جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
پیوندها ÏÑÎæÇÓÊ ÇÔÊÑǘارتباط با ماآرشيوشناسنامهصفحه اصلي
تاریخ 1396/04/26 - روزنامه سراسري صبح ايران (دوشنبه) نسخه شماره 5602

  ورزش‌ فشار خون و انرژي‌ را در بدن متعادل مي سازد 

 
حرکت بدن و جسم و انواع ورزش‌ها فشار خون و انواع انرژي‌ها را در تمام نقاط بدن بحالت تعادل در مي‏آورد و کسانيکه داراي حرکات مناسب نمي‏باشند ممکن است در بعضي از قسمت‏هاي بدن و مغز و اعمال دچار اشکال شود. و حتي در بعضي از قسمتهاي بدن داراي قدرت فوق العاده باشند.

افراد مختلف داراي استعدادهاي گوناگون مي‏باشند و از عدم هم آهنگي اعضاء با هم و توان متفاوت آن ممکن است بعضي‌ها داراي هوش و استعداد قوي ولي داراي قدرت بدني ضعيف باشند و يا بالعکس، که طول عمر و زندگي خوب هر فرد بستگي به توازن و توانائي در تمام اعضاء دارد.

به تمام اعضاء بدن بايد توجه کنيم و حتي کار قسمتهاي داخلي بدن را نبايد فراموش کنيم، اندامهاي بيروني را با ورزش‏هاي مناسب و اعضاي داخلي را با القاء انرژي لازم به آنها مي‏توانيم تقويت نمائيم.

قدرت مغزي قسمتي از غذاهاي پر انرژي، مقداري از انواع فعاليت‏هاي روحي، مغزي و بدني، پاره اي از راه گوش و شنيدن صداهاي ديگران و اصوات محيطي، مقداري از انرژي نوراني و امواج نامرئي و وابسته به آن، عده‏اي از انرژي‏هاي اجسام آسماني و ستارگان و بعد پنجم انرژي نجومي که در تمام جاها، خلاء، در مواد جامد و مايع و غيره وجود دارد همگي مي‏توانند در تقويت مغز و قواي مغزي دخيل باشند.

روحيات ما و آماده سازي بدن براي کسب انرژي بسيار با اهميت است و افراد خوشبين و شاد داراي انرژي بيشتر براي انواع فعاليت‌ها مي‏باشند.

آمادگي افراد براي کسب انرژي از محيط و دوست شدن افراد و حتي حيوانات و گياهان نوعي اخذ انرژي محسوب مي‏شود.ايجاد محبت و دوستي با مردمان و دوست داشتن آنان به ما و غيره همگي راهي براي کسب انرژي است همانطوريکه اگر ما غذائي را دوست داريم آن خوراک بهتر به ما انرژي مي‏دهد و اگر ما نسبت به چيزي و يا ماده‏اي و شخصي تنفر داريم اين بدان معني که در مواجه شدن با آن قسمتي از انرژي خود را از دست مي‏دهيم.

نويسنده دکتر نجم الدين حاجي سيدحسني

گرد آورنده : محمد تقي اشتري دليوند


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
سياسي
خبر دانشگاه
دانستني ها
پزشكي
استانها
انرژي
اقتصادي
اجتماعي
هنري
ورزشي
آگهي
صفحه اصلی - شناسنامه آفرینش - آرشیو آفرینش - ارتباط با ما - درخواست اشتراک - پیوندها - جستجوی پیشرفته