جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
پیوندها ÏÑÎæÇÓÊ ÇÔÊÑǘارتباط با ماآرشيوشناسنامهصفحه اصلي
تاریخ 1396/02/14 - روزنامه سراسري صبح ايران(پنجشنبه) نسخه شماره 5544

 مذاکراتم با سپاهان همچنان ادامه دارد 

 
سرمربي تيم فوتبال سپاهان گفت: مي‌خواهيم در بازي با استقلال بدون هيچ فشاري بازي کنيم تا روزنه‌اي براي ما باز شود و بتوانيم به ليگ قهرمانان آسيا راه پيدا کنيم.زلاتکو کرانچار پيش از ديدار تيمش مقابل تيم فوتبال استقلال، در نشست خبري اظهار داشت: خوشحالم که دوباره در تهران حضور دارم. مي‌خواهيم بدون هيچ فشاري بازي کنيم تا نتيجه‌اي مناسب بگيريم و روزنه‌اي براي ما باز شود تا بتوانيم به ليگ قهرمانان آسيا راه پيدا کنيم.وي ادامه داد: انتظار من از بازيکنان اين است که بازي خوبي ارائه دهند و 3 امتياز را بگيرند تا به روند خوب خود ادامه دهند. کاملا مي‌دانيم که استقلال قدرتمند با تمام قوا به مصاف ما مي‌آيد تا بازي را ببرد و علاوه بر کسب رده دوم حضورش در ليگ قهرمانان آسيا را قطعي کند.

سرمربي تيم فوتبال سپاهان تصريح کرد: اميدوارم در يک ورزشگاه مملو از تماشاگر شاهد بازي زيبايي باشيم.

اينکه مي‌گويم کاملا آماده بازي هستيم به اين معنا نيست که هيچ مصدوم و محرومي نداريم، تنها غايب ما مسعود حسن‌زاده است که در ديدار مقابل تراکتورسازي از ناحيه زانو دچار مصدوميت شد. نبود حسن‌زاده براي ما ناتواني ايجاد مي‌کند اما اميدوارم جايگزين او يعني رضا ميرزايي بتواند به بهترين شکل مقابل استقلال براي ما بازي کند.

کرانچار در پاسخ به سوالي مبني بر اينکه گفته مي‌شود مبلغ بسيار بالايي براي تمديد قرارداد با سپاهان درخواست کرده، تصريح کرد: شما به عنوان خبرنگار مي‌دانيد که مذاکرات بايد از يک جايي شروع شود، حالا چه با رقم پايين و چه با رقم بالا. ارقامي که در رسانه‌هاي مختلف مطرح مي‌شود دقيق نيستند اما مذاکرات بين من و باشگاه سپاهان همچنان ادامه دارد و اميدوارم به زودي به يک نتيجه قابل قبول برسيم. بايد با باشگاه سپاهان صحبت کنم و سپس دو طرف صحبت‌ها را کنار يکديگر قرار داده و آنها را سبک و سنگين کنم تا بتوانم به نتيجه برسم. حالا توافق ايجاد مي‌شود يا هرکس به راه خودش ادامه مي‌دهد.

وي در مورد وضعيت سرور جپاروف که قرار است به استقلال برگردد، گفت: اينکه چه اتفاقاتي بين دو باشگاه سپاهان و استقلال رخ داده را نمي‌دانم اما يقين دارم يک بازيکن بسيار خوب چه از لحاظ شخصيتي و چه از لحاظ فني را به ايران آورده‌ايد. مطمئنم جپاروف هرجا که باشد بهترين بازي‌اش را ارائه خواهد داد. حالا او به همکاري‌اش با سپاهان ادامه مي‌دهد يا بازيکن آزاد به حساب مي‌آيد اما همانطور که گفتم هيچ اطلاعي از توافق بين دو باشگاه استقلال و سپاهان نداشتم و هرچه بوده بين رؤساي دو باشگاه اتفاق افتاده است.


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
سياسي
خبر دانشگاه
پزشكي
استانها
انرژي
اقتصادي
اجتماعي
هنري
ورزشي
آگهي
صفحه اصلی - شناسنامه آفرینش - آرشیو آفرینش - ارتباط با ما - درخواست اشتراک - پیوندها - جستجوی پیشرفته