جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
پیوندها ÏÑÎæÇÓÊ ÇÔÊÑǘارتباط با ماآرشيوشناسنامهصفحه اصلي
تاریخ 1396/02/30 - روزنامه سراسري صبح ايران(شنبه) نسخه شماره 5557

 رئيس روابط عمومي شرکت گاز استان آذربايجان شرقي خبر داد؛
 اتمام عمليات ترميم خط انتقال گاز اهر – ورزقان 

 تبريز-توفيقي

اتمام عمليات ترميم خط انتقال گاز اهر - ورزقان عمليات ترميم خط انتقال اهر – ورزقان که در اثر برخورد بيل مکانيکي با خط لوله انتقال گاز اهر – ورزقان دچار حادثه شده بود با تلاش همکاران ساعي منطقه 8 عمليات انتقال گاز و شرکت گاز استان ترميم گرديد.

رئيس روابط عمومي شرکت گاز استان آذربايجان شرقي با اعلام اين مطلب گفت :در اثر برخورد بيل مکانيکي با خط لوله انتقال گاز اهر – ورزقان که صورت گرفته بودبا وبا همت وتلاش جهادي شبانه‎روزي همکاران پرتلاش منطقه 8 انتقال گاز و شرکت گاز استان آذربايجان شرقي در حداقل زمان ترميم و راه‏اندازي گرديد.

محمدعلي فتح‌اله‌زاده گفت: در اثر اين برخورد افت فشار و احتمال قطع گاز شهر ورزقان و روستاهاي مسير اهر ـ ورزقان در شهرستان اهر و همچنين روستاهاي مسير خواجه ـ ورزقان در شهرستان هريس مشهود بود که با تمهيدات نيروهاي عملياتي و تعميراتي در کمتر از 12 ساعت ترميم و راه‌اندازي و از قطع گاز مناطق ياد شده جلوگيري به عمل آمد..

سخنگوي شرکت گاز استان آذربايجان شرقي تصريح کرد:پس از اعلام گزارش حادثه در اولين ساعات جلسه مديريت ستاد بحران با حضور اعضاي ستاد بحران در شرکت گاز استان تشکيل گرديد.وي همچنين از حضور مدير عامل شرکت گاز استان در محل حادثه خبر داد و افزود:پس از تشکيل ستاد بحران مدير عامل شرکت گاز استان در محل حادثه حضور و دستورات لازم در جهت تسرسع عمليات را صادرنمودند.

وي در خاتمه ضمن تشکر از تلاشهاي همکاران عملياتي – تعميراتي اظهار داشت: خوشبختانه با تمهيدات صورت گرفته در انجام عمليات هيچ گونه قطع گاز مشترکين صورت نگرفت و جريان گاز در مناطق ياد شده برقرار مي‎باشد.


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
سياسي
خبر دانشگاه
دانستني ها
پزشكي
استانها
انرژي
اقتصادي
اجتماعي
هنري
ورزشي
آگهي
صفحه اصلی - شناسنامه آفرینش - آرشیو آفرینش - ارتباط با ما - درخواست اشتراک - پیوندها - جستجوی پیشرفته