جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
پیوندها ÏÑÎæÇÓÊ ÇÔÊÑǘارتباط با ماآرشيوشناسنامهصفحه اصلي
تاریخ 1395/09/01 - روزنامه سراسري صبح ايران (دوشنبه) نسخه شماره 5425

 پايان نگارش نهايي «روياي فرانسوي»  

 پدرام کريمي گفت: بعد از سفري که به فرانسه داشتيم و محل‌هاي مورد نياز فيلمنامه را بررسي کرديم نگارش فيلمنامه «روياي فرانسوي» به اتمام رسيد.

پدرام کريمي در گفت‌وگو با ي فارس در ارتباط با نگارش فيلمنامه «روياي فرانسوي» گفت: نگارش نهايي نسخه ابتدايي آن به پايان رسيده است. اينکه چه زماني قرار است فيلمبرداري آغاز شود برنامه‌ريزي‌اش بر عهده سياوش حقيقي تهيه‌کننده فيلم است، اما فکر مي‌کنم در سال آينده اين اثر سينمايي به مرحله توليد برسد.

وي در ادامه افزود: براي نگارش بخش‌هاي نهايي سفري به فرانسه داشتيم تا موقعيت و نکاتي را که مد نظر داشتيم تا در فيلم‌نامه لحاظ شود بازبيني کنيم. قطعا مخاطبي که براي اين فيلم در نظر گرفته شده است عام هستند.«روياي فرانسوي» در ژانر کمدي_سياسي است آن هم کمدي موقعيت البته در سينماي ما آثاري که کمدي سياسي باشند کمتر ساخته مي‌شوند. البته حرف‌هاي جدي زيادي در فيلم زده مي‌شود. به هر حال به دليل اينکه فيلم يک کمدي سياسي است ما را کمي دچار ترديد مي‌کند که تا چه اندازه مخاطب از آن استقبال مي‌کند. کليت اين فيلم شيرين است و حرف مهمي هم مي‌زند.

او همچنين اظهار کرد: فيلمنامه در پاريس اتفاق مي‌افتد. اما با توجه به شباهت معماري اين شهر با کشور هلند احتمال دارد بخش‌هاي خارجي را در پاريس فيلمبرداري کنيم و ساير پلان‌هاي مورد نظرمان را در کشور هلند ضبط کنيم اين در حالي است که در ايران نزديک به 10 درصد فيلمبرداري خواهيم داشت.

پدرام کريمي نويسنده آثاري چون «زندگي جاي ديگري است» بوده و در جشنواره فيلم فجر سال جاري با فيلم سينمايي «کارگر ساده نيازمنديم» حضور خواهد داشت که کارگرداني‌ آن را منوچهر هادي بر عهده داشته است.


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
سياسي
خبر دانشگاه
پزشكي
استانها
انرژي
اقتصادي
اجتماعي
هنري
ورزشي
آگهي
صفحه اصلی - شناسنامه آفرینش - آرشیو آفرینش - ارتباط با ما - درخواست اشتراک - پیوندها - جستجوی پیشرفته