جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
پیوندها ÏÑÎæÇÓÊ ÇÔÊÑǘارتباط با ماآرشيوشناسنامهصفحه اصلي
تاریخ 1396/02/30 - روزنامه سراسري صبح ايران(شنبه) نسخه شماره 5557

 نظرمحمدي:
 با اين شرايط در سپيدرود نمي‌مانم 

 
سرمربي فصل گذشته تيم فوتبال سپيدرود گفت: من با سپيدرود قراردادي يک‌ساله داشتم که به پايان رسيده و با اين شرايط همکاري با تيم محبوبم را ميسر نمي‌بينم.

علي نظرمحمدي در گفت‌وگو با فارس، در خصوص آخرين شرايط باشگاه سپيدرود رشت و اينکه ظاهرا اين باشگاه مشترياني را دارد، گفت: من در جريان ريز نقل و انتقالات واگذاري باشگاه نيستم و قرارداد يکساله من با باشگاه سپيدرود تمام شده فقط تلاش مي‌کنم که مطالبات فصل قبل بازيکنان تسويه شود چون آنها يک سال زحمت کشيدند و در نهايت تيم را به ليگ برتر هدايت کردند و تنها از اين بابت ديني به گردن دارم وگرنه مسئوليت ديگري بر عهده من نيست.

وي در پاسخ به اين سوال که ظاهراً با اين شرايط تمايلي به ادامه همکاري با سپيدرود نداريد، گفت: من قراردادي با باشگاه ندارم و قرارداد جديدي هم امضاء نکردم مادامي که با بازيکنان تسويه نشود و بودجه سال مصوب نگردد، ادامه همکاري ميسر نيست و عليرغم اينکه من سپيدرود را خيلي دوست دارم و از آن به عنوان تيم محبوبم ياد مي‌کنم و در مصاحبه‌هاي آقايان الماس‌خاله، مؤمني و رهنما نيز متوجه شدم که آنها حامي من هستند اما با اين شرايط نمي‌توانم بمانم چون مي‌دانم در ليگ برتر کار چقدر سخت است.

سرمربي فصل گذشته سپيدرود تأکيد کرد: مسعود رهنما يکي از ارکان موفقيت باشگاه سپيدرود است که هزينه‌هاي زيادي براي باشگاه کرد و او هم به من خيلي لطف دارد ولي در ليگ برتر تيم‌ها تا دندان مسلح هستند و از لحاظ نرم‌افزاري کاملاً متمول به همين خاطر براي حفظ تيم در ليگ برتر بايد شرايط فراهم شود و من کار را بسيار مشکل مي‌بينم تا اين لحظه که با شما صحبت مي‌کنم شرايط براي ادامه همکاري با سپيدرود اصلاً مهيا نيست. نظرمحمدي تأکيد کرد: من اميدوار هستم مسئولان هر چه سريع‌تر امکانات را براي فعاليت سپيدرود فراهم کنند چون شما اگر سري به شهر رشت بزنيد شور و نشاط و هيجان را در مردم به خاطر صعود به ليگ برتر مي‌بينيد. اگر بگويم کل استان و زندگي مردم آن تحت تأثير صعود تيم ليگ برتر قرار گرفته بيراه حرفي نزدم.

وي در خصوص اينکه آيا پيشنهادي از تيم‌هاي ديگر به دستش رسيده يا خير،‌گفت: صادقانه بگويم از ليگ برتر پيشنهادي ندارم اما دو تيم متمول ليگ يکي صحبت‌هاي مقدماتي را با من انجام دادند و من هم صادقانه به آنها گفته‌ام که اولويت اولم سپيدرود است. در اين زمينه هم يک فرجه و فرصت تعيين کرده تا اگر وضعيت سپيدرود مشخص نشد با تيم‌هاي ديگر وارد مذاکره خواهم شد و براي عقد قرارداد نهايي کارهايم را انجام خواهم داد.

نظرمحمدي در خصوص اينکه تيم‌هاي ديگر در حال جذب بازيکنان سپيدرود مثل شايان مصلح هستند، گفت: من هنوز ليستي را از بازيکنان جديد به باشگاه ندادم و اعلام کردم اگر بخواهم در سپيدرود بمانم تيمي در حد نام باشگاه بزرگ سپيدرود رشت و استان گيلان خواهم بست همانطور که در ليگ دو بهترين‌هاي استان را جذب تيم کردم و در ليگ يک نيز بازيکناني به تيم آورديم که جانانه مبارزه کردند.

مطمئناً اگر من در تيم باقي بمانم تيمي درخور نام سپيدرود مي‌بندم و اجازه جدايي به شايان مصلح و ديگر بازيکنان تيم نخواهم داد.فقط اميدوارم مسئولان بيشتر تلاش کنند تا شرايط تيم بهبود پيدا کند و باشگاه سر و سامان بگيرد چون سپيدرود قطب چهارم فوتبال اين مملکت است و حيف است که چنين شرايطي داشته باشد.


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
سياسي
خبر دانشگاه
دانستني ها
پزشكي
استانها
انرژي
اقتصادي
اجتماعي
هنري
ورزشي
آگهي
صفحه اصلی - شناسنامه آفرینش - آرشیو آفرینش - ارتباط با ما - درخواست اشتراک - پیوندها - جستجوی پیشرفته