جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
پیوندها ÏÑÎæÇÓÊ ÇÔÊÑǘارتباط با ماآرشيوشناسنامهصفحه اصلي
تاریخ 1395/11/03 - روزنامه سراسري صبح ايران (يكشنبه) نسخه شماره 5473

 خبـــرنامه 

 آنچلوتي:

خوب نبوديم اما خوشحالم که برديم

بايرن مونيخ دور برگشت رقابت هاي بوندسليگا را با پيروزي آغاز کرد و توانست در خانه فرايبورگ با نتيجه‌ دو بر يک به پيروزي برسد. بايرن در حالي در اين ديدار به پيروزي دست پيدا کرد که تا دقايق پاياني با تساوي يک بر يک متوقف شده بود اما گل لواندوفسکي بازهم به داد باوارياي‌ها رسيد و با گلي که در دقيقه 91 به ثمر رساند سه امتياز حساس را به اندوخته تيمش ‌اضافه کرد.

به نظر مي‌رسد که کارلو آنچلوتي از عملکرد شاگردانش در اين ديدار راضي نيست.

سرمربي ايتاليايي بايرن در نشست خبري بعد از بازي گفت‌: هم چنان که پيش‌بيني مي‌کرديم بازي بسيار سختي بود. فرايبورگ بسيار خوب بازي کرد. آنها در ورزشگاه خانگي خود تيم خوب و هماهنگ نشان دادند. بايد بگويم که بازي خوبي را به نمايش نگذاشتيم با اين حال شخصيت قوي خود را نشان داديم و همين باعث شد تا سه امتياز را کسب کنيم.

او ادامه‌ داد: در نيمه نخست بازي خوبي را به نمايش نگذاشتيم و با بايرن واقعي فاصله داشتيم اما در نيمه دوم به بازي برگشتيم و در نهايت توانستيم سه امتياز را به دست آوريم. انگيزه زيادي براي پيروزي در اين ديدار داشتيم.

با وجود اين که از روزهاي اوج خود دور بوديم اما زياد تلاش کرديم. نمي‌توانم بگويم که از عملکرد شاگردانم رضايت داشتم اما بايد بگويم که از نتيجه به دست آمده بسيارخوشحالم.

واکنش دي‌ماريا به حضور در ليگ چين

در فصل جابه‌جايي زمستاني خبرهاي زيادي درباره حضور آنخل دي‌ماريا ستاره آرژانتيني پاري سن ژرمن در ليگ چين به گوش رسيده است.

اين بازيکن آرژانتيني با پيشنهاد وسوسه انگيز يک باشگاه چيني مواجه شده است اما او تاکيد کرد در پاري ‌سن‌ ژرمن مي ماند و قصد ترک اين تيم را ندارد.دي‌ماريا در اين‌باره اظهار کرد: دو سال ديگر با پاري ‌سن‌ ژرمن قرارداد دارم و به دنبال ترک اين تيم هم نيستم. تا پايان قراردادم در پاري سن ژرمن مي مانم. هم خودم و هم خانواده‌ام از زندگي کردن در پاريس خوشحال هستيم و اين مهم‌ترين چيز براي من است.

ستاره پيشين رئال‌ مادريد و منچستريونايتد ادامه‌ داد: هر کسي تفکرات خاص خود را دارد. براي بعضي از بازيکنان، پول مهم‌تر از هر چيزي است اما براي من پول مهم نيست و به همين خاطر، به ليگ چين نمي‌روم. به پاري ‌سن‌ ژرمن آمدم چراکه مي‌خواهم با اين تيم قهرماني در ليگ قهرمانان اروپا را به دست آورم. براي رسيدن به چنين هدفي، نهايت تلاش خود را به کار مي‌گيرم.


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
سياسي
خبر دانشگاه
دانستني ها
پزشكي
استانها
انرژي
اقتصادي
اجتماعي
هنري
ورزشي
آگهي
صفحه اصلی - شناسنامه آفرینش - آرشیو آفرینش - ارتباط با ما - درخواست اشتراک - پیوندها - جستجوی پیشرفته