جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
پیوندها ÏÑÎæÇÓÊ ÇÔÊÑǘارتباط با ماآرشيوشناسنامهصفحه اصلي
تاریخ 1396/04/26 - روزنامه سراسري صبح ايران (دوشنبه) نسخه شماره 5602

 خبر 

 اطلاعيه اداره کل مطبوعات و خبرگزاري‌هاي داخلي درباره يارانه بهار 96

اداره کل مطبوعات و خبرگزاري‌هاي داخلي در اطلاعيه‌اي از توزيع يارانه فصل بهار نشريات استان‌هاي کم برخوردار تا پايان مرداد ماه خبر داد.

به گزارش ايسنا، در اطلاعيه اداره کل مطبوعات و خبرگزاري‌هاي داخلي آمده است:

يارانه فصل بهار (سال 96) نشريات استان‌هاي کم برخوردار حداکثر تا پايان مرداد ماه سال جاري پرداخت مي‌شود. براي قرار گرفتن در فهرست حمايتي، اين نشريات حداکثر تا شنبه، 11 مرداد ماه فرصت دارند نسبت به تکميل اعلام وصول، دريافت ضريب کيفي، بارگذاري بيمه (براي نشريات مشمول مطابق بسته حمايتي) و رفع نواقص مربوط به ثبت مشخصات از جمله شماره حساب بانکي در سامانه جامع رسانه‌هاي کشور به نشاني e-rasaneh.ir اقدام کنند.

لازم به توضيح است يارانه مذکور به نشرياتي که در پروانه انتشارشان، گستره توزيع صرفاً نام يک يا تعدادي از استان‌هاي زير درج شده باشد، تعلق مي‌گيرد: «آذربايجان غربي، کردستان، لرستان، ايلام، کرمانشاه، چهارمحال و بختياري، خراسان شمالي، خراسان جنوبي، سيستان و بلوچستان، گلستان، کهکيلويه و بويراحمد»

با اتفاق آرا اعضاي هيات امنا؛

فرهاد رهبر به عنوان رئيس دانشگاه آزاد معرفي شد

فرهاد رهبر به عنوان رئيس دانشگاه آزاد به شوراي عالي انقلاب فرهنگي معرفي شد.

به گزارش مهر، با اتفاق آرا اعضاي هيات امنا دانشگاه آزاد فرهاد رهبر به عنوان رئيس پيشنهادي دانشگاه آزاد به شوراي عالي انقلاب فرهنگي معرفي شد.

وي به عنوان سرپرست دانشگاه آزاد نيز فعاليت مي کند.

فرهاد رهبر عضو هيات علمي دانشگاه تهران و استاد رشته اقتصاد بين رشته اي است و از 17 بهمن 86 تا 29 بهمن 92 به عنوان رئيس اين دانشگاه مشغول به فعاليت بود.

وي مدارک کارشناسي، ارشد و دکتري خود در رشته کارشناسي اقتصاد نظري را از دانشگاه تهران دريافت کرده است.

وي پيش از اين به عنوان رياست سازمان مديريت و برنامه ريزي کشور نيز فعاليت کرده است.

رئيس ديده بان حقوق بشر:

جرم 41 درصد از اعدام شدگان در عربستان سياسي است

رئيس ديده بان حقوق بشر با انتشار پيامي عنوان داشت که 41 درصد از افرادي که در عربستان سعودي اعدام شده اند جرمي غير از فعاليت هاي سياسي نداشته اند.

به گزارش خبرگزاري مهر، «کنت راث» رئيس ديده بان حقوق بشر در اين پيام که در توئيتر منتشر شده مي نويسد: 41 درصد از افرادي که در سال 2017 در عربستان سعودي اعدام شده اند به دليل ارتکاب جرايم غير خشونت بار از قبيل حضور در اعتراضات سياسي به مرگ محکوم شده اند.


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
سياسي
خبر دانشگاه
دانستني ها
پزشكي
استانها
انرژي
اقتصادي
اجتماعي
هنري
ورزشي
آگهي
صفحه اصلی - شناسنامه آفرینش - آرشیو آفرینش - ارتباط با ما - درخواست اشتراک - پیوندها - جستجوی پیشرفته