جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
پیوندها ÏÑÎæÇÓÊ ÇÔÊÑǘارتباط با ماآرشيوشناسنامهصفحه اصلي
تاریخ 1395/10/15 - روزنامه سراسري صبح ايران (چهارشنبه) نسخه شماره 5459

 استاندار زنجان:
 استان زنجان در حجم سرمايه‎گذاري رتبه 4 کشوري را دارد 

 :زنجان- مينا الماسي

استاندار زنجان گفت:با ديد مثبتي که سرمايه‎گذاران بخش خصوصي نسبت به زنجان دارند ،استان در زمينه مشارکت و حجم سرمايه‎گذاري رتبه 4 کشوري را به خود اختصاص داده است. اسدا... درويش‎اميري در جلسه کارگروه اشتغال و ستاد فرماندهي اقتصاد مقاومتي استان زنجان، گفت: مردم و مسئولين بايد با ايجاد وحدت و همدلي بين دستگاههاي اجرايي بستري مناسب را براي بخش خصوصي و سرمايه‎گذاري و رونق کارآفريني و حمايت از فعالان فراهم نمايند.

وي با بيان اينکه با ايجاد خانه کارآفرينان در استان مي‎توان فضاي مناسبي را براي فعاليت اين قشر فراهم نمود،افزود: استان زنجان ظرفيت اشتغال و توليد در بخش کشاورزي را به دليل دارابودن مولفه‌هاي آب، خاک، اقليم و نيروي انساني دارد به طوري که بيش از 2.5 برابر مصرف در اين استان محصولات کشاورزي توليد مي‌شود.

استاندار زنجان به محورهاي اصلي توسعه استان زنجان اشاره کرد و يادآور شد:براساس شاخصهاي توسعه استان طي پنج ساله گذشته حدود 37 درصد از اشتغال استان را بخش کشاورزي، 31.5 درصد را بخش صنعت ومعدن و 31.5 درصد را بخش خدمات به خود اختصاص داده است.

اميري تصريح کرد:در سفر رئيس جمهور به زنجان اکتشاف سه معدن در دستور کار قرار گرفت و اين موضوع در حال پيگيري است.اميري يادآور شد: دولت براي بهبود اقتصادي کشور و اين استان 2 برنامه رفع موانع و تسهيل و طرح رونق توليد را در سال اقتصاد مقاومتي در دستور کار قرار داده است.


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
سياسي
خبر دانشگاه
پزشكي
استانها
انرژي
اقتصادي
اجتماعي
هنري
ورزشي
آگهي
صفحه اصلی - شناسنامه آفرینش - آرشیو آفرینش - ارتباط با ما - درخواست اشتراک - پیوندها - جستجوی پیشرفته