جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
پیوندها ÏÑÎæÇÓÊ ÇÔÊÑǘارتباط با ماآرشيوشناسنامهصفحه اصلي
تاریخ 1396/04/10 - روزنامه سراسري صبح ايران(شنبه) نسخه شماره 5588

 ميز خبر 

 جديدترين آمار فروش فيلم‌هاي روي پرده؛

«رگ خواب» به مرز 1 ميليارد و نيم نزديک شد

فيلم‎هاي اکران شده در سالن‌هاي سينما در هفته گذشته بر خلاف روزهاي پاياني ماه مبارک رمضان با اقبال بهتري مواجه شد و توانست نظر مخاطبان را به خود جلب کند.

با آغاز تعطيلات عيد فطر سينماها رونق گرفت و آثار اکران شده مورد توجه مخاطب قرار گرفت و علاوه بر فيلم هاي کمدي، فيلم هاي اجتماعي با اقبال بهتري نسبت به هفته هاي گذشته شاهد بودند.

غلامرضا فرجي مدير دفتر پخش و بازاريابي حوزه هنري درباره فروش فيلم «زير سقف دودي» گفت: فيلم در هفته گذشته با اقبال بهتري مواجه شد و هم اينک به فروش 1 ميليارد و 300 ميليون تومان رسيده است. فيلم روز چهارشنبه به فروش 40 ميليون تومان و پنجشنبه شب به فروش
55 ميليون تومان دست يافت.

حبيب اسماعيلي مديرعامل دفتر پخش رسانه فيلمسازان مولود درباره فروش فيلم «اکسيدان» گفت: فيلم با اقبال خوبي مواجه شد عليرغم اينکه هيچ تبليغ تلويزيوني نداشته و در سينماهاي حوزه هنري به نمايش درنيامده با فروش 1ميليارد و 300 ميليون تومان مواجه شد که رقم قابل توجهي است. اين فيلم هم اينک 55 سالن در اختيار دارد و پنجشنبه شب 30 سانس فوق العاده در سالن هاي مختلف سينما تجربه کرد.

علي سرتيپي مديرعامل دفتر پخش فيلميران درباره فروش فيلم‌هاي دفتر پخش گفت: فيلم سينمايي «برادرم خسرو» به فروش 1 ميليارد و730 ميليون تومان رسيد و فيلم « رگ خواب» هم با اقبال خوبي مواجه شده و به فروش 1 ميليارد و 240 ميليون تومان رسيد.

وي درباره فروش فيلم «نهنگ عنبر سلکشن رويا» گفت: اين فيلم مانند ديگر آثار اکران شده در روزهاي پاياني ماه مبارک با افت مواجه شد که در هفته گذشته دوباره با اقبال مواجه شد و فروش خوبي را براي اين فيلم و ديگر آثار شاهد هستيم. اين فيلم هم اينک به فروش 15 ميليارد و 700 ميليون تومان رسيده است که در هفته هشتم نمايش رقم قابل توجهي است و همچنان مخاطب را با خود همراه مي کند.

احمد مختاري مدير دفتر پخش هدايت فيلم گفت:فيلم «ويلايي‌ها» در تهران 6 سالن کورش، آزادي، ملت، سپيده، مگامال و سروش را در اختيار دارد و فروش فيلم در تهران و شهرستان به 980 ميليون تومان رسيد.فيلم سينمايي «آشوب» هم به فروش 410 ميليون تومان رسيده است.

سعيد خاني مدير دفتر پخش نسيم صبا درباره فروش فيلم «مادر قلب اتمي» گفت:در تهران فروش فيلم به 970 ميليون تومان و در شهرستان فيلم به 310 ميليون تومان رسيد که فروش فيلم به مبلغ 1 ميليارد و 280 ميليون تومان رسيد.

بنابراين گزارش،براساس فروش مکانيزه فيلم «ماليخوليا» 10 ميليون و 220 هزار تومان و «مسلخ» 432هزار تومان فروش داشته است.

«هيو جکمن» در نقش سياستمدار بدنام امريکايي

هيو جکمن به زودي در نقش گري هارت سناتور سابق عضو حزب دموکرات امريکا که به دنبال رسوايي اخلاقي ناچار به کناره‌گيري از نامزدي در انتخابات رياست جمهوري اين کشور شد، مقابل دوربين مي‌رود. هارت که در سال 1988 نامزد اين حزب در انتخابات رياست جمهوري امريکا بود به دنبال افشاي رابطه نامشروعش با دونا رايس به ورطه سقوط سياسي افتاد. اين درام سياسي به کارگرداني جيسن رايتمن فيلمساز کانادايي-امريکايي به تصوير کشيده مي‌شود. رايتمن در گذشته ساخت فيلم‌هايي همچون «پا در هوا» و «جونو» را در کارنامه دارد.به گزارش «هاليوود ريپورتر»، فيلمنامه اين پروژه را مت باي روزنامه‌نگار باسابقه سرويس سياسي نوشته است. جي کارسن مشاور رسانه‌اي هيلاري کلينتن و رايتمن نيز در نگارش فيلمنامه مشارکت داشته‌اند. خط داستاني فيلم بر اساس از کتابي که باي در سال 2014 با عنوان «حقيقت برملا شده» منتشر کرد، روايت مي‌شود.اين فيلم ظهور ناگهاني و سقوط دراماتيک هارت را در جريان کارزار انتخاباتي حزب دموکرات و تلاشش براي تکيه زدن بر مسند رياست جمهوري ايالات متحده را به ترتيب زماني به تصوير مي‌کشد. در نهايت، حزب دموکرات انتخابات آن زمان را به جرج بوش نامزد حزب جمهوري‌خواه واگذار کرد. اما نکته مهم اينجاست که داستان هارت تبديل به نقطه عطفي در تاريخ سياسي و رسانه‌اي امريکا شد و به ظهور زردترين نشريات دوران خودش منجر شد؛ وقتي بي‌مبالاتي‌هاي چهره‌هاي سرشناس در زندگي شخصي‌شان تبديل به زمين بازي زردنويس‌ها و شايعه‌پراکن‌هاي حرفه‌اي در عرصه رسانه شد.اين درام سياسي با عنوان «پيشتاز» (The Frontrunner) جديدترين پروژه سينمايي کارگردان فيلم نامزد اسکار «جونو» به شمار مي‌رود. رايتمن اين روزها درگير مراحل پس توليد درام‌کمدي «تالي» با بازي شارليز ترون است.جکمن بازيگر48 ساله استراليايي امسال فيلم ابرقهرماني «لوگان» را بر پرده سينماها داشت که با 618 ميليون دلار فروش جهاني به عنوان يک فيلم درجه آر، يکي از محصولات موفق کمپاني «فاکس» در سال 2017 به شمارمي‌رود.


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
سياسي
خبر دانشگاه
دانستني ها
پزشكي
استانها
انرژي
اقتصادي
اجتماعي
هنري
ورزشي
آگهي
صفحه اصلی - شناسنامه آفرینش - آرشیو آفرینش - ارتباط با ما - درخواست اشتراک - پیوندها - جستجوی پیشرفته