جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
پیوندها ÏÑÎæÇÓÊ ÇÔÊÑǘارتباط با ماآرشيوشناسنامهصفحه اصلي
تاریخ 1395/11/28 - روزنامه سراسري صبح ايران (پنجشنبه) نسخه شماره 5495

 رئيس مجلس عنوان کرد:
 جلسه استيضاح آخوندي يکشنبه اول اسفند  

 رئيس مجلس شوراي اسلامي گفت: جلسه بررسي استيضاح وزير راه و شهرسازي، يکشنبه هفته آينده در صحن مجلس برگزار مي‌شود.به گزارش مهر، علي لاريجاني رئيس مجلس شوراي اسلامي در جلسه علني نوبت عصر مجلس شوراي اسلامي با اشاره به اعلام وصول شدن استيضاح عباس آخوندي وزير راه و شهرسازي اظهار داشت: طبق روال بايد آقاي آخوندي برنامه‌ريزي کرده و روزي را براي حضور در مجلس مشخص مي‌کرد که ايشان اين اختيار را به رئيس مجلس سپرد.

وي افزود: من هم برنامه‌ريزي کردم که بر اين اساس يکشنبه هفته آينده ابتدا استيضاح را بررسي مي‌کنيم و بعد از آن وارد بررسي بودجه 96 مي‌شويم.

گفتني است، استيضاح عباس آخوندي وزير راه و شهرسازي بعد از آنکه دو هفته پيش در کميسيون عمران مجلس قطعيت يافته بود، دو روز پيش نيز پس از حضور آخوندي در اين کميسيون يک بار ديگر بررسي و تصويب شد و در آغاز جلسه نوبت مجلس از سوي هيأت رئيسه اعلام وصول شد.

سوانح ريلي و جاده‌اي و بي‌توجهي به اين حوزه، مشکلات مسکن مهر و ابهامات مربوط به خريد ناوگان هوايي از جمله محورهاي استيضاح آخوندي است.

پاسخ هاي لازم را در زمينه استيضاح خواهم داد

وزير راه و شهرسازي گفت: پاسخ هاي لازم را در زمينه استيضاح در مجلس خواهم داد.عباس آخوندي پس از پايان جلسه هيات دولت در جمع خبرنگاران اين مطلب را در پاسخ به سوالي درمورد اعلام وصول تقاضاي استيضاح خود در مجلس بيان کرد.


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
سياسي
خبر دانشگاه
پزشكي
استانها
انرژي
اقتصادي
اجتماعي
هنري
ورزشي
آگهي
صفحه اصلی - شناسنامه آفرینش - آرشیو آفرینش - ارتباط با ما - درخواست اشتراک - پیوندها - جستجوی پیشرفته