جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
پیوندها ÏÑÎæÇÓÊ ÇÔÊÑǘارتباط با ماآرشيوشناسنامهصفحه اصلي
تاریخ 1396/02/14 - روزنامه سراسري صبح ايران(پنجشنبه) نسخه شماره 5544

 احتمال محبوس بودن 80 کارگر معدن سنگدرگلستان 

 سرپرست اورژانس کشور درباره حادثه معدن سنگدر گفت: پيش بيني مي‌شود حدود 40-50 نفر در يک قسمت معدن محبوس شده باشند، همچنين احتمال داده مي‌شود حدود 30 نفر ديگر از کارگران در قسمت ديگر معدن محبوس شده باشند که دسترسي به اين قسمت کمي دشواراست.به گزارش تسنيم، پير حسين کوليوند با اشاره به انفجار در معدن زغال سنگدر استان گلستان اظهار داشت: اين حادثه ظهر روز گذشته در معدن زغال سنگ در آزاد شهر واقع در استان گلستان به وقوع پيوست.

وي ادامه داد: در ساعت 11:58 دقيقه اين حادثه به اورژانس اطلاع داده شد و 14 آمبولانس يک اتوبوس آمبولانس بلافاصله به محل حادثه اعزام شد. همچنين تمامي نيروهاي امدادي نيز با آمادگي کامل در محل حادثه حضور دارند و در حال ارائه خدمات هستند

سرپرست اورژانس کشور گفت: احتمال داده مي‌شود اين انفجار به دليل نشت گاز رخ داده باشد و در حال حاضر 2 قسمت از معدن ريزش کرده است و پيش بيني مي‌شود حدود 40-50 نفر در اين قسمت محبوس شده باشند. همچنين احتمال داده مي‌شود حدود 30 نفر ديگر از کارگران در قسمت ديگر معدن محبوس شده باشند که دسترسي به اين قسمت کمي دشواراست.وي تاکيد کرد: تاکنون 12 نفر از اين افراد به بيرون از معدن منتقل شدند که 4 نفر آنها به بيمارستان حضرت معصومه (س) اعزام شدند و در حال حاضر؛ حال يک نفر وخيم است و لازم به ذکر است که بيشتر مصدوماني که از معدن خارج شدند دچار کبود اکسيژن شدند.


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
سياسي
خبر دانشگاه
پزشكي
استانها
انرژي
اقتصادي
اجتماعي
هنري
ورزشي
آگهي
صفحه اصلی - شناسنامه آفرینش - آرشیو آفرینش - ارتباط با ما - درخواست اشتراک - پیوندها - جستجوی پیشرفته