جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
پیوندها ÏÑÎæÇÓÊ ÇÔÊÑǘارتباط با ماآرشيوشناسنامهصفحه اصلي
تاریخ 1396/04/26 - روزنامه سراسري صبح ايران (دوشنبه) نسخه شماره 5602

 در سومين کنفرانس بين‌المللي انقلاب چهارم صنعتي در اصفهان عنوان شد :
 فعالان بخش خصوصي منتظر تحولات بنيادي در اقتصاد باشند 

 بهروز راعي

سومين کنفرانس بين‌المللي انقلاب چهارم صنعتي با مشاركت کميسيون تجارت، خدمات و ارتباطات اتاق بازرگاني دراصفهان برگزار شد.به گزارش خبرنگار آفرينش ، آشنايي با الگوهاي کسب و کار نوين، آينده مراکز خريد هوشمند، نقش فن‌آوري‌هاي نوين دراقتصاد پايدار و مديريت بازاريابي نوين از محورهاي اين کنفرانس بود که مورد توجه سخنرانان داخلي و خارجي قرار گرفت.

رئيس کميسيون تجارت، خدمات و ارتباطات اتاق بازرگاني اصفهان به عنوان اولين سخنران اين کنفرانس، با تشريح ابعاد اين انقلاب گفت: روند فزاينده تغييرهاي بنياديني به گونه‌اي است كه مي‌توان از آن به عنوان يك انقلاب نام برد.اين تغييرها در علم، فرهنگ، اجتماع ،اقتصاد و صنعت در حال وقوع است.

گلشيرازي افزود: حدوددو دهه است که نام انقلاب هاي صنعتي اول، دوم و سوم را مي شنويم و امروز چهارمين نوع از اين انقلاب‌ها در راه است. اين انقلاب‌ها با موضوع نساجي آغازشد،سپس انرژي بخار، پس از آن کامپيوتر، ديتا و آي‌.تي و در انقلاب چهارم شاهد ظهور هوش مصنوعي و تاثيرهاي شگرفي که در جهان ايجاد كرده است هستيم.

وي تاكيد كرد:اين انقلاب زندگي ما را زير و زبر خواهد مي كند، حتي علم پزشکي را نيز تحت تاثير خود قرار خواهد داد.رئيس کميسيون تجارت اتاق اصفهان در بخش ديگري از سخنان خود با اشاره به اينكه اتاق‌هاي بازرگاني بايد در سراسر كشور به پايگاهي براي حضور و بيان مطالبات فعالان اقتصادي تبديل شوند، گفت: اتاق بازرگاني اصفهان در اين زمينه پيشرو بوده و با ايجاد فضاي گفتمان آزاد ، ضمن آموزش هاي كاربردي به اعضاء، زمينه هاي لازم براي رونق كسب و كار و آشنايي با شيوه هاي تجارت نوين را در دستور كار خود قرار داده است. حمايت از برگزاري اين همايش نيز به همين منظور صورت پذيرفت و اميدوارم شركت كنندگان بتوانند از اين كنفرانس بين المللي كه داراي موضوع‌هاي کاربردي و قابل اتکاء مي باشد، حداكثر استفاده را نمايند.

گفتني است سومين کنفرانس بين المللي انقلاب چهارم صنعتي که به منظور ايجاد فرصت براي توسعه پايدار کشور با به کارگيري مديريت فناوري هاي نسل چهارم صنعت وبا حضور وزير ارتباطات و فناوري اطلاعات ، دكتر عبداله جاسبي ، جمعي از صاحبنظران ايراني و خارجي و17 سخنران از كشورهاي مختلف جهان در روزهاي 22 و23 تيرماه در برج ميلاد تهران برگزارشد، به صورت هم زمان در سه شهر اصفهان، اراك و تبريز نيز در روز شنبه 24 تيرماه برگزار گرديد.


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
سياسي
خبر دانشگاه
دانستني ها
پزشكي
استانها
انرژي
اقتصادي
اجتماعي
هنري
ورزشي
آگهي
صفحه اصلی - شناسنامه آفرینش - آرشیو آفرینش - ارتباط با ما - درخواست اشتراک - پیوندها - جستجوی پیشرفته