جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
پیوندها ÏÑÎæÇÓÊ ÇÔÊÑǘارتباط با ماآرشيوشناسنامهصفحه اصلي
تاریخ 1395/12/16 - روزنامه سراسري صبح ايران(دوشنبه) نسخه شماره 5509

 خبـــرنامه 

 توخل:

لورکوزن باز بازي نکرد اما مصمم به گلزني بوديم

سرمربي تيم فوتبال دورتموندي‌ها معتقد است شاگردانش در مصاف با لورکوزن بسيار مصمم و با انگيزه بودند که حريف را 6 تايي کردند.

شب شنبه بورسيادورتموند نتيجه‌اي عجيب در هفته بيست و سوم بوندس‌ليگا گرفت. تيم تحت امر توماس توخل که مدتي دچار افت شده بود، 6 بر 2 بايرلورکوزن، رقيب قدرتمند هميشگي‌اش را از پاي‌ درآورد.

مسئول فني مشکي و زردپوشان در کنفرانس خبري اظهار داشت: بازي فشرده‌اي بود. چون بايرلورکوزن هيچگاه باز بازي نکرد اما هروقت که انگيزه زدن گل را داشتيم، سريع توانستيم واکنش نشان داده و پاسخ دهيم.

توخل افزود:به نظرم گل‌هاي عالي زديم. هميشه مصمم و آماده گلزني بوديم تا از موقعيت‌هاي سخت عبور کنيم. حالا هم حس بسيار خوبي بعد از اين برد ارزشمند داريم.

ليگ برتر کشتي قرعه کشي شد

مراسم قرعه‌کشي رقابت‌هاي ليگ برتر کشتي آزاد و فرنگي 96 در محل فدراسيون کشتي و با حضور مسئولان 14 تيم حاضر در اين رقابت‌ها برگزار شد و تيم هاي حاضر در اين مسابقات حريفان خود را شناختند.

کشتي آزاد:

گروه "الف": بيمه رازي جويبار-رعد پدافند تهران-ستارگان کاشان

گروه "ب": ستارگان ساري-پارس رستم کلا-هيات کشتي البرز

کشتي فرنگي:

گروه "الف": بيمه رازي- تکتاز نوشهر- پاس- شهداي مدافع حرم قم

گروه "ب": سينا صنعت ايذه- دانشگاه پيام نور- شرکت حمل و نقل مهام عليان کوهدشت- هيات کشتي البرز

بنابر اعلام رضا لايق دبير فدراسيون کشتي تيم هايي نظير تراکتورسازي تبريز، دانشگاه آزاد و چند تيم ديگر نيز آمادگي خود را براي حضور در ليگ برتر کشتي اعلام کرده‌اند که تا 25 فروردين ماه فرصت دارند اين موضوع را به طور رسمي اعلام کنند.

ليگ برتر کشتي به شيوه جديد و در 10 ماه به صورت رفت و برگشت از هفته اول ارديبهشت ماه برگزار مي‌شود.

کاواني:

مقابل بارسلونا به 4 گل زده تکيه نخواهيم داد

ستاره گلزن و کليدي تيم فوتبال پاري‌سن‌ژرمن گفت: براي پيروزي وارد نيوکمپ مي‌شويم، مقابل بارسلونا به 4 گل زده تکيه نخواهيم داد.

ادينسون کاواناي بازيکن سرشناس و کليدي تيم فوتبال باشگاه پاري‌سن‌ژرمن فرانسه در جمع خبرنگاران با اشاره به وضعيت تيمش در ليگ قهرمانان اروپا گفت: فصل گذشته در عين ناباوري حذف شديم اما امسال اين اتفاق رخ نخواهد داد و ما به قهرماني در ليگ قهرمانان اروپا فکر مي‌کنيم.

وي ادامه داد: براي پيروزي وارد نيوکمپ مي‌شويم، مقابل بارسلونا به 4 گل زده تکيه نخواهيم داد. اگر قرار باشد دفاع کنيم، بارسلونا براي 4گل زده مشکلي ندارد، آنها 90 دقيقه وقت دارند 4 گل خورده را جبران کنند و اين براي بازيکنان بزرگ اين تيم کار سختي نيست. ما يک تيم بزرگ هستيم و براي پيروزي و تکرار تنبيه بارسلونا وارد ميدان نيوکمپ خواهيم شد.

قرارداد انصاري با پرسپوليس 2 سال ديگر تمديد شد

مدافع تيم پرسپوليس قراردادش را با اين تيم براي 2 سال ديگر تمديد کرد.

محمد انصاري مدافع تيم پرسپوليس که قراردادش اين فصل با اين تيم به پايان مي‌رسيد قراردادش را براي 2 سال ديگر با اين تيم تمديد کرد.

با اين حساب اين بازيکن تا پايان فصل 97-98 در تيم پرسپوليس باقي خواهند ماند.

انصاري از ليگ چين پيشنهاد داشت اما از سوي مسئولان باشگاه پرسپوليس با افزايش رقم قرارداد مواجه شد و او هم قراردادش را با اين تيم براي دو سال ديگر تمديد کرد.

2 بازي تدارکاتي در برنامه نوروزي شاگردان جلالي

با شکست تيم پيکان مقابل نفت آبادان، بازيکنان اين تيم روزشنبه ريکاوري کرده تا خستگي اين بازي را از تن بيرون کنند.

پيکاني‌ها روز يکشنبه را به استراحت پرداختند اما از امروز براي بازي مقابل پديده که 20 اسفندماه برگزار خواهد شد خود را آماده مي‌کنند.

همچنين طبق اعلام کادرفني تيم پيکان، براي تعطيلات نوروز تمرينات اين تيم 3 روز تعطيل خواهد بود اما تمرينات بعد از اين 3 روز براي بازي با ماشين سازي در هفته بيست و پنجم ليگ برتر آغاز خواهد شد.

مجيد جلالي هم براي تيمش 2 بازي تدارکاتي در نظر گرفته است که اين بازي‌ها بعد از بازي با پديده و قبل از بازي با ماشين‌سازي برگزار خواهد شد اما هنوز رقباي پيکان براي اين 2 بازي انتخاب نشده است.

باکا:

زمان بسيار سختي را گذراندم!

مهاجم ميلان ايتاليا پس از درخشش در ديدار مقابل کيه‌وو اظهار داشت: به علت عدم گلزني زمان بسيار سختي را گذراندم اما همه پشتيبانم بودند.

شب شنبه در چارچوب هفته بيست و هفتم سري‌آ ميلان در ورزشگاه «جوزپه‌مه‌آتزا» به برتري 3 بر يک مقابل کيه‌وو رسيد. مهاجم کلمبيايي روسونري‌ها 2 گل به ثمر رساند تا روحيه‌اي مضاعف براي ادامه راه پيدا کند.

کارلوس باکا گفت: به علت عدم گلزني، زمان بسيار سختي گذراندم اما همه پشتيبانم بودند. اين مهم است که حس و حمايت تماشاگران، بازيکنان و مربي را احساس کني. بسيار خوشحالم و براي پيشرفت بيشترم تلاش مي‌کنم.

وي ادامه داد: به توانايي‌هايم اطمينان دارم. وقتي گالياني پيشنهاد انتقال از سويا به ميلان را به من داد، بي‌درنگ پذيرفتم.

آنها با اين پيروزي 50 امتيازي شده و به رتبه ششم صعود کردند.

مهاجم روسونري اظهار داشت: پيروزي خوبي مقابل کيه‌وو بدست آورديم.اما از حالا بايد به جدال سخت و حساس مقابل يوونتوس فکر کنيم.

جمعه پيش رو، ديدار زيبا و ديدني ميلان و يوونتوس از چارچوب هفته بيست و هشتم سري‌آ در تورين برگزار مي‌شود.


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
سياسي
خبر دانشگاه
دانستني ها
پزشكي
استانها
انرژي
اقتصادي
اجتماعي
هنري
ورزشي
آگهي
صفحه اصلی - شناسنامه آفرینش - آرشیو آفرینش - ارتباط با ما - درخواست اشتراک - پیوندها - جستجوی پیشرفته