جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
پیوندها ÏÑÎæÇÓÊ ÇÔÊÑǘارتباط با ماآرشيوشناسنامهصفحه اصلي
تاریخ 1395/09/17 - روزنامه سراسري صبح ايران (چهارشنبه) نسخه شماره 5436

 نهادهاي مالي 

 طرح حساب جاري ارزش آفرين بانک دي رونمايي شد

بانک دي با هدف ارزش آفريني و تنوع در محصولات و خدمات و در جهت توسعه کسب و کار مشتريان ارزشمند خود، از طرح جديد که منطبق بر عقود اسلامي است، رونمايي کرد.

به گزارش آفرينش به نقل ازاداره کل روابط عمومي بانک دي، طرح حساب جاري ارزش آفرين که يکي از خدمات "سبد ارزش آفرين" محسوب مي گردد، براي ارايه به مشتريان اجرايي گرديد.

مديرعامل بانک رفاه :

انضباط مالي در بانک رفاه حاکم است

مديرعامل بانک رفاه گفت : بانک مرکزي به دنبال انضباط مالي در نظام بانکي است و خوشحاليم بانک رفاه در اين چارچوب عمل مي کند .به گزارش آفرينش به نقل ازروابط عمومي بانک رفاه، دکتر محمد علي سهماني با اعلام اين مطلب گفت : دولت در روزهاي آتي برنامه هاي متنوعي در حوزه اقتصاد از جمله تک نرخي کردن ارز و مديريت بيشتر بحران رکود و تورم در دستور کار دارد و لازم است ما نيز در بانک رفاه مطابق با سياست هاي دولت عمل کنيم.

وي افزود : در نتيجه مديريت خوب دولت يازدهم شاهد دستاوردهاي خوبي در بخش اقتصادي کشور و تحرک مطلوب در آن و همچنين کنترل تورم و تلاش براي خروج از رکود بوده ايم.

امروزه رشد نقدينگي به خوبي مديريت شده و در شهريور سالجاري به 10درصد رسيده است. رشد اقتصادي هم که يکي از مهم ترين اهداف دولت است، اکنون نزديک به 5 درصد است و اين حاکي از تحقق اين هدف بزرگ است.

مجله بنکر گزارش داد:

اقتصادنوين دومين بانک اسلامي جهان

مجله بنکر گزارش داد: اقتصادنوين دومين بانک اسلامي جهاندر گزارش نوامبر 2016 مجله بنکر از برترين مؤسسات مالي و اعتباري اسلامي جهان، بانک "اقتصادنوين" در ميان بيست بانک برتر مبتني بر شريعت اسلامي، رتبه دوم را به خود اختصاص داد.

به گزارش آفرينش به نقل ازروابط عمومي بانک اقتصادنوين، در فهرست 20 بانک برتر اسلامي مجله بنکر، بانک‌هايي مورد بررسي قرار گرفته‌اند که از معاملات و عقود مبتني بر شريعت اسلامي پيروي مي‌کنند که بر اساس رتبه‌بندي اين مجله معتبر، بانک اقتصادنوين پس از بانک قطر در رتبه دوم بزرگترين بانک‌هاي اسلامي جهان قرار گرفته و بانک‌هايي از کويت و اندونزي رتبه‌هاي سوم و چهارم را از آن خود کرده‌اند.

افتتاح مدرسه شهداي بانک مسکن در شهرستان چايپاره استان آذربايجان غربي

مدرسه شهداي بانک مسکن در شهرستان چايپاره استان آذربايجان غربي با حضورفرماندار ،امام جمعه و رييس آموزش و پرورش اين شهرستان و عضو هئيت مديره بانک مسکن افتتاح و به بهره برداري رسيدَ .به گزارش آفرينش به نقل ازروابط عمومي بانک مسکن ، در مراسم افتتاح اين مدرسه جعفر آقاملايي عضو هيات مديره بانک مسکن طي سخناني احداث اين مدرسه را حاصل يک کار جمعي توسط بانک مسکن ، اداره کل نوسازي مدارس ، آموزش و پرورش و ديگر نهادها عنوان کرد و گفت : برآيند همه اين تلاش ها باعث شد تا يک اثر خوب و ماندگار و ارزشمند براي شهرستان به وجود آيد .


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
سياسي
خبر دانشگاه
پزشكي
استانها
انرژي
اقتصادي
اجتماعي
هنري
ورزشي
آگهي
صفحه اصلی - شناسنامه آفرینش - آرشیو آفرینش - ارتباط با ما - درخواست اشتراک - پیوندها - جستجوی پیشرفته