جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
پیوندها ÏÑÎæÇÓÊ ÇÔÊÑǘارتباط با ماآرشيوشناسنامهصفحه اصلي
تاریخ 1396/04/26 - روزنامه سراسري صبح ايران (دوشنبه) نسخه شماره 5602

 شماتيک استقلال ليگ هفدهم
 دردسر شيرين منصوريان براي انتخاب ترکيب اصلي 

 
آفرينش– حضور مهره هاي پرتعداد و موثر در استقلال، کار سرمربي اين تيم را براي انتخاب ترکيب اصلي سخت کرده است.به گزارش آفرينش، تيم فوتبال استقلال حدود دو هفته‌اي است که اردوي خود را در کشور ارمنستان پيگيري کرد و با پشت سر گذاشتن چند بازي تدارکاتي، مشخص شده که عليرضا منصوريان يکي از پرمهره‌ترين استقلال‌هاي تاريخ را در اختيار دارد؛ تيمي که در هر پست حداقل دو بازيکن مدعي را در اختيار دارد و اين به دردسري شيرين براي منصوريان تبديل شده است.

با توجه به تمرينات انجام شده در اين مدت، به نظر مي‌رسد که سرمربي استقلال ترکيب اوليه خود را پيدا کرده است. البته اين موارد بيشتر گمانه‌زني است و شايد برخي از پست‌ها دچار تغيير شوند.

مطابق انتظار درون دروازه سيد مهدي رحمتي گزينه اول ابي پوشان است. البته ممکن است همچون فصل قبل که رحمتي به دليل افت فني روي نيمکت نشست، سيد حسن حسيني وظيفه حراست از دروازه استقلال را عهده دارد شود.

در خط دفاعي، پژمان منتظري و سيد مجيد حسيني، زوج خط دفاعي استقلال خواهند بود. البته لئوناردو پادواني تهديد بالقوه اي براي اين بازيکنان محسوب مي شود.

همچنين ميلاد زکي‌پور در دفاع چپ و و احتمالا وريا غفوري در پست مدافع راست به ميدان مي‌رود. البته سمت راست دفاع استقلال يکي از علامت سوال هاي اين تيم است. وريا غفوري و خسرو حيدري در ديدارهاي دوستانه براي استقلال به ميدان رفتند و به نظر مي رسد منصوريان هنوز گزينه نهايي خود را انتخاب نکرده است اما خبرها حکايت از تمايل منصوريان براي استفاده از غفوري دارد.در ميانه ميدان، روزبه چشمي و اميد نورافکن در پست هافبک دفاعي خواهند بود. اين دو بازيکن در ديدارهاي دوستانه در کنار يکديگر بازي ها را آغاز کردند و در اکثر دقايق در کنار يکديگر عملکرد خوبي داشتند. داريوش شجاعيان و حسن بيت‌سعيد وينگرهاي چپ و راست خواهند بود. البته نبايد از مدعي بودن جابر انصاري براي حضور در ترکيب اصلي گذشت؛ بازيکني که هر وقت در زمين بوده عملکرد مطلوبي به جا گذاشته است.

در خط حمله هم رقابت اصلي بين سجاد شهباززاده و علي قرباني است. البته هر دو عملکرد بسيار خوبي در ترکيب اصلي استقلال داشتند و براي اين تيم در ديدارهاي دوستانه گلزني کردند تا رقابت نزديکي با يکديگر داشته باشند. با اين وجود اما به نظر مي رسد سجاد شهباززاده گزينه شماره يک منصوريان است و قرباني در اولويت بعدي براي حضور در ترکيب اصلي حضور دارد.

فارغ از اين ترکيب، نام‌هايي چون مجتبي جباري، سرور جباروف، مهدي قائدي، يعقوب کريمي، فرشيد باقري، فرشيد اسماعيلي، و ... روي نيمکت حضور خواهند داشت که اين نشان دهنده جنس جور استقلال براي هفدهمين دوره ليگ برتر است .


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
سياسي
خبر دانشگاه
دانستني ها
پزشكي
استانها
انرژي
اقتصادي
اجتماعي
هنري
ورزشي
آگهي
صفحه اصلی - شناسنامه آفرینش - آرشیو آفرینش - ارتباط با ما - درخواست اشتراک - پیوندها - جستجوی پیشرفته