جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
پیوندها ÏÑÎæÇÓÊ ÇÔÊÑǘارتباط با ماآرشيوشناسنامهصفحه اصلي
تاریخ 1396/01/29 - روزنامه سراسري صبح ايران(سه شنبه) نسخه شماره 5531

 خبر هنري 

 دو بازيگر جديد به «خيابان ديوار» پيوستند

کارگردان «خيابان ديوار» اعلام کرد که به تازگي محمدرضا غفاري و ژاله صامتي به اين فيلم سينمايي که چندي است پيش توليد آن آغاز شده است، پيوسته‌اند.

به گزارش مهر، بهمن کاميار نويسنده و کارگردان سينما درباره فعاليت‌هاي جديدش اينگونه گفت: طي چند روز آينده فيلم سينمايي «خيابان ديوار» را کليد مي زنيم و تاکنون حضور ژاله صامتي به عنوان بازيگر اصلي فيلم در کنار محمدرضا غفاري و ايرج سنجري قطعي شده است و در مدت فيلمبرداري تعدادي ديگر بازيگر نيز به اين جمع اضافه خواهند شد.

کاميار عنوان کرد: اين فيلم از تنوع لوکيشن و بازيگر برخوردار است و همين امر کار توليد را دشوار مي کند اما با توجه به کسب آمادگي کامل گروه و بازيگران در دوره پيش توليد پيش بيني مي کنيم حدود 33 تا 35 جلسه فيلمبرداري داشته باشند.

کارگردان «مرداد» اظهار کرد: نقش اصلي فيلم به عهده ژاله صامتي است که از ابتداي نگارش فيلمنامه براي نقش اصلي مدنظرمان بود، به طوري که از اواخر سال 94 و همزمان با پايان نگارش فيلمنامه با او براي ايفاي نقش توافق کرده بوديم و از زمان پيش توليد تاکنون جلسات متعدد روخواني داشته ايم.

اکران «تابور» در ششمين جشنواره فيلم مستقل «خورشيد»

فيلم سينمايي «تابور» به کارگرداني «وحيد وکيلي‌‌فر» منتخب جشنواره‌هاي معتبر بين‌المللي، در بخش «فيلم‌هاي شاخص تجربه‌گرا» در ششمين جشنواره فيلم مستقل «خورشيد» به نمايش درمي‌آيد.

به گزارش روابط عمومي اين فيلم، «تابور» به دليل زبان سينمايي و فرم متفاوتش توانسته در بسياري از کشورهاي جهان به نمايش درآيد و مورد توجه صاحب‌نظران و منتقدان سينما قرار گيرد تا آنجا که «تابور» را يادآور سينماي تارکوفسکي، کوبريک و ديويد لينچ مي‌دانند و به عنوان يک فيلم متفاوت و منحصر بفرد، نقدها و تحليل‌هاي مثبتي از سينماگران و منتقدان بين‌المللي و سايت‌هاي تخصصي و معتبري همچون؛ «هاليوود ريپورتر»، «ايندي واير»، «پلي ليست»، «سايد اند ساوند»، «فيلم کامنت»، «فيلم ميکر» و ... در مورد آن نوشته شده است.

ششمين دوره جشنواره فيلم مستقل «خورشيد» به عنوان رويداد ويژه سينماي مستقل تجربه‌گرا در کشور با همکاري اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامي هرمزگان و به دبيري «مهدي يارمحمدي» در ارديبهشت ماه سال 1396 در شهر بندرعباس مرکز استان هرمزگان برگزار مي‌شود.


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
سياسي
خبر دانشگاه
دانستني ها
پزشكي
استانها
انرژي
اقتصادي
اجتماعي
هنري
ورزشي
آگهي
صفحه اصلی - شناسنامه آفرینش - آرشیو آفرینش - ارتباط با ما - درخواست اشتراک - پیوندها - جستجوی پیشرفته