جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
پیوندها ÏÑÎæÇÓÊ ÇÔÊÑǘارتباط با ماآرشيوشناسنامهصفحه اصلي
تاریخ 1395/12/07 - روزنامه سراسري صبح ايران(شنبه) نسخه شماره 5502

 توسط مديرعامل شرکت توانير؛
 بازديد از روند اجرايي بزرگ‌ترين مانور عملياتي شستشوي اثرات ريزگردها  

 اهواز-خبرنگار آفرينش

با بسيج گروههاي عملياتي شرکت برق منطقه‌اي خوزستان و ديگر شرکتهاي تابع وزارت نيرو از سراسر کشور بزرگترين مانور عملياتي مقابله با اثرات ريزگردها بر شبکه انتقال و فوق توزيع برق خوزستان در حال انجام است.

با توجه به اهميت حفظ و افزايش پايداري شبکه، تامين برق مطمئن و پايدار و پيشگيري از وقوع و يا تکرار بحران بي برقي در استان، 37 گروه عملياتي و تعميراتي از خوزستان وديگر استانهاي سراسر کشور شامل اصفهان، تهران، آذربايجان، مازندران، فارس، هرمزگان، لرستان، کرمانشاه، ايلام، سيستان و بلوچستان و... با بسيج تمامي امکانات به طور شبانه‎روزي در حال رفع پيامدهاي ناشي از شرايط بي‌سابقه آب وهوايي بر شبکه انتقال و فوق توزيع خوزستان و شستشوي تجهيزات اين شبکه هستند.

براساس اين گزارش، آرش کردي رييس هيات مديره و مديرعامل شرکت توانير نيز در ادامه پيگيري و اطمينان از انجام کارها مطابق برنامه زمانبندي طرح ضربتي با حضور در اهواز ابتدا درجلسه‌اي که پيرامون بررسي شيوه‎هاي مختلف افزايش پايداري شبکه انتقال و فوق توزيع برق استان با استفاده از روشهاي مختلف شستشو و پاکسازي، تعويض تجهيزات شبکه برق ازجمله مقره‏ها و نيز استفاده از RTV و... باحضور مديرعامل ومسئولان فني شرکت برق منطقه‌اي خوزستان وشرکتهاي توزيع برق خوزستان و اهواز، تشکيل شده بود شرکت يافت و سپس از نزديک با بازديد از روند اجرايي بزرگترين مانور عملياتي مقابله با اثرات ريزگردها و ميزان پيشرفت کارها در جريان آخرين کارهاي انجام شده قرار گرفت و در اين زمينه دستورهاي لازم را صادر نمود.


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
سياسي
خبر دانشگاه
دانستني ها
پزشكي
استانها
انرژي
اقتصادي
اجتماعي
هنري
ورزشي
آگهي
صفحه اصلی - شناسنامه آفرینش - آرشیو آفرینش - ارتباط با ما - درخواست اشتراک - پیوندها - جستجوی پیشرفته