جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
پیوندها ÏÑÎæÇÓÊ ÇÔÊÑǘارتباط با ماآرشيوشناسنامهصفحه اصلي
تاریخ 1395/10/09 - روزنامه سراسري صبح ايران (پنجشنبه) نسخه شماره 5454

 ميز خبر 

 تمديد مهلت ارسال آثار به جشنواره پروين اعتصامي

مهلت ارسال آثار به نهمين جشنواره ملي فيلم پروين اعتصامي به مدت 4 روز تمديد شد.

به گزارش روابط عمومي جشنواره فيلم پروين اعتصامي، ستاد برگزاري جشنواره با توجه به استقبال فيلمسازان بخصوص فيلمسازان شهرستاني و تقاضاي فيلم‌سازان، تهيه‌کنندگان و شرکت‌هاي فيلمسازي، مهلت ارسال آثار به اين جشنواره را به مدت 4 روز و تا پايان ساعت کاري روز يکشنبه 12 ديماه تمديد کرد.

پيش از اين، 8 دي ماه مهلت ارسال آثار به دبيرخانه جشنواره اعلام شده بود.

علاقمنداني که هنوز موفق به ارسال اثر نشده‌اند، مي‌توانند آثارشان را براي بخش‌هاي مختلف جشنواره تا تاريخ مذکور به نشاني:تهران/ خيابان شهيد باهنر/ ميدان شهيد باهنر (نياوران)/ کاخ موزه نياوران/ دبيرخانه جشنواره فيلم پروين اعتصامي ارسال نمايند.

ضمناً جهت کسب اطلاعات تکميلي بخش‌هاي مختلف و شرايط ارسال آثار به اين رويداد سينمايي به سايت جشنواره به نشاني جشنواره ملي پروين اعتصامي (www.parvineff.ir) مراجعه نمايند.

جشنواره ملي پروين اعتصامي به دبيري مازيار رضاخاني و با همکاري نهادها و سازمان‌هاي مختلف فرهنگي و اجتماعي برگزار مي‌گردد.

داريوش ارجمند:

جشنواره‌ي فجر قابل پيش‌بيني نيست

داريوش ارجمند با اعلام رضايت از حضور در فيلم سينمايي «چراغ هاي ناتمام» گفت:«چراغ هاي ناتمام» فيلمنامه خوبي داشت و با توجه به پشنهادي که شده بود به اين پروژه ملحق شدم و اميدوارم که نتيجه کار گروه سرانجام خوبي داشته باشد.»

به گزارش ايسنا،بازيگر آثار چون «امام علي(ع)»، «مسافر ري»، «ستايش» و «ناخدا خورشيد» درباره نحوه همکاري در فيلم سينمايي «چراغ هاي ناتمام» افزود: «همکاري خوبي با عوامل شکل گرفت و با توجه به اين که تهيه کننده فيلم را از گذشته مي‌شناختم، به اين کار پيوستم و با وجودي که نقش کوتاهي را بازي کردم اما از حضور در کنار جوانان باانگيزه فيلم لذت بردم. همه چيز سر صحنه خوب پيش رفت و همکاري مناسبي شکل گرفت.»

بازيگر فيلم سينمايي «چراغ هاي ناتمام» در پاسخ به اين که پيش بيني‌اش از حضور اين فيلم در جشنواره سي و پنجم فيلم فجر چيست، عنوان کرد: «جشنواره فجر چندان قابل پيش بيني نيست و بستگي به مزاج و سليقه داوران دارد و بايد منتظر ماند و فيلم را ديد و ببينيم چه اتفاقي مي‌افتد. در هر حال اميدوارم شرايط خوبي براي اين فيلم پيش بيايد.»

فيلم «چراغ‌هاي ناتمام» به کارگرداني مصطفي سلطاني است که در آن مجيد صالحي، شقايق فراهاني، حسين مهري، الهام نامي، حسين ملکي، عليرضا استادي و داريوش ارجمند به ايفاي نقش مي‌پردازند.

حضور سازمان سينمايي حوزه هنري با 9 فيلم در جشنواره «کلکته» هند

سازمان سينمايي حوزه هنري با فيلم‌هاي بلند «آزادي مشروط»، «مبارک» و 7 عنوان فيلم کوتاه در جشنواره بين‌المللي فيلم کودک «کلکته» هند حضور دارد.

به گزارش روابط عمومي سازمان سينمايي حوزه هنري، فيلم‌هاي سينمايي «آزادي مشروط» به کارگرداني حسين مهکام و انيميشن-رئال «مبارک» به کارگرداني محمدرضا نجفي امامي به همراه فيلم‌هاي کوتاه «مثل بادکنک»، «ولد»، «قرار بي قرار»، «علمک»، «روياي گل ها»، «مرد و بچه» و «کودکان باران» توليد شده در باشگاه فيلم سوره در ششمين جشنواره بين المللي فيلم کودک «کلکته» در کشور هند به نمايش در مي‌آيند.فيلم سينمايي «آزادي مشروط» تاکنون در سي و ششمين جشنواره بين‌المللي فيلم «کمبريج» انگلستان و جشنواره بين‌المللي فيلم «چناي» هند به نمايش درآمده است.

فيلم انيميشن-رئال «مبارک» نيز تاکنون در چهلمين دوره جشنواره بين‌المللي فيلم مونترال کانادا و بيست و يکمين دوره جشنواره بين‌المللي «بوسان» به روي پرده رفته است.

فيلم کوتاه «علمک» نيز پيش از اين توانسته بود در جشنواره هاي متعدد داخلي و خارجي بدرخشد. اين فيلم علاوه بر دريافت جوايز متعدد، در آخرين حضور بين‌المللي خود جايزه بهترين فيلم از نگاه مخاطبان را در هفدهمين جشنواره بين‌المللي فيلم کوتاه کورتي داسوگني ايتاليا کسب کرد.

ششمين دوره جشنواره بين‌المللي فيلم کودک «کلکته» از 5 الي 12 دي ماه در کشور هند در حال برگزاري است.


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
سياسي
خبر دانشگاه
دانستني ها
پزشكي
استانها
انرژي
اقتصادي
اجتماعي
هنري
ورزشي
آگهي
صفحه اصلی - شناسنامه آفرینش - آرشیو آفرینش - ارتباط با ما - درخواست اشتراک - پیوندها - جستجوی پیشرفته