جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
پیوندها ÏÑÎæÇÓÊ ÇÔÊÑǘارتباط با ماآرشيوشناسنامهصفحه اصلي
تاریخ 1396/04/17 - روزنامه سراسري صبح ايران (شنبه) نسخه شماره 5594

 تکرار تاريخ براي طارمي؟
  بازگشت دوباره در انتظار آقاي گل  

 
آفرينش

مهاجم تيم فوتبال پرسپوليس در آستانه بازگشت به اين تيم قرار دارد.

تيم فوتبال پرسپوليس در ليگ برتر پانزدهم تنها 2 گل کم آورد تا جام قهرماني را بالاي سر ببرد و در نهايت به عنوان نايب‌قهرماني بسنده کرد. پس از پايان فصل، مهدي طارمي که عنوان آقاي گلي را کسب کرده بود تصميم به حضور در فوتبال اروپا گرفت و راهي «ريزه اسپور» ترکيه شد اما پس از گذشت چند روز پشيمان شد و در ميان استقبال هم‌تيمي‌هايش به پرسپوليس برگشت.هر چند برانکو در سه هفته ابتدايي ليگ برتر شانزدهم، مهاجم اول تيمش را روي نيمکت نشاند و در دقايق پاياني به او بازي داد اما طارمي کم کم به ترکيب اصلي برگشت و بار ديگر عنوان آقاي گلي فصل را کسب کرد. اين بار هم بعد از اتمام فصل، طارمي ساز جدايي را کوک کرد و با اعلام خبر جدايي خود از پرسپوليس، مشغول بررسي پيشنهادات خارجي خود شد.

پانيونيوس يونان، تيمي بود که از آن به عنوان مقصد احتمالي طارمي نام مي‌بردند و قرار بود مهاجم ملي‌پوش پرسپوليس به يونان رفته و همبازي مسعود شجاعي و احسان حاج‌صفي شود اما ظاهرا تاريخ در حال تکرار براي طارمي است و او بار ديگر به پرسپوليس برمي‌گردد.از سويي مديران باشگاه پرسپوليس حاضر نشدند براي صدور رضايتنامه به طارمي که يک سال ديگر با سرخ‌پوشان پايتخت قرارداد دارد، تخفيف بدهند و جلسات متعدد هم فايده‌اي نداشت. از طرف ديگر پيشنهاد مالي پانيونيوس اصلا چشمگير نبوده و حتي شجاعي که فصل گذشته در تيم منتخب فصل ليگ يونان قرار گرفت، رقم بسيار نازلي را نسبت به قراردادهاي ستاره‌ها در ليگ برتر ايران دريافت مي‌کند.

از همين رو به نظر مي‌رسد طارمي در آستانه بازگشت دوباره به پرسپوليس قرار دارد و اين مهاجم که تاکنون در تمرينات پرسپوليس شرکت نکرده، به اردوي شاگردان برانکو در اوکراين اضافه مي‌شود. در چند روز قبل تعدادي از بازيکنان پرسپوليس با انتشار پست‌هايي به نوعي خبر از بازگشت طارمي به تمرينات دادند و از او استقبال کردند. بايد ديد آقاي گل دو فصل اخير ليگ برتر به پرسپوليس برمي‌گردد و در صورت بازگشت، برانکو او را نيمکت‌نشين مي‌کند و يا مثل فصول گذشته به نفر اول خط حمله سرخپوشان پايتخت تبديل مي شود.


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
سياسي
خبر دانشگاه
دانستني ها
پزشكي
استانها
انرژي
اقتصادي
اجتماعي
هنري
ورزشي
آگهي
صفحه اصلی - شناسنامه آفرینش - آرشیو آفرینش - ارتباط با ما - درخواست اشتراک - پیوندها - جستجوی پیشرفته