جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
پیوندها ÏÑÎæÇÓÊ ÇÔÊÑǘارتباط با ماآرشيوشناسنامهصفحه اصلي
تاریخ 1395/10/11 - روزنامه سراسري صبح ايران (شنبه) نسخه شماره 5455

 خبــــر 

 موحدي کرماني خطاب به مسوولان:

بودجه فقط به دست عده‌اي نجومي‌ بگير نرسد

خطيب نماز جمعه اين هفته تهران گفت: بحمدالله برخي مسئولين در خصوص بدعهدي آمريکايي‌ها در برجام رسماً عذرخواهي کردند و گفتند که ما گول وزير امور خارجه آمريکا را خورديم؛ ان‌شاءالله ديگر مسئولي گول آمريکا را نخورد.

به گزارش ايسنا، آيت‌الله موحدي کرماني در خطبه‌هاي اين هفته نماز جمعه تهران با اشاره به موضوع برجام، يادآور شد: مقام معظم رهبري از روز اول گفتند که خوشبين نيستند؛ چرا مسئولان اين سخن را جدي نگرفتند؟

وي ادامه داد: ايشان پيوسته مي‌فرمودند که آمريکا دشمن است و نبايد به دشمن اعتماد کرد، او گول مي‌زند، تعهد مي‌کند و به وقت عمل عهدشکني مي‌کند. اين امر براي مسئولين ما درس باشد. بحمدالله برخي مسئولين رسماً عذرخواهي کردند و گفتند ما گول وزير امور خارجه آمريکا را خورديم. ان‌شاءالله ديگر مسئولي در نظام ما نباشد که گول آمريکا را بخورد.

خطيب نماز جمعه اين هفته تهران، خاطرنشان کرد: ان‌شاءالله ديگر مسئولي نباشد که هنوز به آمريکا دل بسته و اميد داشته باشد. بايد به درون کشور توجه کرد، به امکانات فراواني که در کشور داريم. چرا جوانان هوشمند و پراستعداد ما بايد بيکار بمانند، بايد با بهره‌گيري از اين امکانات فراوان مشکلات اقتصادي را خودمان حل کنيم.

موحدي کرماني با اشاره به بررسي لايحه بودجه 96 کل کشور،‌افزود: بودجه بايد مانند خون در تمام بدن، به همه انسان‌هاي ضعيف و ناتوان و اجزاي کشور برسد که يک انسان بي‌خانمان باقي نماند.
انساني که نتواند نسخه‌اش را بگيرد؛ بنابراين مجلس بايد بودجه را اينچنين تنظيم کند نه اين‌که بودجه دست عده‌اي باشد و آن‌ها حقوق‌هاي نجومي بگيرند. طوري که فرياد رهبر و مردم درآيد و همه مردم از دست غارتگران بيت‌المال ناله بزنند.


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
سياسي
خبر دانشگاه
پزشكي
استانها
انرژي
اقتصادي
اجتماعي
هنري
ورزشي
آگهي
صفحه اصلی - شناسنامه آفرینش - آرشیو آفرینش - ارتباط با ما - درخواست اشتراک - پیوندها - جستجوی پیشرفته