جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
پیوندها ÏÑÎæÇÓÊ ÇÔÊÑǘارتباط با ماآرشيوشناسنامهصفحه اصلي
تاریخ 1396/02/30 - روزنامه سراسري صبح ايران(شنبه) نسخه شماره 5557

 خبرنامه  

 رقابت‌هاي فوتسال زير 20 سال آسيا - تايلند

جشنواره گل شاگردان صانعي مقابل چين

تيم فوتسال زير 20 سال ايران مقابل چين به پيروزي رسيد.

تيم زير 20 سال فوتسال ايران در سومين ديدار خود در رقابت‌هاي قهرماني آسيا در تايلند، موفق شد 6 بر يک چين را شکست بدهد.

بازيکن چين (گل به خودي)، محمد جامع، محمد طاهري، محمد حيدري، حميدرضا کريمي و حميد قهرماني براي تيم ايران در اين بازي گل زدند.

تيم فوتسال زير 20 سال کشورمان در دو بازي نخست خود در اين مسابقات مقابل مغولستان و امارات به پيروزي رسيده بود.

مسابقات جهاني تيراندازي با کمان- شانگهاي

پرونده ايران بدون مدال بسته شد

ملي‌پوشان ريکرو و کامپوند ايران در بخش انفرادي کاپ جهاني به مصاف حريفان رفتند و با شکست حذف شدند.

در سومين روز از کاپ جهاني تيراندازي باکمان که در شانگهاي در حال برگزاري است، ملي‌پوشان کشورمان در رشته‌هاي ريکرو انفرادي و کامپوند به مصاف حريفان رفتند.

پارميدا قاسمي ملي‌پوش ايران در کامپوند مقابل نمايندگان مغولستان و روسيه پيروز شد و به مرحله يک شانزدهم صعود کرد، اما در اين مرحله به مصاف کمانداري از ژاپن رفت و مغلوب شد.

در کامپوند مردان، اسماعيل عبادي بعد از يک دور استراحت، در ديدار دوم نماينده ويتنام را با امتياز 145 بر 136 شکست داد و به مرحله يک شانزدهم راه يافت. وي در اين مرحله بازهم مقابل نماينده ويتنام قرار گرفت و با برتري مقابل نماينده ترکيه در مرحله يک چهارم مقابل آمريکا باخت و از رسيدن به نيمه نهايي بازماند.

مجيد قيدي بعد از يک دور استراحت، در مرحله دوم با نتيجه 143 بر 138 نماينده ويتنام را مغلوب کرد، اما در مرحله يک شانزدهم مقابل نماينده ايتاليا به ميدان رفت با شکست حذف شد.

اميد طاهري بعد از پيروزي مقابل نماينده قزاقستان، در مرحله يک‌شانزدهم نهايي مقابل کماندار ديگري از اين کشور به ميدان رفت و به برتري رسيد، اما در يک هشتم باخت و حذف شد.

در کامپوند زنان، پريسا براتچي بعد از يک دور استراحت، در مرحله دوم حريفي از هلند را از پيش رو برداشت. براتچي در مرحله يک شانزدهم مقابل کمانداري از هند قرار گرفت و در ادامه با برتري مقابل نماينده ترکيه تا يک چهارم نهايي پيش رفت که در اين مرحله مقابل اندونزي شکست خورد و حذف شد.

نصيرزاده:

پرسپوليس آقايي را بخواهد، بايد چک 5/1 ميلياردي‌اش را «پاس» کند

مديرعامل باشگاه گسترش فولاد تبريز گفت: پرسپوليس يا هر باشگاه ديگري که بخواهد فصل آينده سعيد آقايي را داشته باشد، بايد تعهد او را در نظر بگيرد.

سعيد آقايي که پس از اتمام خدمت سربازي‌اش در تراکتورسازي چک ضمانت يک‌ونيم‌ ميليارد توماني به باشگاه گسترش فولاد داده بود تا همچنان بتواند در تيم سرخپوش تبريزي بازي کند، حالا براي جدا شدن از تراکتورسازي، شرايط خاصي دارد. او براي اينکه از تراکتورسازي جدا شود، بايد از باشگاه گسترش فولاد رضايت‌ بگيرد.هوشنگ نصيرزاده مديرعامل باشگاه گسترش فولاد درباره آخرين وضعيت سعيد آقايي براي جدايي از گسترش فولاد، به تسنيم گفت: سعيد آقايي بر اساس آداب حرفه‌اي، براي جدا شدن از باشگاهي که با آن قرارداد داشت، تعهداتي داده بود که بايد آن را تسويه کند. آقايي داراي قرارداد رسمي با باشگاه گسترش فولاد نيست، اما داراي تعهدات مالي است. هر باشگاهي که او را بخواهد، بايد اين تعهدات را مد نظر قرار بدهد. سعيد آقايي اگر بخواهد مي‌تواند به گسترش فولاد برگردد و با ما قرارداد امضا کند، اما اگر به هر باشگاه ديگري غير از گسترش فولاد برود، بايد تعهدات مالي خود را در اينجا تسويه کند، وگرنه مي‌توانيم مطابق آيين نامه انضباطي مانع بازي رسمي او در پرسپوليس،‌ سپاهان يا هر باشگاه ديگري شويم. تراکتورسازي نيز از اين قاعده مستثني نيست.

وي افزود: لوکا بوناچيچ ابراز تمايل کرده که سعيد آقايي در گسترش فولاد بازي کند، اما چون قراردادي با او نداريم، نمي‌توانيم بگوييم که حتماً بايد به گسترش فولاد برگردد. اگر خودش بخواهد مي‌تواند اين کار را انجام دهد. اگر هم آقايي بخواهد در هر تيم ديگري بازي کند، بايد چکي که در دست ما دارد را پاس کند. حالا مي‌تواند با هزينه شخصي اين چک را پرداخت کند يا توسط باشگاه جديدش.

رونمايي از ليست خريد استقلالي‌ها

منصوريان روي گزينه برانکو دست گذاشت

ليست جديد سرمربي تيم فوتبال استقلال مشخص شد.

به گزارش ميزان، در روزهاي گذشته حرف و حديث‌هاي زيادي مبني بر ليست عليرضا منصوريان براي فصل آينده مطرح شد، اما طبق پيگيري‌هاي خبرنگار ميزان، ليست اوليه منصوريان که تحويل رضا افتخاري داده شده، نشان مي‌دهد که 6 بازيکن در ليست او قرار دارند. ساسان انصاري، شايان مصلح، اميد جهانبخش، حسن بيت سعيد، مهدي رحيم زهيوي، مهدي شيري جلال الدين ماشاريپوف و پژمان منتظري بازيکناني هستند که در ليست سرمربي استقلال قرار دارند.از ميان اين بازيکنان، تنها بيت سعيد با استقلال به توافق رسيده و وضعيت ساير بازيکنان مشخص نيست. انصاري بازيکن فولاد اعلام کرده چند روزي وقت مي‌خواهد، زهيوي درخواست شرايط مالي داده، شيري هنوز قرارداد دارد و منتظري هم منتظر مشخص شدن وضعيت خود با الاهلي قطر است. جهانبخش هم در تيم صباي قم درخشش خوبي داشت و در حال سبک و سنگين کردن پيشنهادات است.

شايان مصلح هم که با تيم سپيدرود به ليگ برتر صعود کرد در ليست برانکو هم حضور دارد. بايد ديد در نهايت کدام يک از اين بازيکنان در فصل آينده پيراهن استقلال را بر تن خواهند کرد.

تکليف نيمکت ذوب‌آهن دوشنبه مشخص مي‌شود

روز دوشنبه ، تکليف نيمکت سرمربيگري اين تيم مشخص مي شود.

هيئت مديره باشگاه ذوب‌آهن روز دوشنبه اين هفته، تشکيل جلسه مي‌دهد و تکليف نيمکت سرمربيگري اين تيم را مشخص مي‌کند.

مجتبي حسيني بايد برنامه جديدي را به هيئت ارائه دهد تا بتواند آنها را متقاعد کند. اعضاي هيئت مديره در اين جلسه گزينه‌هاي ديگر را هم مورد بررسي قرار خواهند داد.


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
سياسي
خبر دانشگاه
دانستني ها
پزشكي
استانها
انرژي
اقتصادي
اجتماعي
هنري
ورزشي
آگهي
صفحه اصلی - شناسنامه آفرینش - آرشیو آفرینش - ارتباط با ما - درخواست اشتراک - پیوندها - جستجوی پیشرفته