جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
پیوندها ÏÑÎæÇÓÊ ÇÔÊÑǘارتباط با ماآرشيوشناسنامهصفحه اصلي
تاریخ 1395/10/11 - روزنامه سراسري صبح ايران (شنبه) نسخه شماره 5455

 مديرعامل سازمان تاکسيراني شهرستان رباط کريم:
 سامان‌دهي خودروهاي مشغول‌به‌کار در شهرک آبشناسان 

 رباط کريم – ذبيح‌اله اصغري

مديرعامل سازمان تاکسيراني شهرستان رباط کريم از ساماندهي تاکسي‌هاي مشغول در شهرک آبشناسان خبر داد و به بيان ديدگاههاي خود در اين باره پرداخت.

به گزارش خبرنگارما؛ عليرضا قمي، مدير عامل سازمان تاکسيراني شهرستان رباط کريم در گفت وگو با خبرنگار ما اظهار کرد: با توجه به اينکه شهرک آبشناسان با توجه به تازه تاسيس بودن و فاصله آن تا شهر مادر از امکانات حمل و نقل کمي برخوردار است، اين شهرک نياز به ايستگاههاي مختلف براي انتقال مسافران به رباط کريم دارد به همين منظور ايستگاههاي تاکسي و فعالان در اين خطوط ساماندهي خواهند شد.

وي افزود: هم‌اکنون خودروهاي معدودي در اين مسير مشغول به فعاليت هستند که پس از ساماندهي اين گونه خودروها، آرم و علائم سازمان بر روي آنان نصب خواهد شد تا به راحتي از سوي شهروندان قابل شناسايي باشد و شهروندان از اين بابت دغدغه‌اي نداشته باشند.

قمي عنوان کرد: با توجه به اين که فعاليت برخي از خودروهاي شخصي در شرکتهاي حمل و نقل درون شهري موجب نارضايتي شهروندان شده، سازمان تاکسيراني شهرداري رباط کريم اقدام به ساماندهي اين خودروها نموده است.

وي در پايان يادآور شد: مسئولان سازمان تاکسيراني شهرداري رباط کريم همواره سعي دارند با نظارت دقيق بر عملکرد نهادهاي زيرمجموعه اين سازمان بهترين خدمات را به شهروندان ارائه داده و رضايت آنان را به نحو مطلوب جلب کنند.


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
سياسي
خبر دانشگاه
پزشكي
استانها
انرژي
اقتصادي
اجتماعي
هنري
ورزشي
آگهي
صفحه اصلی - شناسنامه آفرینش - آرشیو آفرینش - ارتباط با ما - درخواست اشتراک - پیوندها - جستجوی پیشرفته