جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
پیوندها ÏÑÎæÇÓÊ ÇÔÊÑǘارتباط با ماآرشيوشناسنامهصفحه اصلي
تاریخ 1395/05/10 - روزنامه سراسري صبح ايران(يكشنبه) نسخه شماره 5334

 خبــر 

 بازديد مديرکل آموزش فني وحرفه اي از شرکت فرآورده هاي فولادي گلستان

گلستان – خبرنگار آفرينش

همزمان با سومين روز از هفته ملي مهارت، مديرکل آموزش فني وحرفه اي گلستان به همراه دو تن از روساي مراکز و کارشناس آموزش در صنايع، از شرکت فرآورده هاي فولادي گلستان بازديد بعمل آورد.به گزارش روابط عمومي اداره کل آموزش فني وحرفه اي گلستان، ابوالفضل تيرانداز مديرکل، در اين بازديد طي جلسه اي با رحيميان مديرعامل؛ ضمن معرفي خدمات و فعاليت هاي آموزش فني وحرفه اي، آمادگي کامل مراکز براي ارائه آموزش هاي مورد نياز را اعلام نمود.

وي اظهار داشت: اين اداره کل پس از اعلام نياز واحد صنعتي نسبت به رشته هاي مورد نياز، مي تواند آموزش هاي مورد نظر را در مراکز ثابت و يا در همان واحد صنعتي اجرايي نمايد. رحيميان مديرعامل شرکت نيز در اين جلسه گفت: امر آموزش يک لازمه براي ارتقاء سطح توانمندي هاي افراد شاغل در صنايع و ... است و بايد اهتمام ويژه اي به اين بخش داشت و با شناخت نسبي از آموزش هاي مهارتي مي توان گفت که مي تواند کمک بسزايي در موضوع آموزشي به اين واحد صنعتي نمايد. رحيميان در ادامه بيان داشت: شرکت فرآورده هاي فولادي در زمينه هاي ريخته گري آهن، ريخته گري فولاد، محصولات ريخته گري، قطعات سنگين مورد استفاده صنايع و ... مي باشد و اين شرکت با 120 نيرو در 3 شيفت کاري فعال مي باشد.

اجراي موفق برنامه CPI در قزوين مستلزم حمايت ملي است

قزوين - خردمند

فريدون همتي، استاندار قزوين گفت: اجراي موفق برنامه CPI (شکوفايي شهري) در قزوين مستلزم حمايت ملي است.به گزارش خبرنگار روزنامه آفرينش در استان قزوين ،فريدون همتي در جلسه هماهنگي CPI (شکوفايي شهري) که در محل سازمان مديريت و برنامه‌ريزي کشور برگزار شد، افزود: ايجاد باور به برنامه‌هاي هپيتات بستگي به موفقيت‌ شهر قزوين در برنامه CPI (شکوفايي شهري) خواهد داشت.

وي بيان کرد: تلاش خواهد شد اين برنامه به ستاد فرماندهي اقتصاد مقاومتي و دولت ارائه شود تا علاوه بر حمايت‌هاي محلي، حمايت‌هاي ملي را نيز به همراه داشته باشد.

استاندار قزوين با خواستار حمايت از آقاي پورزرندي مديرعامل بانک شهر درباره حمايت‌هاي تامين مالي گفت: اگر مي‌خواهيم اين برنامه سرنوشت موفق داشته باشد و يک کار نمونه ارائه شود مستلزم اين است که در اين برنامه همه از جمله هپيتات در کنار ما باشند.همتي خواستار شد: شاخص‌هاي کلان برنامه شکوفايي شهري قزوين ارائه و با وضعيت فعلي قزوين پايش شود و با اين عمل خلاءها براي ما شفاف و روشن خواهند شد و آن زمان مي‌توانيم از ترکيب برنامه‌هاي محلي، شکاف و خلاءها را پر کنيم تا به مدل مقبول و موفقي دست پيدا کنيم.

اين مقام مسوول گفت: ما تلاش مي کنيم برنامه‌هاي توسعه جديد شهر قزوين را با اين برنامه سازگار و منطبق کنيم.

به همت ستاد ديه استان البرز،

يک مددجوي کارآفرين آزاد شد

کرج - خاکپور

در سال 91 از دفتر انبار شرکتم، سرقتي حادث گرديد که متاسفانه منجر به محکوميتم شد.

مديرعامل شرکتي که در زمينه پخش مواد غذايي-آرايشي فعاليت مي کرد، در گفتگويي اختصاصي با روابط عمومي ستاد ديه استان البرز با بيان اين مطلب که در سال 91 بدنبال سرقت از شرکتم ، به حبس محکوم شدم ، افزود: متاسفانه بدليل اينکه سارقين پيدا نشدند و چون روزانه مبلغ بالاي دهها ميليون فروش داشتيم، بالتبع به شرکت ها و کارخانه هايي نيز بدهکار بوديم.

وي با بيان اينکه اين بدهي ها به عنوان چک هاي روزمرگي باعث شد تا گرفتار شوم ، ادامه داد: تا خواستم خودم را پيدا کنم ، طلبکاران اسنادشان را به اجرا گذاشتند.

اين کارشناس ارشد بازرگاني گفت : 37 نفربعنوان کارمند در شرکتم مشغول بکار بوده که برايشان حق بيمه واريز مي کردم، خودم هم تازه ازدواج کرده بودم ودر زمان گرفتاري حمايت نشدم.

اين کارآفرين تصريح کرد: خودم مجبور شدم به دنبال طلب هايم رفته و از طرف ديگر دنبال سارقين نيز بودم و حدود شش ماه نيز سعي کردم مخفيانه زندگي کنم تا گير نيفتم.اما بعد از اين مدت جلب شدم و از سال 91 در ندامتگاه کرج بودم.

مددجوي آزاد شده در ادامه با اشاره به تحمل حبس در بند مالي ندامتگاه کرج، از کمک ها و مساعدت هاي ستاد ديه استان تشکر و قدرداني نمود.

گفتني است اين مددجو با توجه به شرايط همه جانبه پرونده اش و تحقيقات دقيق مددکاران و محققان ستاد ديه استان، حايز دريافت کمک شمرده شد و با مساعدت ستاد ديه استان البرز ، توانست وام را دريافت کرده و قسمتي از بدهي خودرا پرداخت نمايد.


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
سياسي
خبر دانشگاه
دانستني ها
پزشكي
استانها
انرژي
اقتصادي
اجتماعي
هنري
ورزشي
آگهي
صفحه اصلی - شناسنامه آفرینش - آرشیو آفرینش - ارتباط با ما - درخواست اشتراک - پیوندها - جستجوی پیشرفته