جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
پیوندها ÏÑÎæÇÓÊ ÇÔÊÑǘارتباط با ماآرشيوشناسنامهصفحه اصلي
تاریخ 1395/06/07 - روزنامه سراسري صبح ايران(يكشنبه) نسخه شماره 5358

 نهادهاي مالي  

 مدير عامل بانک ملي:

تأمين بيشترين حجم سرمايه براي راه‌اندازي شرکت‌هاي آرياترانسفو نشانگر توانمندي بانک ملي است

مدير عامل بانک ملي ابراز داشت: تأمين 450 ميليارد تومان از 600 ميليارد تومان سرمايه مورد نياز شرکت‌هاي آرياترانسفو (بزرگترين کارخانه توليد ترانسفورماتور کشور) توسط بانک ملي نشانگر توانمندي اين بانک است.

به گزارش آفرينش به نقل ازروابط عمومي بانک ملي ، محمدرضا حسين‌زاده با بيان اين نکته که در راستاي اجراي سياست‌هاي اقتصاد مقاومتي، تأمين 90 درصد منابع موردنياز واحدهاي توليدي و صنعتي کشور بر عهده بانکهاست، افزود: تجهيز منابع ارزان قيمت، مديريت در پرداخت تسهيلات و برنامه محور بودن لازمه ارتقاي بانک بوده و رمز موفقيت در اين استان، اقدام هماهنگ همکاران در چارچوب برنامه هاست.

مديرعامل بانک توسعه صادرات:

ايران يک شريک راهبردي براي افغانستان است

مديرعامل بانک توسعه صادرات اعلام کرد: در کنار شرکايي مانند پاکستان و روسيه، ايران در حدود يک سوم کل واردات افغانستان را به خود اختصاص داده است از اين رو کشور ما يک شريک راهبردي براي افغانستان به شمار مي آيد.

به گزارش آفرينش به نقل ازروابط عمومي بانک توسعه صادرات همايش صادرکنندگان ايران و افغانستان با رويکرد افزايش بازارهاي صادراتي ايران و سرمايه گذاري هاي مشترک فعالان اقتصادي دو کشور در دانشگاه تربيت مدرس برگزار شد.

پرداخت 14500 ميليارد ريال تسهيلات پرورش آبزيان توسط بانک کشاورزي در دولت

بانک کشاورزي از ابتداي فعاليت دولت تا پايان سال 1394 بالغ بر 14500 ميليارد ريال تسهيلات در بخش شيلات و آبزي پروري پرداخت کرده است.

به گزارش آفرينش به نقل از روابط عمومي بانک کشاورزي، با توجه به مشکلات زيست محيطي نظير گرمايش زمين که در سطح جهاني سلامت کره زمين را تهديد مي کند، پرورش آبزيان به عنوان منابع غني و ارزشمند مواد غذايي مورد توجه کشورها
قرار گرفته است.

رشد 60 درصد تعداد تراكنش هاي سامانه همبانك صادرات

استقبال گسترده هموطنان از خدمات متنوع و مطلوب سامانه همبانک صادرات ايران منجر به رشد60 درصدي تعداد تراکنش هاي اين سامانه طي تير ماه سالجاري نسبت به مقطع زماني مشابه در سال قبل گرديد.

به گزارش آفرينش به نقل ازروابط عمومي بانک صادرات ، عملکرد سامانه همبانک صادرات ايران نشان دهنده انجام بيش از 8 ميليون تراكنش بوده كه اين ميزان بيانگر رشد 60درصدي تعداد تراکنش هاي اين سامانه در بازه زماني ياد شده نسبت به مقطع زماني مشابه در سال قبل مي باشد.

هتل کوروش سرعين با مشارکت بانک رفاه ساخته شد

با مشارکت 20 ميليارد ريالي بانک رفاه هتل کوروش در شهرستان سرعين استان اردبيل ساخته شد و به بهره برداري رسيد.به گزارش آفرينش به نقل ازروابط عمومي بانک رفاه کارگران، در مراسمي که به همين منظور و با حضور دکتر ايوبي معاون وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامي و جمعي از مقامات شهرستان سرعين برگزار شد، رييس اداره امور شعب اين بانک در اردبيل ، گزارشي از تسهيلات پرداختي در بخش هاي مختلف اقتصادي شامل صنعت و توليد، کشاورزي و گردشگري ارائه کرد و افزود: پس از روي کارآمدن دولت بانک رفاه در اين استان و در بخش هاي مختلف اقتصادي معادل 2873 ميليارد ريال تسهيلات پرداخت کرده است.

توسعه ناوگان اتوبوسراني کرج با تامين مالي بانک شهر

معاون مالي و اقتصادي شهرداري کرج گفت: شهرداري اين کلانشهر در سه سال گذشته توانسته است با دريافت تسهيلات از سوي بانک شهر 90درصد از پروژه‌هاي ناتمام را به بهره‌برداري برساند.به گزارش آفرينش به نقل ازمرکز ارتباطات و روابط‌عمومي بانک شهر، فرج‌اله ايليات، معاون مالي و اقتصادي کرج با اشاره به تعامل شهرداري کلانشهرها با بانک شهر در تامين منابع به منظور افزايش سطح رفاه و عمران شهرها اظهار کرد: در سه سال گذشته با قراردادي از سوي شهرداري کرج با بانک شهر، 3800ميليارد ريال تسهيلات در زمينه انجام پروژه‌هاي عمراني و ترافيکي دريافت شده و تا کنون 90درصد پروژه‌هايي که روند اجرايي آنها از مدت‌ها پيش ناتمام مانده بود به بهره‌برداري رسيده است.


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
سياسي
خبر دانشگاه
دانستني ها
پزشكي
استانها
انرژي
اقتصادي
اجتماعي
هنري
ورزشي
آگهي
صفحه اصلی - شناسنامه آفرینش - آرشیو آفرینش - ارتباط با ما - درخواست اشتراک - پیوندها - جستجوی پیشرفته