جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
پیوندها ÏÑÎæÇÓÊ ÇÔÊÑǘارتباط با ماآرشيوشناسنامهصفحه اصلي
تاریخ 1396/01/31 - روزنامه سراسري صبح ايران(پنجشنبه) نسخه شماره 5533

 با حضور مديرعامل شرکت ملي حفاري ايران؛
 موافقت‎نامه همکاري در زمينه ارائه خدمات درماني مبادله شد  

 اهواز-خبرنگار آفرينش

اين موافقتنامه با حضور مدير و مسئولان مديريت HSE و فوريتهاي پزشکي شرکت و مسئولان بخشهاي مختلف مرکز آموزشي درماني گلستان به امضاء مهندس حيدر بهمني و دکتر حبيب حي‎بر رسيد.در آيين امضاء و مبادله اين موافقتنامه مديرعامل با اشاره به توانمنديهاي شرکت در عرصه‌هاي تخصصي و علمي صنعت حفاري، نيروي انساني را مهمترين و باارزشترين سرمايه شرکت دانست و سلامت کارکنان را موجب کارآمدي، چابکي و رشد و تعالي سازمان عنوان کرد.

مهندس بهمني گفت: ايجاد مراکز فوريتهاي پزشکي و درماني در حوزه ستادي و مناطق عملياتي از اقدامات اثرگذار در جهت اهتمام به سلامت کارکنان و رسيدگي به موقع به مصدومان احتمالي در حين کار است و در اين ارتباط بالغ بر 300 پزشک عمومي و تکنيسينهاي فوريتهاي پزشکي جذب و بکارگيري شده‎اند.

وي به همکاريهاي دوجانبه با مراکز درماني و بيمارستاني در سطح استان خوزستان اشاره و افزود: بيمارستان بزرگ نفت اهواز بخش عمده‌اي از نيازهاي درماني کارکنان اين شرکت را تامين و تعامل بسيار خوبي با ملي حفاري دارد.مديرعامل شرکت ملي حفاري ايران ادامه داد: با توجه به ماهيت شغل حفاري و احتمال آسيبهاي ناشي از کار، در مواردي نياز فوري به بخشهاي فوق تخصصي است که از سوي ساير مراکز درماني ارائه مي‎گردد و اين شرکت تلاش دارد درراستاي صيانت از نيروي انساني از همه ظرفيتها و امکانات پزشکي و درماني استان استفاده نمايد.

در اين آيين رئيس مرکز آموزشي درماني گلستان در تشريح توانمنديهاي اين مجموعه گفت: اين بيمارستان فوق تخصصي از کادر پزشکي مجرب و امکانات و تجهيزات روزآمد بويژه در زمينه جراحي مغز و اعصاب برخوردار است.

دکتر حي بر با بيان اينکه تلاش تيمهاي تخصصي و فوق تخصصي اين بيمارستان، ارائه هر چه مطلوبتر خدمات به بيماران مي‎باشد، افزود: تنها در نيمه نخست فروردين ماه هفت هزار بيمار به اين بيمارستان مراجعه و ويزيت و 400 عمل جراحي انجام شد.

وي با استقبال از تعامل با شرکت ملي حفاري ايران تصريح کرد: اين مجموعه آمادگي کامل براي ارائه خدمات مطلوب به بيماران و حادثه ديدگان در هنگام کار اعزامي از ملي حفاري را دارد.موافقتنامه همکاري ميان شرکت ملي حفاري ايران و بيمارستان گلستان در موضوع ارائه خدمات بيمارستاني شامل پذيرش و انجام خدمات تشخيصي از جمله (طب هسته‌اي، دانسيتومتري، هولتر، نوار عصب، عضله، ECG)، درماني، دارويي و تجهيزات پزشکي اعم از بستري و عملهاي جراحي تا درمان کامل است.

مدت اين موافقتنامه يک سال و با توافق دو طرف قابل تمديد است و در اجراي آن بيمارستان گلستان متعهد مي‌شود بيمار يا مصدوم اعزامي شرکت را پذيرش و خدمات درماني موردنياز را ارائه دهد.


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
سياسي
خبر دانشگاه
دانستني ها
پزشكي
استانها
انرژي
اقتصادي
اجتماعي
هنري
ورزشي
آگهي
صفحه اصلی - شناسنامه آفرینش - آرشیو آفرینش - ارتباط با ما - درخواست اشتراک - پیوندها - جستجوی پیشرفته