جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
پیوندها ÏÑÎæÇÓÊ ÇÔÊÑǘارتباط با ماآرشيوشناسنامهصفحه اصلي
تاریخ 1395/05/24 - روزنامه سراسري صبح ايران(يكشنبه) نسخه شماره 5346

 خبرپزشكي 

 12 تا 14 آبان ماه؛

برگزاري يازدهمين کنگره بين المللي بيماري هاي غدد درون ريز و متابوليسم

يازدهمين کنگره بين المللي بيماري هاي غدد درون ريز و متابوليسم براي نخستين بار همراه با برنامه هاي ويژه گروه پرستاري برگزار مي شود و پرستاران براي ارائه خلاصه مقاله به اين کنگره تا 31 مرداد فرصت دارند.

به گزارش آفرينش به نقل از وبدا ،دکتر عباس عباس زاده، دبير بخش پرستاري اين کنگره با اعلام اين خبر گفت: يازدهمين کنگره بيماريهاي غدد درون ريز و متابوليسم به صورت بين المللي از 12 تا 14 آبان در مرکز همايش هاي بين المللي دانشگاه شهيد بهشتي برگزار مي شود و امسال براي اولين بار بخش ويژه پرستاري در اين کنگره لحاظ شده است.

وي افزود: مراقبت هاي ديابت، مديريت آزمايشهاي حوزه غدد درون ريز، مراقبت هاي بيماران آندوکرين، اورژانسهاي حوزه غدد درون ريز و اخلاق و مراقبت معنوي از جمله مهمترين محورهاي مورد بحث در بخش پرستاري اين کنگره است و اختلالات تيروئيد، ديابت، اختلالات چربي هاي خون، اختلالات غده هيپوفيز، اختلالات غدد فوق کليه، آندوکرينولوژي توليد مثل و پوکي استخوان و بيماري هاي متابوليک استخوان نيز به عنوان عناوين تخصصي اين کنگره است.

وي مهلت ارسال خلاصه مقالات به اين کنگره را 31 مرداد عنوان کرد و گفت: اين کنگره فرصت بسيار خوبي است براي همکاراني که پژوهشي در زمينه ديابت، غدد درون ريز، متابوليسم، پوکي استخوان، بيماري هاي چاقي، افزايش چربي خون، سبک زندگي و مسائل اين چنيني دارند.

دبير بخش پرستاري اين کنگره ادامه داد: با توجه به تمهيدات انديشيده شده در برگزاري يازدهمين کنگره بين المللي بيماري هاي غدد درون ريز و متابوليسم و سخنراناني که از داخل و خارج از کشور دعوت شده اند و از بهترين هاي اين حوزه محسوب مي شوند، اين کنگره مي تواند يکي از بهترين فرصت ها براي همکاران پرستار باشد که دانش و اطلاعات خود را در حوزه غدد درون ريز و متابوليسم ارتقاء دهند.


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
سياسي
خبر دانشگاه
دانستني ها
پزشكي
استانها
انرژي
اقتصادي
اجتماعي
هنري
ورزشي
آگهي
صفحه اصلی - شناسنامه آفرینش - آرشیو آفرینش - ارتباط با ما - درخواست اشتراک - پیوندها - جستجوی پیشرفته