جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
پیوندها ÏÑÎæÇÓÊ ÇÔÊÑǘارتباط با ماآرشيوشناسنامهصفحه اصلي
تاریخ 1395/05/24 - روزنامه سراسري صبح ايران(يكشنبه) نسخه شماره 5346

 نهادهاي مالي 

 15 هزار ميليارد ريال تسهيلات بانک مسکن به بافت هاي فرسوده پرداخت شد

مدير امور اعتباري بانک مسکن گفت: بانک مسکن تاکنون 15 هزار ميليارد ريال تسهيلات بهسازي و نوسازي بافت فرسوده به متقاضيان پرداخت کرده است.به گزارش آفرينش به نقل از روابط عمومي بانک مسکن، نادر قاسمي افزود: در دوره زماني سال 1388 تا پايان تيرماه سال 1395 تمامي قراردادهاي منعقد شده براي اعطاي تسهيلات بافت فرسوده به 82 هزار واحد بود که در اين حوزه تاکنون 15 هزار ميليارد ريال تسهيلات پرداخت شده است.

پيشتازي بانک ملي در پرداخت تسهيلات قرض الحسنه ازدواج

بانک ملي ايران در تداوم سياست هاي محوري دولت تدبير واميد در جهت حمايت از جوانان و گسترش سنت حسنه ازدواج از ابتداي دولت يازدهم تاکنون بيش از 5ر23 هزار ميليارد ريال تسهيلات قرض الحسنه ازدواج و تهيه جهيزيه پرداخت کرده است .به گزارش آفرينش به نقل ازروابط عمومي بانک ملي ايران ، از اين ميزان تسهيلات ازدواج وتهيه جهيزيه بيش از 3 هزار ميليارد ريال در سال 1392 و حدود 10 هزارميليارد ريال براي سال 1393 ونزديک 9 هزار ميليارد ريال مربوط به سال 1394 بوده است .

تشريح جزئيات طرح کارت خريد سپه و نحوه بهره مندي مشتريان از اين کارت

عضو هيأت مديره بانک سپه جزئيات طرح کارت خريد سپه و نحوه بهره مندي مشتريان از اين کارت را تشريح کرد.به گزارش آفرينش به نقل ازپايگاه اطلاع رساني بانک سپه، عيسي کاظم نژاد با اشاره به اجراي طرح کارت خريد سپه توسط اين بانک گفت: بانک سپه در راستاي اجراي منويات مقام معظم رهبري در سال 1395 با شعار «اقتصاد مقاومتي ، اقدام و عمل» و به منظور حمايت عملي از توليد ملي و اجراي سياستهاي کلي اقتصاد مقاومتي، بخشي از اعتبارات خود را در قالب اجراي اين طرح به حمايت از توليد کالاي اساسي با کيفيت توليد داخل اختصاص مي دهد.

ارائه خدمات بانکداري جامع در شعب منتخب بانک اقتصادنوين

همزمان با پانزدهمين سالگرد تاسيس بانک اقتصادنوين، ارائه خدمات بانکداري جامع در شعب منتخب بانک اقتصادنوين آغاز شد.به گزارش آفرينش به نقل ازروابط عمومي بانک اقتصادنوين، در مراسم آغاز رسمي ارائه اين خدمات، مسعود مهردادفر معاون بانکداري شرکتي، توسعه بازار و اعتبارات اين بانک گفت: امروز روز خجسته‌اي براي صنعت بانکداري کشور و بانک اقتصادنوين است چرا که بار ديگر بانک اقتصادنوين پيشگام ارائه يک خدمت نوين در اين صنعت شده است.

کانال رسمي تلگرام و صفحه اينستاگرام بانک سينا راه اندازي شد

با هدف بهره گيري از قابليتها و ظرفيت شبکه هاي اجتماعي در جهت ارتباط بهتر با هموطنان و معرفي سريع و بهينه خدمات، کانال رسمي بانک سينا در تلگرام و صفحه اين بانک در اينستاگرام راه اندازي شد.به گزارش آفرينش به نقل ازروابط عمومي بانک سينا، در کانال تلگرام و صفحه اينستاگرام اين بانک، آخرين اخبار و اطلاعات مرتبط با فعاليت ها و اقدامات، موضوعات و نکات آموزشي و امنيتي و ساير دانستني هاي مرتبط با بانک و بانکداري به اشتراک گذاشته خواهد شد.

ارائه خدمات متمايز موبايل بانک شهر، از شهريور

معاون برنامه‌ريزي، توسعه شهري و فناوري‌اطلاعات بانک شهر از راه‌اندازي نرم‌افزار جديد موبايل‌بانک شهر با ويژگي‌هاي متمايز از ابتداي شهريور ماه خبر داد.به گزارش آفرينش به نقل ازمرکز ارتباطات و روابط‌عمومي بانک شهر، غلامحسين تابش‌فر با بيان اين مطلب گفت: به منظور بهينه‌سازي نرم‌افزار موبايل‌بانک شهر، در چند ماه گذشته اقداماتي صورت گرفت تا علاوه بر بهينه سازي نسخه قديمي موبايل‌بانک‌، نسخه جديد آن نيز با ويژگي‌هاي متمايز راه‌اندازي شود.

سامانه پاسخگويي و مشاوره به خانواده معظم شهدا و ايثارگران بانك دي راه‌اندازي شد

بانک دي به عنوان يکي از جوان‌ترين و پوياترين بانک‌هاي خصوصي کشور به منظور تکريم خانواده معظم شهدا و ايثارگران و با هدف شنيدن صداي ايشان و پاسخگويي به سوالات و اطلاع‌رساني سريع و آسان به آنها، اقدام به راه‌اندازي بخشي در سايت اينترنتي خود با عنوان «پاسخگويي و مشاوره به خانواده معظم شهدا و ايثارگران » کرده است.به گزارش آفرينش به نقل ازاداره کل روابط عمومي بانک دي اين بخش امکان برقراري ارتباط دو سويه ميان مديريت ارشد بانک و خانواده معظم شهدا و ايثارگران را فراهم آورده است.

رشد 122 درصدي تعداد تراكنش هاي سامانه همراه بانک صادرات

در پي استقبال هموطنان از خدمات مطلوب و متنوع سامانه همراه بانك صادرات ايران تعداد تراكنش هاي اين سامانه رشد 122 درصدي نسبت به مقطع زماني مشابه در سال گذشته را به ثبت رسانده است. به گزارش آفرينش به نقل ازروابط عمومي بانک صادرات ايران، اين بانك در جهت افزايش رضايت مندي بيش از پيش و كاهش هزينه هاي مشتريان ارتقاء کمي و کيفي سطح خدمات الکترونيکي را در دستور کارقرارداده است كه در پي استقبال هموطنان از خدمات مطلوب و متنوع اين سامانه تعداد تراكنش هاي آن رشد 122 درصدي نسبت به مقطع زماني مشابه در سال گذشته را به ثبت رسانده است.

اهداي جايزه برنده جشنواره آواي ايران زمين 2

مشتري خوش شانس شعبه علامه استان خوزستان ، هديه طرح آواي ايران زمين خود را تحويل گرفت. به گزارش آفرينش به نقل از روابط عمومي بانك ايران زمين ؛ طي مراسمي كه با حضور كريميان مديريت شعب استان، همكاران شعبه علامه، تعدادي از مشتريان برتر و كسبه اطراف برگزار شد، زهرا حطيم مشتري خوش شانس اين شعبه هديه خود (يكدستگاه پرايد) در جشنواره آواي ايران زمين 2 را تحويل گرفت.


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
سياسي
خبر دانشگاه
دانستني ها
پزشكي
استانها
انرژي
اقتصادي
اجتماعي
هنري
ورزشي
آگهي
صفحه اصلی - شناسنامه آفرینش - آرشیو آفرینش - ارتباط با ما - درخواست اشتراک - پیوندها - جستجوی پیشرفته