جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
پیوندها ÏÑÎæÇÓÊ ÇÔÊÑǘارتباط با ماآرشيوشناسنامهصفحه اصلي
تاریخ 1396/02/30 - روزنامه سراسري صبح ايران(شنبه) نسخه شماره 5557

 مهلت ويرايش و زمان برگزاري آزمون دستياري دندانپزشکي اعلام شد 

 
بنابر اعلام مرکز سنجش آموزش پزشکي، سي و يکمين دوره آزمون دستياري دندانپزشکي ساعت 9 صبح پنجشنبه 22 تير برگزار مي‌شود. نتيجه بررسي مدارک داوطلبان از اول خرداد اعلام مي‎شود و داوطلبان مي‎توانند روزهاي اول تا هشتم خردادماه با ورود به سايت مرکز سنجش آموزش پزشکي نتيجه بررسي مدارک خود را مشاهده کنند.

ضمنا داوطلبان شرکت در سي و يکمين دوره پذيرش آزمون دستياري دندانپزشکي سال 96 از ساعت 18 روز دوشنبه اول خرداد تا ساعت 24 روز دوشنبه 8 خرداد با ورود به سامانه و وارد کردن کد رهگيري مي‌توانند از نتيجه بررسي مدارک ارسالي اطلاع يابند.

نكات مهم

درج جمله «کامل و مورد تاييد است» به منزله صدور کارت آزمون در موعد مقرر بوده و درج جمله «ناقص است» و «ناخوانا است» به منزله لزوم تکميل مدارک بوده و درصورت عدم اقدام، کارت شرکت در آزمون براي اين گروه از داوطلبان صادر نخواهد شد و در صورتي که صرفا در مدارک بومي داراي نواقص هستند در صورت عدم تکميل مدارک سهميه مربوطه، در سهميه آزاد لحاظ خواهند شد.درج جمله «تغيير وضعيت» به منزله عدم احراز شرايط شرکت در آزمون بوده و داوطلب اساسا مجاز به ثبت‌نام در آزمون با توجه به مندرجات راهنماي آزمون دستياري دندانپزشکي نبوده است.

سوالات داوطلبان درخصوص تکميل مدارک و ويرايش فرم ثبت‌نام در بازه زماني اعلام شده از طريق آدرس پست الکترونيکي مندرج در سايتdastyardent@sanjeshp.ir قابل پاسخگويي خواهد بود.داوطلباني که در مهلت مقرر ثبت‌نام در اسفند ماه سال 95 و ارديبهشت ماه 96، نسبت به ارائه مدارک بومي اقدام نکرده بودند و براي آنها جمله «سهميه آزاد، فاقد مدارک بومي» ثبت شده، به هيچ وجه در اين مرحله مجاز به ارسال مدارک بومي نبوده و در سهميه آزاد قرار گرفته‎اند. لذا در فرم ثبت‌نام بايست نوع سهميه انتخابي را تصحيح کنند.

درضمن پس از اتمام مهلت ثبت‎نام، سهميه انتخاب شده به هيچ وجه قابل تغيير نيست و در اين مرحله امکان تغيير سهميه توسط داوطلب نبوده و اصلاحات و ويرايش سهميه‎ها صرفا براساس توضيحاتي که در ذيل نتيجه بررسي مدارک براي داوطلب توسط کارشناسان آزمون دستياري براساس ضوابط مندرج در راهنما، منظور داشته است امکانپذير است.

گزينه‎هاي نيروهاي مسلح، استعداد درخشان و سهميه بومي بايد به توضيحات اطلاعيه مراجعه کنند.

داوطلبان پس از ويرايش فرم ثبت‌نام و يا تکميل مدارک آزمون، نسبت به ارسال ايميل و اعلام آن به آدرس پست الکترونيکي مندرج در اطلاعيه اقدام کنند.

پس از برگزاري آزمون کارنامه اوليه کليه داوطلبان و اسامي واجدين شرايط پذيرش (احراز حداقل 50 درصد نمره آزمون)، پس از آماده شدن توسط مرکز سنجش آموزش پزشکي از طريق سايت اعلام خواهد شد.

آن دسته از داوطلبان که حداقل 50 درصد نمره آزمون (بدون در نظر گرفتن ضرايب دروس و رشته‎ها) را کسب کرده باشند، اجازه انتخاب رشته را خواهند داشت. کسب نمره براي کليه سهميه‎ها به جز سهميه آزاد، تابع مقررات مربوط به خود است.

داوطلب مي‎تواند رشته محلهاي مورد علاقه خود را به ترتيب اولويت مورد نظر در فرم انتخاب رشته انتخاب کند. معيار پذيرش داوطلبان ابتدا نمره کسب شده و سپس اولويت رشته محل انتخابي داوطلب خواهد بود.


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
سياسي
خبر دانشگاه
دانستني ها
پزشكي
استانها
انرژي
اقتصادي
اجتماعي
هنري
ورزشي
آگهي
صفحه اصلی - شناسنامه آفرینش - آرشیو آفرینش - ارتباط با ما - درخواست اشتراک - پیوندها - جستجوی پیشرفته