جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
پیوندها ÏÑÎæÇÓÊ ÇÔÊÑǘارتباط با ماآرشيوشناسنامهصفحه اصلي
تاریخ 1395/10/11 - روزنامه سراسري صبح ايران (شنبه) نسخه شماره 5455

 دانشگاه آزاد اسلامي با صدور اطلاعيه‌اي اعلام کرد؛
 تمديد مهلت ثبت اطلاعات براي بازگرداندن وجوه داوطلبان آزمون‌هاي ارشد و دکتري  

 
اطلاعيه دانشگاه آزاد اسلامي درخصوص چگونگي عودت وجوه داوطلبان آزمونهاي تحصيلات تکميلي سال منتشر شد.

به گزارش مرکز سنجش و پذيرش دانشگاه آزاد اسلامي ، اين دانشگاه از تمديد مهلت ثبت‌ اطلاعات براي بازگرداندن وجوه پرداختي آزمون‌هاي کارشناسي ارشد و دکتري تخصصي تا روز دوشنبه 13 دي خبر داد.

در اين اطلاعيه خطاب به همه خريداران کارت اعتباري ثبت‌نام آزمون‌هاي کارشناسي‌ارشد و دکتري تخصصي سال 96 دانشگاه آزاد اسلامي آمده است که مهلت ثبت‌ اطلاعات براي بازگرداندن وجوه پرداختي آنها تا روز دوشنبه 13 دي تمديد شده است.

اين زمان به هيچ عنوان تمديد نمي‌شود و همه خريداران کارت‌هاي اعتباري بايد حداکثر تا ساعت 24 روز دوشنبه 13 دي به سامانه ثبت‌نام مرکز سنجش و پذيرش به نشاني زير مراجعه و اطللاعات خود را ثبت کنند.

www.azmoon.org

دانشگاه آزاد اسلامي اعلام کرده است با توجه به مغايرت‌هاي اطلاعات ثبت‌شده با اطلاعات داوطلبان، در مرحله اول، وجوه بيش از 20هزار داوطلب به حساب‌هاي اعلام‌شده از سوي آنها واريزمي‌شود.داوطلبان ديگري هم که تا پايان روز دوشنبه 13 دي اطلاعات خود را ثبت کنند، وجوه پرداختي آنها تا پايان هفته آينده داده مي‌شود.

همچنين چگونگي رفع نقص اطلاعات داوطلباني که امکان بازگرداندن وجوه آنها به دليل نقص اطلاعات وجود نداشته است، در اطلاعيه جداگانه‌اي هفته آينده اعلام مي‌شود.


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
سياسي
خبر دانشگاه
پزشكي
استانها
انرژي
اقتصادي
اجتماعي
هنري
ورزشي
آگهي
صفحه اصلی - شناسنامه آفرینش - آرشیو آفرینش - ارتباط با ما - درخواست اشتراک - پیوندها - جستجوی پیشرفته