در اين نشست اعلام شد اين طرح با پيشرفت 62 درصد در حال انجام است و تاکنون 400 واحد به متقاضيان تحويل داده شده و 200 واحد ديگر تا پايان تير ماه به متقاضيان واگذار مي‎شود.

در اين نشست که احمد سياحي معاون امور عمراني استانداري، منوچهر رحماني مديرکل راه و شهرسازي خوزستان شرکت داشتند گزارشي از وضعيت اين پروژه و چالشهاي پيش رو ارايه شد.براي اجراي اين طرح يک هزار و 560 ميليارد ريال پيش‎بيني شده که از محل تسهيلات بانکي، وام شرکتي و آورده متقاضي تامين خواهد شد.


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
سياسي
خبر دانشگاه
دانستني ها
پزشكي
استانها
انرژي
اقتصادي
اجتماعي
هنري
ورزشي
آگهي
صفحه اصلی - شناسنامه آفرینش - آرشیو آفرینش - ارتباط با ما - درخواست اشتراک - پیوندها - جستجوی پیشرفته