جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
پیوندها ÏÑÎæÇÓÊ ÇÔÊÑǘارتباط با ماآرشيوشناسنامهصفحه اصلي
تاریخ 1395/10/11 - روزنامه سراسري صبح ايران (شنبه) نسخه شماره 5455

 نهادهاي مالي 

 نسبت به مدت مشابه سال گذشته صورت گرفت:

رشد چشمگير منابع مالي بانک شهر

معاون شعب و توسعه بازاريابي بانک شهر، از رشد چشمگير منابع مالي اين بانک، نسبت به مدت مشابه سال قبل خبر داد. به گزارش آفرينش به نقل ازمرکز ارتباطات و روابط عمومي بانک شهر، محمد کيايي با اشاره به رشد منابع مالي اين بانک نسبت به مدت مشابه سال 94 گفت: توسعه بانکداري الکترونيک، اعتمادسازي عمومي، سرمايه گذاري‌هاي مطمئن و جذب منابع قابل توجه شهروندان در کنار ارائه خدمات نوين بانکي، از دلايل رشد چشمگير منابع مالي بانک شهر در سال 95 نسبت به مدت زمان مشابه در سال گذشته است.

پيام مدير عامل بانک صادرات به مناسبت ميلاد حضرت عيسي مسيح (ع)

مدير عامل بانک صادرات ايران در آستانه سال نو ميلادي در پيامي خطاب به هموطنان مسيحي، ولادت اين پيامبر عظيم الشان را تبريک گفت. به گزارش آفرينش به نقل ازروابط عمومي بانک صادرات ايران، در بخشي از پيام سياوش زراعتي مدير عامل اين بانک آمده است:ديده گشودن جهان به رخسار روشن حضرت عيسي مسيح (ع) نشانه تجلي اراده الهي در شب زمستاني زمين است، همچنان که وجود قدسي آن حضرت نشانه يگانگي و تقديس حق در سراپرده وجود است.

رئيس بانک توسعه صادرات شعبه قزوين:

تحقق اقتصاد مقاومتي از مسير توسعه صادرات ميسر مي شود

رئيس بانک توسعه صادرات شعبه قزوين از حمايت ويژه اين بانک از صادرات کالا و خدمات خبر داد و گفت: تحقق اقتصاد مقاومتي از مسير بالندگي صنايع و توسعه صادرات ميسر مي شود.به گزارش آفرينش به نقل ازروابط عمومي بانک توسعه صادرات ، يعقوب انيسي در ششمين نشست کارگروه صادرات غير نفتي که با حضور استاندار و جمعي از مسئولان استاني برگزار شد، افزود: اين بانک با هدف توسعه صادرات و تامين مالي صادر کنندگان با نرخ هاي به نسبت ارزان، تسهيل مبادله هاي بين المللي و نقل و انتقال پول، شعبه خود را در سال 88 در قزوين افتتاح کرد.


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
سياسي
خبر دانشگاه
پزشكي
استانها
انرژي
اقتصادي
اجتماعي
هنري
ورزشي
آگهي
صفحه اصلی - شناسنامه آفرینش - آرشیو آفرینش - ارتباط با ما - درخواست اشتراک - پیوندها - جستجوی پیشرفته