جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
پیوندها ÏÑÎæÇÓÊ ÇÔÊÑǘارتباط با ماآرشيوشناسنامهصفحه اصلي
تاریخ 1396/02/14 - روزنامه سراسري صبح ايران(پنجشنبه) نسخه شماره 5544

 خبرنامه  

 قرارداد مهاجري با پديده تمديد شد

قرارداد سرمربي تيم فوتبال پديده مشهد با اين تيم تمديد شد.

به گزارش آفرينش و به نقل از سايت رسمي باشگاه پديده، حميدرضا کريمويي، مديرعامل باشگاه پديده خراسان اظهار داشت: از هفته‌ها پيش جلسات مختلفي را در راستاي تعيين سرمربي تيم پديده براي حضور در ليگ برتر هفدهم با هيئت مديره باشگاه برگزار کرديم و پس از موافقت اعضا، در نهايت با رضا مهاجري به عنوان سرمربي فصل آينده پديده، قرارداد امضا شد.وي ادامه داد: بعد از موافقت هيئت مديره باشگاه، چندين نشست را با مهاجري برگزار کرديم و او هم برنامه‌هاي خود را به ما ارائه داد و اين برنامه‌ها هم مورد موافقت قرار گرفت و در نهايت با حضور او براي سومين فصل پياپي به صورت قطعي و به عنوان سرمربي به توافق رسيديم.

کريمويي تاکيد کرد: تيم پديده در ليگ شانزدهم روزهاي پرفراز و نشيبي را پشت سر گذاشت و در نهايت هم توانستيم با کمک همه ارکان باشگاه، حمايت مسئولان و البته دلگرمي که هواداران به ما مي‌دادند، سهميه پديده را در ليگ برتر حفظ کنيم و دل مردم خراسان را شاد کنيم.

مدير عامل باشگاه پديده درباره اينکه اين تيم چه برنامه‌اي براي فصل آينده دارد خاطرنشان کرد: به هر شکل ما به دنبال کسب رده‌هاي بالاتر هستيم و اين موضوع با برنامه‌اي که مهاجري ارائه داده است و ثباتي که در رأس کادر فني ايجاد کرديم قطعا دور از دسترس نخواهد بود. هرچند اين مسئله به کمک و توجه بيشتر همه مسئولين استاني هم نيازمند است.

وي درباره اينکه آيا مهاجري فهرست بازيکنان مورد نظر خود را ارايه کرده است يا خير، گفت: قطعا مهاجري بازيکنان مختلفي را براي بهبود شرايط تيم مدنظر دارند اما منتظر هستيم تا بازي‌هاي ليگ شانزدهم به صورت کامل به پايان برسد و بعد در مورد آن صحبت کنيم. آن چيزي که مشخص است اينکه هيئت مديره باشگاه و بنده به عنوان مديرعامل به صورت کامل از برنامه‌هاي پيش‌روي سرمربي تيم حمايت مي‌کنيم تا بتوانيم به موفقيت برسيم.

مورد عجيب مدافع استقلال

مدافع تيم فوتبال استقلال ظاهرا در فهرست خروجي تيمش قرار دارد.

به گزارش خبرنگار ميزان، محمدحسين کنعاني‌زادگان پيش از آغاز فصل جاري با سر و صداي زيادي به تيم فوتبال استقلال پيوست. در حالي که قرار بود او راهي پرسپوليس شود اما به دليل پيشنهاد مالي خوب استقلال تصميم گرفت تحت نظر عليرضا منصوريان کار کند.

اين بازيکن با لقب «کمپاني» مورد توجه استقلالي‌ها قرار گرفت اما عملکرد او در دو بازي ابتدايي تعجب‌برانگيز بود و هفته سوم هم رباط صليبي پاره کرد. کنعاني‌زادگان طبق تصميم منصوريان از فهرست خارج شد تا جا براي جذب بازيکن جديد باز شود.کنعاني‌زادگان پس از طي کردن روند درماني‌اش از يک ماه پيش در تمرينات استقلال شرکت و ابراز اميدواري کرد که بتواند فصل آينده جبران کند اما ظاهرا اين بازيکن در فهرست خروجي منصوريان قرار گرفته است. کنعاني‌زادگان که از رفتار مربيان استقلال متوجه اين موضوع شده، در حال حاضر در تمرينات شرکت نمي‌کند و هنوز تکليفش را براي فصل آينده نمي‌داند.

رقابت‌هاي جام‌جهاني 2017 فوتبال ساحلي - باهاما

8 تيم راه يافته به مرحله يک‌چهارم نهايي مشخص شدند

پس از پايان رقابت تيم‌هاي حاضر در جام‌جهاني 2017 باهاما، تکليف تيم‌هاي صعود‌کننده به جمع 8 تيم مرحله يک‌چهارم نهايي مشخص شد.

پس از انجام مسابقات تيم‌ها در روز ششم مسابقات جام‌جهاني 2017 فوتبال ساحلي باهاما، تيم‌هاي تاهيتي، پاراگوئه، برزيل، پرتغال، ايران، ايتاليا، سوئيس و سنگال صعود كردند.تيم‌ ‌ملي ايران بايد در مرحله يک‌چهارم نهايي به مصاف سوييس برود و در صورت پيروزي در اين ديدار به مصاف برنده بازي پاراگوئه و تاهيتي خواهد رفت.همچنين بازي‌ها در روز ششم پيگيري شد که نتايج آن به شرح زير است:

تاهيتي 8 - لهستان 4

پاراگوئه 5- پاناما 2

برزيل 9 - ژاپن 3

امارات يک - پرتغال 2

گمانه‌زني درباره برنامه‌ نقل‌و‌انتقالات تابستاني بارسلونا

اينيستا قراردادش را تمديد مي‌کند

دو نشريه ورزش معروف ايالت کاتالونياي اسپانيا از برنامه‌هاي اين باشگاه در تابستان امسال خبر داده‌اند.

در حالي که ابهام در آينده آندرس اينيستا در باشگاه بارسلونا بيشتر شده است و او گفته است که فعلاً نمي‌خواهد به اين موضوع فکر کند، نشريه موندودپورتيوو گزارش کرده است که برنامه باشگاه تمديد يک ساله قرارداد کاپيتان کاتالان‌ها است. اينيستا اخيراً گفته است که ترجيح مي‌دهد تا پايان فصل جاري صبر و سپس براي آينده‌اش تصميم‌گيري کند.

پيش از اين هم اخباري درباره برنامه اينيستا براي آينده‌اش در بارسلونا منتشر شده بود مبني براينکه او با بارسلونا قراردادي يک ساله مي‌بندد که امکان تمديد آن براي سال دوم هم وجود خواهد داشت. برخي نشريات ديگر هم از پيشنهاد باشگاه به هافبک ملي‌پوش 32 ساله‌اش براي ماندن در اين باشگاه پس از آويزان کردن کفش‌هايش و قبول يک نقش در آکادمي لاماسيا که خودش محصول آن است، خبر داده بودند.

در همين حال ديگر نشريه ورزشي چاپ کاتالونيا، اسپورت خبر خوشحال کننده ديگري به هواداران بارسلونا نوشته و مدعي شده است که آبي‌و‌اناري‌ها امسال به صورت جدي براي خريد فيليپه کوتينيو از ليورپول دست به کار مي‌شوند و کوتينيو خودش هم براي رفتن پيوستن به بارسايي‌ها چندان بي‌ميل نيست. هم‌تيمي شدن با هموطنش نيمار و يار قديمي‌اش در ليورپول يعني لوئيس سوارس دو عاملي است که شانس بارسلونا براي خريد هافبک هجومي با استعداد ليورپول را افزايش مي‌دهد علاوه بر اين کوتينيو به واسطه دوران بازيگري‌اش در اسپانيول با جو و محيط شهر بارسلونا آشنا است و اين هم مي‌تواند انگيزه او را براي بازگشت به اين شهر مضاعف کند.

سنگين وزن جنجالي کشتي آزاد به اردو دعوت شد

آزادکار وزن 125 کيلوگرم کشورمان به اردوي تيم ملي دعوت شد تا از امروز به جمع ديگر نفرات حاضر در خانه کشتي ملحق شود.

اردوي تيم ملي کشتي آزاد در حالي در خانه کشتي تهران آغاز شده که پرويز هادي آزادکار سنگين وزن و جنجالي رقابتهاي انتخابي المپيک نيز به اين تمرينات دعوت شد.ديدار انتخابي تيم ملي کشتي آزاد اعزامي به المپيک ريو در وزن 125 کيلوگرم که سال گذشته بين کميل قاسمي و پرويز هادي برگزار شد در پايان با شکست هادي و جنجال و درگيري همراه بود که همين مساله باعث شد هادي نيز انتقادات تندي را از فدراسيون کشتي و رسول خادم مطرح کند.


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
سياسي
خبر دانشگاه
پزشكي
استانها
انرژي
اقتصادي
اجتماعي
هنري
ورزشي
آگهي
صفحه اصلی - شناسنامه آفرینش - آرشیو آفرینش - ارتباط با ما - درخواست اشتراک - پیوندها - جستجوی پیشرفته