جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
پیوندها ÏÑÎæÇÓÊ ÇÔÊÑǘارتباط با ماآرشيوشناسنامهصفحه اصلي
تاریخ 1395/05/24 - روزنامه سراسري صبح ايران(يكشنبه) نسخه شماره 5346

 ميز خبـــــر 

 پگاه آهنگراني مقابل دوربين «لابي»

فيلمبرداري «لابي» به کارگرداني محمد پرويزي در حالي در نووتل تهران ادامه دارد که تاکنون بازيگراني همچون شهاب حسيني، ساره بيات، سحر دولتشاهي، مصطفي زماني و.... به ايفاي نقش در اين فيلم سينمايي پرداخته اند.

به گزارش آفرينش به نقل از مشاور رسانه اي فيلم، تاکنون نزديک به هفتاد درصد «لابي» فيلمبرداري شده و از هفته گذشته پگاه آهنگراني نيز مقابل دوربين عليرضا برازنده رفته است. در تازه ترين رويداد اين فيلم سينمايي، مهرداد صديقيان به جمع بازيگران «لابي» پيوست تا ترکيب بازيگران اين فيلم پربازيگر متنوع تر شود.صديقيان که پس از ايفاي نقش در فيلم سينمايي «پديده» به «لابي» پيوسته است در اين فيلم نقشي متفاوت را ايفا مي کند.

پيش از اين بازيگراني همچون شهاب حسيني، ساره بيات، سحر دولتشاهي، مصطفي زماني، عليرضا آقاخاني، شهرام حقيقت دوست، هستي مهدوي فرد، آرمان درويش و آزاده صمدي مقابل دوربين عليرضا برازنده رفته بودند. بر اساس اين گزارش اولين نمايش فيلم سينمايي لابي در جشنواره بين المللي فيلم فجر خواهد بود.

در خلاصه داستان اين فيلم آمده است : لابي روايت آدمهايي است كه آمده اند چند صباحي بمانند و بروند ، گاهي از كنار هم بي تفاوت مي گذرند، و گاهي مي مانند... هر مسافر قصه اي دارد.

با اکران سه فيلم ؛

باشگاه فيلم تهران ميزبان "هفته فرهنگي لرستان"

همزمان با " هفته فرهنگي لرستان در پايتخت" فيلم هاي "براي گونگادين بهشت نيست"، " قشنگ وفرنگ" و " مجموعه فيلم هاي کوتاه " در فرهنگ سراي ارسباران اکران مي شود .

به گزارش آفرينش به نقل از روابط عمومي فرهنگ سراي ارسباران، فيلم " براي گونگادين بهشت نيست" به کارگرداني سيد غلامرضا نعمت پور درباره يک نويسنده لرستاني است که در سال 1320 در حمله انگليس ها به ايران زبان انگليسي را ياد مي گيرد و با آنها حشر و نشر مي‌کند. داستان شگفت‌انگيز جست‌وجو و يافتن نويسنده مهجور لرستاني که با نوشتن اين کتاب به عنوان پرفروش‌ترين کتاب سال در انگلستان و آمريکا شناخته شده است. نويسنده‌اي که کتابش به سرعت به هشت زبان زنده دنيا ترجمه مي‌شود اما در کشور خود در بين هموطنان و هم استاني‌هايش گمنام است. اين نويسنده لر به سفارش شخصي به نام "ستوان همينگ" داستان مي‌نويسد. در آن زمان خبر انتشار کتاب "براي گونگادين بهشت نيست" در نشريه هاي انگليس چاپ مي شود و به دنبال آن مدير وقت روزنامه اطلاعات اين مطلب را در نشريه‌هاي خارجي پيدا مي‌کند و پس از آن سراغ اين نويسنده لر يعني "علي ميردريکوندي" مي‌رود و او را معرفي مي‌کند... اين فيلم امروز يکشنبه 24 مرداد ساعت 18، " اکران و با حضور کارگردان وعوامل فيلم نقدو بررسي مي شود .

مجموعه فيلم هاي کوتاه دومين اکران عمومي اين هفته فرهنگي روز چهارشنبه 27 مرداد ساعت 18 در اين فرهنگ سرا است .

سومين اکران به فيلم "قشنگ وفرنگ" به کارگرداني و نويسندگي وحيد موسائيان اختصاص دارد. رضا کيانيان، افشين هاشمي، سروش صحت، رعنا آزادي‌ور، منظر لشگري، اميد روحاني، حسين محب اهري، نورالدين جواديان، سحر آربين، لادن مستوفي، بيتا فرهي ،احترام برومند و ژان دامين باربين (اهل فرانسه) از بازيگران اين فيلم هستند . اين فيلم پنجشنبه 28مرداد ساعت 16 براي عموم در ارسباران به نمايش در مي آيد . هفته فرهنگي لرستان 25 تا 29 مرداد با برنامه هاي فرهنگي ، هنري و نمايشگاه هاي متعدد و باحضور چهره هاي شاخص فرهنگي، هنري واقتصادي در بوستان گفتگو برگزار مي شود .

تمديد جشنواره «فرهنگ، هنر و صنعت» تا 30 مرداد

مديريت فرهنگي هنري منطقه 21 با توجه به افزايش متقاضيان شرکت در جشنواره «فرهنگ، هنر و صنعت» مهلت ارسال آثار هنرمندان صنعتگر را تا تاريخ 30 مرداد ماه 95 تمديد کرد.

به گزارش آفرينش به نقل از سازمان فرهنگي هنري شهرداري تهران، مديريت فرهنگي هنري منطقه 21 با قابل تقدير دانستن استقبال مخاطبان هنرمند و صنعتگر کلانشهر تهران از نخستين جشنواره فرهنگ، هنر و صنعت و با توجه به افزايش تقاضا مبني بر ارسال آثار هنري از سوي هنرمندان صنعتگر، مهلت ارسال آثار را تا 30 مرداد ماه 95 تمديد کرد.

اين جشنواره در 11 رشته (نقاشي، نگارگري، فيلم‌نامه و نمايشنامه نويسي، هنرهاي ترکيبي و خوشنويسي، شعر و داستان کوتاه، کاريکاتور، موسيقي، مجسمه‌سازي، گرافيک و تصويرسازي و...) و با هدف شناخت ظرفيت‌هاي هنري صنعتگران ساکن شهر تهران و با تعامل کارخانجات، شرکت‌ها و... برگزار خواهد شد.


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
سياسي
خبر دانشگاه
دانستني ها
پزشكي
استانها
انرژي
اقتصادي
اجتماعي
هنري
ورزشي
آگهي
صفحه اصلی - شناسنامه آفرینش - آرشیو آفرینش - ارتباط با ما - درخواست اشتراک - پیوندها - جستجوی پیشرفته