جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
پیوندها ÏÑÎæÇÓÊ ÇÔÊÑǘارتباط با ماآرشيوشناسنامهصفحه اصلي
تاریخ 1395/11/28 - روزنامه سراسري صبح ايران (پنجشنبه) نسخه شماره 5495

 خبـــرنامه 

 شاهرودي:

اوکرايني‌ها فقط به دلال‌ها سود رساندند

پيشکسوت تيم فوتبال پرسپوليس مي‌گويد بازيکنان اوکرايني اين تيم فقط به دلال‌ها سود رساندند.

رضا شاهرودي درباره داربي 84 اظهار کرد: بازي زيبا و جذابي را شاهد بوديم. پرسپوليس هم خيلي خوب ظاهر شد اما پس از اينکه گل اول را زد بازيکنان کمي مغرور شدند و همين غرور باعث شد در ادامه بازي را از دست بدهند و سه گل را دريافت کنند. من فکر مي‌کنم در اين شرايط بهترين کار اين است که اين شکست را فراموش کنند تا تيم با آرامش کامل به ديدارهاي بعدي در ليگ فکر کند. نبايد فراموش کنيم پرسپوليس کماکان تيم صدرنشين جدول است.

او درباره عملکرد مهدي طارمي در اين ديدار هم گفت: بهتر است طارمي تمرکزش را بالا ببرد و سعي کند عصباني نباشد. درست است که در يک بازي شکست باعث ناراحتي بازيکنان مي‌شود اما او بايد خودش را کنترل کند تا کارهايي همچون درگيري با محسن مسلمان به وجود نيايد. البته طارمي بايد انتقادپذير باشد و با هر انتقادي سريع از کوره در نرود.

پيشکسوت تيم فوتبال پرسپوليس درباره جدايي بازيکنان اوکرايني پرسپوليس هم گفت: از همان ابتدا هم معلوم بود که اين بازيکنان کيفيت لازم را ندارند و با دلالي به پرسپوليس آمده‌اند. الان هم فقط دلال‌ها به يک نان و نوايي رسيدند. پرسپوليس که پول از دست داده اما از آن بدتر اين است که به جاي اين دو بازيکن بازيکن ديگري هم نمي‌تواند بگيرد.

سرمربي استقلال خوزستان:

معلوم نيست در ليگ قهرمانان آسيا شرکت کنيم

سرمربي تيم فوتبال استقلال خوزستان مي‌گويد به علت مشکل مالي معلوم نيست تيمش بتواند براي رقابت‌هاي ليگ قهرمانان آسيا به عمان برود.

سيروس پورموسوي بعد از شکست تيمش برابر پيکان اظهار کرد: از داور بازي گله دارم زيرا وقتي بازيکن به اين شکل فشرده و در يک زمين ناهموار بازي مي‌کند، روي هر برخورد به بازيکنان ما اخطار داد. متاسفانه اين موضوع روي عملکرد تيم ما تاثير گذاشت. من فکر مي‌کنم پس از اينکه 2 بر صفر پيش افتاديم داور با بازيکنان حريف مهربان‌تر رفتار مي‌کرد. ما شکست‌مان برابر پيکان را مي‌پذيريم اما اميدواريم طي چند روز باقي مانده بازيکنان‌مان را براي ليگ قهرمانان آسيا آماده کنيم تا حضور خوبي در اين رقابت‌ها داشته باشيم.

پورموسوي درباره اينکه آيا تيمش براي حضور در ليگ قهرمانان آسيا آماده است يا خير گفت: بايد بگويم تا الان که با شما صحبت مي‌کنم نمي‌دانم تيم‌مان براي بازي به عمان اعزام خواهد شد يا خير زيرا از نظر مالي باشگاه توان اعزام تيم را ندارد. فدراسيون فوتبال هم اعلام کرده نمي‌تواند در اين زمينه به ما کمکي بکند. وقتي تيمي به اين شکل شخصيتش خرد مي‌شود فکر مي‌کنم به اين مسابقه‌ها نرويم بهتر است. ما استقلال خوزستان ايران هستيم اما متاسفانه کسي به ما کمک نکرده است. نگاه‌ها فقط به تيم‌هاي پايتخت‌نشين است و کسي به ما نگاه ملي ندارد. من فقط مي‌توانم بگويم شرمنده بازيکنان هستم که با دل و جان براي تيم بازي مي‌کنند.

وي افزود: من به عنوان سرمربي وظيفه دارم تيمم را آماده کنم و تيم‌ ما 30 بهمن پرواز دارد. اگر نتوانيم پول ويزا و بليت را بدهيم عملا نمي‌توانيم به عمان برويم.

انريکه:

بعضي از بازيکنان در زمين راه رفتند

سرمربي تيم فوتبال باشگاه بارسلونا اسپانيا در جمع خبرنگاران گفت: متاسفانه تيم من مجري دستوراتم نبود، بعضي از بازيکنان در زمين راه رفتند.

لوئيس انريکه سرمربي تيم بازنده بازي بزرگ اين مرحله از ليگ قهرمانان اروپا مقابل پاري سن ژرمن در نشست خبري خود تصريح کرد: بارسلونا بد بازي کرد. بعضي از بازيکنان در زمين راه مي رفتند و من معناي اين حرکت را نمي فهمم.

وي ادامه داد: به رغم دريافت 4 گل بايد بگويم که تراشتگن (دروازه بان بارسا) عالي بود و اگر او نبود شايد اوضاع بد تر از اين هم مي شد.

وي افزود: کار ما در بازي برگشت بسيار سخت است و شايد عده اي صعود ما را غيرممکن بدانند اما براي ما هيچ چيز غيرممکن نيست و دل به بازي برگشت خواهيم بست.

امري:

مردانم فوتبال را براي بارسا ترجمه کردند

سرمربي اسپانيايي تيم فوتبال پاري‌سن‌ژرمن پس از پيروزي پر گل تيمش برابر بارسلونا گفت: بايد بدانيد که مردانم فوتبال را براي بارسلونا ترجمه کردند.

اوناي امري در مصاحبه کوتاه با خبرگزاري فرانسه گفت: در يک بازي سخت به يک پيروزي پر گل رسيديم. اين تناقض ممکن است براي عده اي فقط يک جمله خبري باشد اما براي من و مردانم يادآور يک شب تاريخي است. مردانم فوتبال را براي بارسا ترجمه کردند.

وي ادامه داد: برتر از حريف بوديم، به عقيده من پاري‌سن‌ژرمن مستحق اين پيروزي بزرگ بود اما نبايد از صعود تيم خود اطمينان کامل داشته باشيم. نيمي از راه صعود به مرحله بعدي طي شده اما نيمي از آن باقيمانده است.

توخل:

نتيجه نااميدکننده‌اي گرفتيم

توماس توخل، سرمربي بوروسيادورتموند پس از شکست يک بر صفر تيمش در خانه بنفيکا در دور رفت مرحله يک‌هشتم‌نهايي ليگ قهرمانان اروپا از نتيجه‌اي نااميدکننده حرف زد.

او گفت: اوباميانگ پس از بازگشت از جام ملت هاي آفريقا هنوز آمادگي سابق را به دست نياورده و عملکردش نشان مي داد بعد از هدر دادن ضربه پنالتي هم انگيزه نمي‌گيرد و بهتر نمي‌شود. او به استراحت نياز ويژه‌اي دارد. نتيجه هر چند نااميدکننده بود اما معادلات صعود را پيچيده کرده و اکنون هيچ چيز مشخص نيست.

تيم‌ها شانس برابري دارند. براي تغيير تاکتيک حريف در نيمه دوم طرحي نداشتيم و غافلگير شديم. به اندازه کافي خوب ظاهر نشديم با اين حال هنوز بازي برگشت براي جبران باقي مانده است.


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
سياسي
خبر دانشگاه
پزشكي
استانها
انرژي
اقتصادي
اجتماعي
هنري
ورزشي
آگهي
صفحه اصلی - شناسنامه آفرینش - آرشیو آفرینش - ارتباط با ما - درخواست اشتراک - پیوندها - جستجوی پیشرفته