جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
پیوندها ÏÑÎæÇÓÊ ÇÔÊÑǘارتباط با ماآرشيوشناسنامهصفحه اصلي
تاریخ 1396/02/14 - روزنامه سراسري صبح ايران(پنجشنبه) نسخه شماره 5544

 رييس پليس راه شرق استان تهران:
 واژگوني دو خودرو سواري در « دليچاي» 4 نفر را مصدوم کرد 

 فيروزکوه-ايرج صادقعلي

رييس پليس راه شرق استان تهران از مصدوميت 4 نفر بر اثر واژگوني دو خودرو سواري در دليچاي خبر داد.سرهنگ سياوش محبي، در گفتگو با خبرنگارآفرينش با بيان اين که پيش از ظهر يکشنبه دو خودرو در محور فيروزکوه واژگون شدند، افزود: اين دو خودرو سواري در مجموع 7 نفر سرنشين داشت.

وي ادامه داد: بر اثر واژگوني اين دو خودرو 4 نفر از سرنشينان مصدوم شدند.رييس پليس راه شرق استان تهران با اشاره به شديد بودن مصدوميت يکي از مصدومين اين حادثه، گفت: نيروهاي هلال احمر استان تهران 3 نفر از مصدومين را مداوا کردند و يکي از آنها به دليل شدت مصدوميت به بيمارستان منتقل شد.

وي با بيان اين که علت حادثه در دست بررسي است، اضافه کرد: رانندگان عزيز توجه داشته باشند که رعايت قوانين راهنمايي و رانندگي ضامن سلامت خود و خانواده آنها است و با کمي دقت در رانندگي و پرهيز از شتابزدگي مي‎توانند به راحتي به مسير خود ادامه دهند.رييس پليس راه شرق استان تهران از خسارت مالي فراوان به خودروهاي واژگون شده خبر داد و گفت: متاسفانه اين خودروها آسيب جدي از نظر مالي متحمل شدند.

براساس اين گزارش « دليچاي» يکي از نقاط حادثه‌‏خيز در محور دماوند- فيروزکوه است که عليرغم اجراء پروژه ايمن‎سازي آن همچنان حوادث فراوان رانندگي را در آن شاهد هستيم.


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
سياسي
خبر دانشگاه
پزشكي
استانها
انرژي
اقتصادي
اجتماعي
هنري
ورزشي
آگهي
صفحه اصلی - شناسنامه آفرینش - آرشیو آفرینش - ارتباط با ما - درخواست اشتراک - پیوندها - جستجوی پیشرفته