جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
پیوندها ÏÑÎæÇÓÊ ÇÔÊÑǘارتباط با ماآرشيوشناسنامهصفحه اصلي
تاریخ 1396/02/14 - روزنامه سراسري صبح ايران(پنجشنبه) نسخه شماره 5544

 خبــر 

 مشکلات نانوايي‌ها؛ عامل تغيير در اتحاديه نانوايان پرديس

پرديس-ايرج صادقعلي

رئيس اداره صنعت معدن و تجارت شهرستان پرديس مشکلات عديده نانوايي‌ها موجب تغييرات در اتحاديه نانوايان اين شهرستان دانست.

حجت فضلعلي در گفت‌وگو با خبرنگار آفرينش درخصوص تغيير رئيس اتحاديه نانوايان، اظهار داشت: طي ماه‌هاي گذشته و پس از راي کميسيون نظارت شهرستان پرديس مبني بر عزل رئيس اتحاديه نانوايان اين شهرستان، اين سمت بر عهده نايب رئيس دوم قرار گرفت و پيروآن نفر علي‌البدل بايد وارد هيات مديره مي‎شد.

وي با بيان اينکه، نفر علي‌البدل اول، از نظر مدرک تحصيلي با مشکل روبرو شده بود، گفت: به همين دليل نفر دوم علي‌البدل وارد هيات مديره شد و نايب رئيس اتحاديه که به سمت رياست اتحاديه منصوب شد، يکي از برادران رئيس سابق عزل شده بود.

فضلعلي افزود: مشکلات عديده کاري و اعلام اينکه امکان حضور مداوم در دفتر اتحاديه برايشان وجود ندارد از دلايل استعفاي دومين رئيس اتحاديه نانوايان بود.

رئيس اداره صنعت معدن و تجارت شهرستان پرديس ادامه داد: در پي اين درخواست هيات مديره اتحاديه با برگزاري انتخابات داخلي ابراهيم صدقي نايب اول، رئيس اتحاديه نانوايان به سمت رئيس اين اتحاديه منصوب و عهده‌دار مسئوليت نانوايي‌هاي شهرستان پرديس شد.

وي درخصوص دلايل تغيير و تحولات فراوان در اتحاديه نانوايان اظهار کرد: ممکن است شرايط در برخي اتحاديه‌ها به گونه‌اي رقم بخورد که باعث تغيير اعضا شود، اما اتحاديه نانوايان به دليل مشکلاتي که از گذشته در آن وجود داشت منجر به تغييرات متعدد پست رياست شد.

فضلعلي اضافه کرد: در ابتداي تاسيس اتحاديه نانوايان سه برادر به همراه دو عضو ديگر جمع پنج نفره اعضاي هيات مديره را تشکيل و موفق به کسب آرا شدند.

رئيس اداره صنعت معدن و تجارت شهرستان پرديس گفت: پس از خروج يکي از برادران، نايب رئيس اتحاديه که دومين برادر بود سمت رياست را بر عهده گرفت اما با عدم تمايل به ادامه کار از سمت خود استفا داد.

وي افزود: پيرو آن تغييرات بعدي و حضور ابراهيم صدقي به عنوان سومين رئيس اتحاديه صورت گرفت که تمام اين موارد منجر به تغيير و تحولات زياد در اين اتحاديه شد.

آب آشاميدني منازل مسکن مهر شوشتر تامين شد

اهواز- خبرنگار آفرينش

سرپرست معاونت آبرساني سازمان آب و برق خوزستان از تامين آب شرب منازل مسکن مهر شوشتر به همت متخصصان دفتر اجرايي طرح آبرساني جنوب شرق اين معاونت خبر داد.

"صابر عليدادي" با اشاره به اتمام عمليات اتصال خط انتقال خروجي مخزن 10 هزار متر مکعبي شوشترنو، به شبکه توزيع بخش غربي شوشتر افزود: با انجام اصلاحات لازم در خط انتقال از تاسيسات ايستگاه پمپاژ فلمن شماره يک و با راه‏اندازي بخشي از تاسيسات ايستگاه مذکور، مخزن 10 هزار متر مکعبي شوشترنو، آبگيري و وارد مدار شد.

وي تصريح کرد: با آبگيري اين مخزن، آب آشاميدني بخش غربي شهرستان شوشتر از جمله منازل مسکن مهر شوشتر با جمعيتي حدود 40 هزار نفر به صورت کامل تامين و موجب رضايت ساکنان و مردم منطقه شد.

سرپرست معاونت آبرساني سازمان آب و برق خوزستان با بيان اين که عمليات اجرايي مذکور افزون بر 250 ميليارد ريال از محل اعتبارات عمومي و ساير منابع هزينه در بر داشته است، گفت: در چند سال گذشته، متناسب با اعتبارات تخصيص يافته، مخازن ذخيره شوشترنو و بليتي، به حجم 26 هزار متر مکعب و خطوط انتقال به طول 15 کيلومتر با قطرهاي 500 تا 900 ميلي متر و دو واحد کلرزني احداث شد.

برگزاري مراسم تجليل از مقام جانباز در شركت نفت و گاز مسجدسليمان

اهواز- خبرنگار آفرينش

شرکت بهره‎برداري نفت و گاز مسجدسليمان با برگزاري مراسمي از کارکنان جانباز و ايثارگر تجليل به عمل آورد .

آيين تجليل از 53 جانباز و ايثارگر اين شرکت در محل نمازخانه اداره مرکزي برگزار گرديد.

طي اين آيين که با حضور مديرعامل و اعضاي هيأت مديره همراه بود از کارکنان جانباز و ايثارگر اين شرکت تجليل و قدرداني شد.

برپايي نمايشگاه گراميداشت مشاغل در هنرستان فني دکتر حسابي دماوند

دماوند-خبرنگار آفرينش

مدير هنرستان فني دکتر حسابي دماوند گفت: از ابتداي تأسيس هنرستان فني دکتر حسابي دماوند تاکنون، حدود 10 هزار نفر از اين مرکز فارغ‌التحصيل شده‌اند که 90 درصد از آن‌ها مشغول به‌کار مي‌باشند.

رحيم بابايي در گفتگو با خبرنگار آفرينش، در حاشيه برپايي نمايشگاه هفته گراميداشت مشاغل در هنرستان فني دکتر حسابي دماوند اظهار کرد: با توجه به شعار سال اقتصاد مقاومتي، توليد و اشتغال، در اولين هفته از ارديبهشت‌ماه، نمايشگاه متمرکز هفته مشاغل در هنرستان دکتر حسابي با حضور چهار هنرستان برگزار گرديد.وي افزود: براي تحقق اقتصاد مقاومتي، لازم است تا مسئولان بيشتر به فکر اشتغال جوانان باشند تا با تمهيدات به‌عمل‌آمده، شاهد افزايش توليد و اشتغال در جامعه باشيم.

مدير هنرستان فني دکتر حسابي دماوند خاطرنشان کرد: از ابتداي تأسيس هنرستان دکتر حسابي تاکنون، حدود 10 هزار نفر از اين مرکز فارغ‌التحصيل شده‌اند که 90 درصد از آن‌ها مشغول به‌کار مي‌باشند.بابايي تأکيد کرد: مهم‌ترين مزيت هنرستان در اين است که فارغ‌التحصيلان پس از اخذ مدرک ديپلم، مي‌توانند با حرفه‌اي که آموختند مشغول به‌کار شوند و اين نويدي است که براي ادامه تحصيل با مدرک از هنرستان، مشکلي براي ادامه تحصيل در دانشگاه ندارند.

وي تصريح کرد: در اين هنرستان 250 دانش‌آموز در پنج رشته آموزشي الکترونيک، الکتروتکنيک، زيرمجموعه رشته برق، مکانيک خودرو، کامپيوتر و ساختمان مشغول به تحصيل مي‌باشند.مدير هنرستان فني دکتر حسابي دماوند با اشاره به قدمت 28 ساله اين مرکز آموزشي گفت: خوشبختانه اين هنرستان مورد استقبال دانش‎آموزان از شهرهاي رودهن، بومهن و پرديس نيز قرارگرفته است افرادي از شهرهاي مذکور در آن مشغول تحصيل هستند.


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
سياسي
خبر دانشگاه
پزشكي
استانها
انرژي
اقتصادي
اجتماعي
هنري
ورزشي
آگهي
صفحه اصلی - شناسنامه آفرینش - آرشیو آفرینش - ارتباط با ما - درخواست اشتراک - پیوندها - جستجوی پیشرفته