جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
پیوندها ÏÑÎæÇÓÊ ÇÔÊÑǘارتباط با ماآرشيوشناسنامهصفحه اصلي
تاریخ 1396/04/11 - روزنامه سراسري صبح ايران (يكشنبه) نسخه شماره 5589

 علت نشت گاز در مرکز تهران مشخص شد 

 
اشکال وارد شده در تأسيسات ايستگاه تقليل فشار گاز شماره 3 تهران موجب نشت گاز در بخش گسترده اي از خيابان ميرزاي شيرازي شده بود که با حضور به موقع نيروهاي امدادي، اين مشکل برطرف شد.

به گزارش تسنيم، با مهار نشت گاز در خيابان ميرزاي شيرازي تهران، تردد در اين خيابان به حالت عادي بازگشت. ابتدا خودروهاي نيروي انتظامي و سپس خودروهاي آتش نشاني محل حادثه را ترک کردند. پس از آن خودروهاي امداد و اورژانس نسبت به ترک محل پس از اطمينان به رقع علت بروز حادثه، اقدام کردند.مسئولان حاضر از رفع کلي مشکل خبر دادند.

اشکال وارد شده در تأسيسات ايستگاه تقليل فشار گاز شماره 3 تهران بود که اين ايستگاه در ابتداي خيابان ميرزاي شيرازي قرار گرفته و موجب شده بود تا حداقل نيمي از طول خيابان ميرزاي شيرازي حدفاصل پل کريمخان و خيابان مطهري، بوي شديد نشت گاز را استشمام کنند.

با حضور به موقع نيروهاي امدادي، مشکل بروز کرده در محل برطرف شد و منطقه در حال حاضر کاملا ايمن اعلام شده است.

به دنبال نشت گاز در يکي از لوله هاي انتقال گاز عبوري از خيابان ميرزاي شيرازي تهران و امکان بروز حادثه و انفجار، جلوگيري از تردد مردم و پاکسازي محل آغاز شده است.

با حضور نيروي هاي امداد، نيروي انتظامي، آتش نشاني و نيروهاي امداد شرکت ملي گاز، تردد در خيابان ميرزاي شيرازي حد فاصل خيابان دهم و پل کريمخان متوقف شد.

دليل اين توقف تردد که با مسدودسازي مسير توسط نيروي انتظامي صورت گرفته به گفته نيروهاي حاضر در محل، به دنبال نشت گاز در يکي از لوله هاي انتقال گاز عبوري از اين خيابان بوده و امکان بروز حادثه و انفجار، دليل جلوگيري از تردد مردم و پاکسازي محل بوده است.

در همين خصوص، سيد جلال ملکي سخنگوي سازمان آتش نشاني با اعلام خبر عملکرد ناگهاني يک سوپاپ اطمينان گاز در خيابان ميرزاري شيرازي درباره جزئيات اين حادثه اظهار داشت: دقايقي قبل عملکرد ناگهاني سوپاپ اطمينان گاز در خيابان ميرزاي شيرازي منجر به بروز حادثه شد که به سرعت آتش‌نشانان به محل حادثه اعزام شدند.

سخنگوي سازمان آتش‌نشاني و خدمات ايمني تهران ادامه داد: آتش‌نشانان مشغول ايمن‌سازي محل حادثه هستند و مورد خاصي مبني بر انفجار يا ترکيدن لوله گاز به وقوع نپيوسته است همچنين نيروهاي شرکت گاز نيز در محل حضور داشته و مشغول عمليات هستند.


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
سياسي
خبر دانشگاه
دانستني ها
پزشكي
استانها
انرژي
اقتصادي
اجتماعي
هنري
ورزشي
آگهي
صفحه اصلی - شناسنامه آفرینش - آرشیو آفرینش - ارتباط با ما - درخواست اشتراک - پیوندها - جستجوی پیشرفته