جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
پیوندها ÏÑÎæÇÓÊ ÇÔÊÑǘارتباط با ماآرشيوشناسنامهصفحه اصلي
تاریخ 1395/05/24 - روزنامه سراسري صبح ايران(يكشنبه) نسخه شماره 5346

 سعيد آقاخاني و کارگرداني يک سريال 

 
مهران مهام تهيه کننده سريال «ويلا» اعلام کرد که سعيد آقاخاني کارگرداني اين سريال را بر عهده خواهد گرفت.مهران مهام تهيه‌کننده سريال هاي تلويزيوني با اشاره به پروژه هايي که در دست دارد به مهر گفت: فعلا ساخت سريال «پنچري» به کارگرداني برزو نيک نژاد در شبکه سه به تصويب رسيده است و چون نيک نژاد درگير اين کار است سعيد آقاخاني کارگرداني «ويلا» را بر عهده مي گيرد.

وي ادامه داد: البته هنوز مشخص نيست سريال «ويلا» به نوروز سال 96 برسد يا خير چون ما در حال کار روي قصه «زير آسمان شهر» به کارگرداني مهران غفوريان نيز هستيم. از طرفي منتظريم تا سعيد آقاخاني که هم اکنون درگير يک پروژه سينمايي است زمانش آزاد شود تا بتواند کارگرداني «ويلا» را بر عهده بگيرد.

مهام درباره نظر مساعد آقاخاني نسبت به «ويلا» عنوان کرد: سعيد آقاخاني فيلمنامه «ويلا» را خواند و گفت که آن را دوست داشته است و ما منتظريم تا ببينيم کي مي تواند سر اين کار حاضر شود.

سريال «ويلا» که قرار بود نورزو سال 95 به توليد و پخش برسد چند بار کارگردانش تغيير کرد و در آخرين خبرها قرار بود توسط برزو نيک نژاد کارگرداني شود اما حالا قرار است سعيد آقاخاني کارگرداني آن را بر عهده بگيرد.

اين سريال که درباره کارمندي است که نوروز خود را به شمال کشور مي رود قرار است در شبکه سه سيما توليد شود.


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
سياسي
خبر دانشگاه
دانستني ها
پزشكي
استانها
انرژي
اقتصادي
اجتماعي
هنري
ورزشي
آگهي
صفحه اصلی - شناسنامه آفرینش - آرشیو آفرینش - ارتباط با ما - درخواست اشتراک - پیوندها - جستجوی پیشرفته