جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
پیوندها ÏÑÎæÇÓÊ ÇÔÊÑǘارتباط با ماآرشيوشناسنامهصفحه اصلي
تاریخ 1396/05/22 - روزنامه سراسري صبح ايران(يكشنبه) نسخه شماره 5623

 خبر 

 وزير اطلاعات: همدلي دولت و مجلس به رفع مشکلات مردم مي انجامد

وزير پيشنهادي اطلاعات دولت دوازدهم با تاکيد بر حفظ امنيت پايدار مردم، گفت: برادري و همدلي بين دولت و مجلس و ساير قوا به رفع مشکلات مردم و پيشرفت کشور منتهي خواهد شد.

به گزارش خانه ملت، سيد محمود علوي با اشاره به برگزاري جلسه با فراکسيون اميد مجلس شوراي اسلامي گفت: جلسات خوب و صميمانه با نمايندگان مجلس داشتيم که تلاش شد به دغدغه هاي آنها پاسخ لازم داده شود. احساس مي شود پاسخ ها متقاعدکننده بوده، زيرا سوالات تنها شبهاتي بود که با شفافيت کامل پاسخ داده شد.

وزير پيشنهادي اطلاعات دولت دوازدهم ضمن تشکر از نمايندگان و فراکسيون هاي مختلف مجلس گفت: اميد است برادري و همدلي بين دولت و مجلس و ساير قوا به رفع مشکلات مردم و پيشرفت کشور منتهي شود.

ارتش سوريه، آخرين پايگاه 'داعش' در استان حمص را پس گرفت

ارتش سوريه ، شهر 'السخنه'آخرين پايگاه گروه تروريستي 'داعش' در حومه شرقي حمص را آزاد کرد.

به گزارش خبرگزاري رسمي سوريه (سانا)، ارتش سوريه و نيروهاي مقاومت در جريان آزادسازي شهر 'السخنه'، شمار زيادي از عناصر گروه تروريستي داعش را به هلاکت رسانده و تجهيزات و مهمات نظامي آنها را منهدم ساختند.

شهر راهبردي السخنه در 50 کيلومتري شمال شرق شهر تاريخي تدمر و 50 کيلومتري شهر دير الزور قرار دارد.

براساس اين گزارش، اين نيروها در حال حاضر در حال تامين امنيت کامل اين شهر و خنثي سازي بمب ها و مين هاي کارگذاشته شده در خيابان ها و ساختمان ها هستند.

شهر السخنه بزرگترين مرکز تجمع داعش در ريف شرقي استان حمص و مهمترين راه تدارکاتي اين استان است . از طريق اين شهر، ريف حمص وديرالزور با شهر رقه -پايتخت خود خوانده داعش- به هم مرتبط مي شود.

رسانه‌هاي محلي اعلام کردند؛

3.5 ميليون تن از مردم کره‌شمالي براي جنگ با آمريکا داوطلب شده‌اند

رسانه‌هاي محلي کره‌شمالي گزارش دادند نزديک به 3.5 ميليون تن از مردم اين کشور براي پيوستن به ارتش به منظور شرکت در جنگ با آمريکا درخواست داده‌اند.

به گزارش ايسنا، به نقل از خبرگزاري اسپوتنيک، نشريه رودونگ سينمون، وابسته به حزب حاکم کارگر در کره شمالي در گزارشي نوشته است، انبوهي از مردم کره شمالي از جمله دانشجويان، کارگران و سربازان بازنشسته درخواست پيوستن به ارتش اين کشور را با توجه به وعده دولت کره شمالي براي تلافي کردن اقدامات آمريکا بعد از تحريم‌هاي جديد شوراي امنيت سازمان ملل عليه پيونگ يانگ داشته‌اند.چند روز پيش شوراي امنيت سازمان ملل به اتفاق آرا قطعنامه 2371 را تصويب کرد که تحريم‌ها عليه کره شمالي را در پاسخ به آزمايشات موشکي پيونگ يانگ هر چه بيشتر تشديد کرد.


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
سياسي
خبر دانشگاه
دانستني ها
پرشكي
استانها
انرژي
اقتصادي
اجتماعي
هنري
ورزشي
آگهي
صفحه اصلی - شناسنامه آفرینش - آرشیو آفرینش - ارتباط با ما - درخواست اشتراک - پیوندها - جستجوی پیشرفته