جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
پیوندها ÏÑÎæÇÓÊ ÇÔÊÑǘارتباط با ماآرشيوشناسنامهصفحه اصلي
تاریخ 1396/02/14 - روزنامه سراسري صبح ايران(پنجشنبه) نسخه شماره 5544

 منصوريان:
  با همه وجود براي نايب قهرماني مبارزه مي‌کنيم 

 
سرمربي تيم فوتبال استقلال گفت: با همه وجود در بازي با سپاهان مبارزه مي‌کنيم تا در رده دوم ليگ را به پايان ببريم و از اين شرايط دفاع کنيم.

عليرضا منصوريان پيش از ديدار تيمش مقابل تيم فوتبال سپاهان، در نشست خبري و درجمع خبرنگاران اظهار داشت: بازي بسيار مهم و سرنوشت سازي داريم چون حريف ما در جدول براي رسيدن به رتبه چهارم تلاش مي کند. ما با همه وجود مبارزه مي‌کنيم تا در رده دوم ليگ را به پايان ببريم و از اين شرايط دفاع کنيم. حريف ما تيم قابل احترام و مستحکمي است. بعد از بازي با پديده مشهد تمام وقت خود را گذاشته‌‌ايم تا اين تيم خوب و سختکوش را شکست دهيم. از هواداران مي‌خواهم ما را تنها نگذارند. يکي از رکن‌هاي اصلي ما در ليگ برتر و ليگ قهرمانان آسيا حضور هواداران است و اميدوارم فردا تنها نباشيم و با حضور هواداران برنده زمين را ترک کنيم.

وي ادامه داد: ما در ديدار برابر التعاون به دنبال قطعي کردن صعود هستيم. فوتبال لبه‌هاي تيزي دارد و قابل پيش‌بيني نيست و اگر يک لحظه تمرکز را از دست بدهيم، خيلي چيزها را از دست مي‌دهيم. ترجيح من ديدار با تيمي است که بتوانيم آن را شکست بدهيم. العين و الاهلي در يک سطح هستند اما اگر برابر العين بازي کنيم، يک ديدار خانگي داريم. نمي‌دانم فدراسيون کارها را براي تغيير کشور عمان انجام داده اما احساس مي‌کنم در فدراسيون علاقه‌اي براي اين تغيير نيست. تفکر فدراسيون فوتبال ما براي انتخاب عمان، آماتور بوده و مانند اين است که کشور ثالث ژاپن در خاورميانه باشد. ما بايد در کشورهاي آسياي ميانه بازي مي‌کرديم تا اين تيم‌ها سخت بتوانند جمعيت را جابجا کنند. من بازي پرسپوليس را با دلهره مانند همه مردم ديدم و مشاهده کردم که همه ورزشگاه مملو از عربستاني‌ها بود. اگر صعود کنيم در تابستان بايد در اين کشورها که گرم است بازي کنيم که ما آماده اين کار نيستيم. انتخاب عمان اشتباه بود و ما ترجيح مي‌دهيم برابر تيمي بازي کنيم که شانس شکست آن را داريم.

سرمربي تيم فوتبال استقلال تصريح کرد: من با ميک مک درموت صحبت اوليه انجام دادم و بايد ببينيم به چه نتايجي مي‌رسيم. من به کار او علاقه دارم و اميدوارم او در آغاز کار کنار ما باشد. او به من هميشه کمک کرده و نمي‌توانم منکر کمک‌هاي او در تيم اميد و نفت باشم. اگر به يک نقطه مشترک برسيم خوشحال مي‌شويم که او به عنوان دستيار و بدنساز در کنار ما حضور داشته باشد.

منصوريان خاطرنشان کرد: در مورد نورافکن بايد بگويم بحث دو تيم ملي است چون استقلال هم نماينده ايران در آسيا است. اگر نگاه ما رشد نورافکن باشد، او در استقلال هم رشد مي‌کند چون در بالاترين رده آسيايي بازي مي‌کند. اگر بحث منافع ملي باشد، هر دو تيم منافع ملي دارند. او در اختيار ماست و با او ادامه مي‌دهيم.

وي افزود: بازيکنان ما درخواست تصفيه حساب نکردند و مي‌دانند که با رفتارهاي رضا افتخاري، تصفيه خواهند کرد. بازيکنان ما بعد از سال‌ها به اطيمنان رسيدند و پيش از پايان فصل نزديک به 80 درصد دريافتي داشتند. ماساژور، فيزيوتراپ و همه افرادي که زير 150 ميليون قرارداد داشتند، کاملا تصفيه کردند که بايد به افتخاري تبريک بگويم. کسي براي ما شرط نگذاشته و هدف ما فعلا تمديد قرارداد با بازيکنان فعلي است.

سرمربي تيم فوتبال استقلال تأکيد کرد: دو بازيکن که نمي‌توان آنها را مصدوم ناميد، در اختيار داريم. اولين بازيکن اميد ابراهيمي است که بايد مواظب او باشيم چون فرمانده خط مياني ماست. درباره او جلسه مي‌گذاريم تا مشخص شود که از ابتدا براي ما به ميدان مي‌رود يا نه. مجيد حسيني هم يک گرفتگي جزئي دارد و با اعتقادي که به تيم پزشکي دارد فکر مي‌کنم مي‌توانند آنها را براي ما آماده کنند اما بايد ببينيم هزينه حضور آنها در زمين چيست و در صورت بازي دادن آيا آنها بازي بعدي را از دست مي‌دهند يا خير.

منصوريان درباره وضعيت سرور جباروف، هافبک استقلال که به صورت قرضي در سپاهان بازي مي‌کند، گفت: تمرکز ما روي بازي با سپاهان است و روي سرور چپاروف تمرکزي نداريم. يک بار گفتم و باز هم مي‌گويم چپاروف بعد از پايان بازي با سپاهان، بازيکن استقلال است.


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
سياسي
خبر دانشگاه
پزشكي
استانها
انرژي
اقتصادي
اجتماعي
هنري
ورزشي
آگهي
صفحه اصلی - شناسنامه آفرینش - آرشیو آفرینش - ارتباط با ما - درخواست اشتراک - پیوندها - جستجوی پیشرفته