جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
پیوندها ÏÑÎæÇÓÊ ÇÔÊÑǘارتباط با ماآرشيوشناسنامهصفحه اصلي
تاریخ 1395/12/26 - روزنامه سراسري صبح ايران(پنجشنبه) نسخه شماره 5518

 ميز خبر 

 فراخوان حمايت از رساله‌هاي دکتري اعلام شد

صندوق حمايت از پژوهشگران و فناوران کشور (بنياد علم ايران) دومين فراخوان حمايت از رساله‌هاي دانشجويان دکتري دانشگاه‌هاي داخل کشور را اعلام کرد.

به گزارش خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاري آنا، صندوق حمايت از پژوهشگران و فناوران کشور براي استفاده حداکثري از ظرفيت‌هاي علمي داخل کشور دومين فراخوان حمايت از رساله‌هاي دکتري را منتشر کرده است.

شناسايي و حمايت متوازن مادي و معنوي از رساله‌ها، کمک به هدايت رساله‌هاي دکتري به سوي نيازهاي پژوهش و فناوري کشور و استفاده بهتر از ظرفيت‌هاي علمي کشور، کمک به توانمندسازي دانشجويان دکتري براي انجام تحقيقات و تشويق به هدايت دانشجويان دکتري براي انجام پژوهش‌ها در مرزهاي دانش اثربخشي آن در جامعه از اهداف اين فراخوان است.

مبلغ حمايت براي هر رساله تا 300ميليون ريال است و در صورتي که نتايج رساله به توسعه فناوري کمک کند، اين مبلغ افزايش پيدا مي‌کند. اين حمايت در سه مرحله به دانشجويان پرداخت مي‌کند.

همچنين دانشجويان پس از فراغت از تحصيل، در صورت ضرورت ادامه پژوهش و داشتن شرايط براساس ضوابط صندوق حمايت از پژوهشگران و فناوران مي‌توانند از امتياز پسادکتري استفاده کنند.

همه دانشجويان مقطع دکتري دانشگاه‌ها کشور مي‌توانند تا 31 ارديبهشت سال 96 به سايت مديريت پژوهش صندوق حمايت از پژوهشگران و فناوري کشور به نشاني زير مراجعه و با اطلاع از شرايط بهره‌مندي از اين حمايت ثبت‌نام کنند.

www.rtms.insf.org

متقاضيان دريافت اين حمايت، بايد پس از مطالعه دقيق آيين‌نامه، طرح‌هاي خود را در سامانه طرح‌هاي پژوهشي ثبت کنند.

طرح‌ها بايد به نام استاد راهنما در سامانه ثبت شود و قبل از ارسال تقاضا از طريق پروفايل استاد راهنما، دانشجو موظف است که پروفايلي به نام خود در سامانه ايجاد کنند.


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
سياسي
خبر دانشگاه
دانستني ها
پزشكي
استانها
انرژي
اقتصادي
اجتماعي
هنري
ورزشي
آگهي
صفحه اصلی - شناسنامه آفرینش - آرشیو آفرینش - ارتباط با ما - درخواست اشتراک - پیوندها - جستجوی پیشرفته