جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
پیوندها ÏÑÎæÇÓÊ ÇÔÊÑǘارتباط با ماآرشيوشناسنامهصفحه اصلي
تاریخ 1396/06/15 - روزنامه سراسري صبح ايران (چهارشنبه) نسخه شماره 5644

 ميز خبر 

 نبايد پليس را مقابل مردم قرار داد

سخنگوي نيروي انتظامي با اشاره به وظايف پليس و ديگر دستگاه‌ها در حوزه عفاف و حجاب تاکيد کرد که نبايد کم کاري ديگر دستگاه‌ها سبب شود تا انجام وظيفه پليس سبب قرار گرفتن اين نيرو در مقابل مردم شود.

به گزارش ايسنا، سردار سعيد منتظرالمهدي در حاشيه آئين اختتاميه دومين جشنواره چادرهاي آسماني با حضور در جمع خبرنگاران اظهار کرد: حوزه عفاف و حجاب حوزه گسترده‌اي است که فعاليت در آن فرابخشي و نيازمند مشارکت و همکاري دستگاه‌هاي مختلف با يکديگر است.

وي با بيان اينکه آنچه که بر عهده ناجا قرار دارد، بخشي سلبي و بخشي فرهنگي است گفت: تا هر جايي که نياز باشد ما مأموريت‌هايمان را انجام خواهيم داد اما معتقديم که اقدامات سلبي آخرين راه حل براي يک مشکل است و بايد با يک سري مسائل و پديده‌ها از همان مبدأ برخورد شود.

منتظرالمهدي ادامه داد: نمي‌شود يک سدي را خراب کنيم و بعد در ادامه بخواهيم با بيل جلويش را بگيريم. بنابراين تمام دستگاه‌ها و بخش‌هاي اجرايي در اين حوزه بايد وارد عمل شده و وظايف خود را انجام دهند.

منتظرالمهدي با بيان اينکه ناجا به اندازه‌اي که بايد انجام شود مأموريت‌هاي خود را انجام داده است، درباره اينکه ممکن است رفتار برخي مأموران در گشت‌هاي ارشاد سبب نارضايتي مردم از پليس شود، گفت: ما براي تک تک پرسنل در حوزه امنيت اخلاقي دوره‌هاي ارتقاء دانش مهارت و سواد رسانه‌اي را برگزار کرده‌ايم.سخنگوي نيروي انتظامي با اشاره به انتقادات برخي از دستگاه‌ها از گشت‌هاي ارشاد گفت: ما حاضريم تمام اين دستگاه‌هايي که انتقاد داشته و به وظايف خود نيز عمل نکرده‌اند با گشت‌هاي ما بيايند و مستندسازي کنند و هر آنچه را که بهتر بود براي اجرا پيشنهاد دهند اما به وظايف قانوني خودشان نيز عمل کنند. چرا که پليس هم در اين حوزه به وظايف قانوني خود عمل مي‌کند.

پلمب علاءالدين صحت ندارد

معاون اجتماعي پليس تهران پلمب پاساژ علاءالدين را تکذيب کرد.

سرهنگ مراد مرادي در گفت‌وگو با تسنيم، گفت: ماجرا از اين قرار بود که تعدادي از دستفروشان مقابل پاساژ علاءالدين با يکدگير درگير شدند و با سلاح سرد همديگر را مورد ضرب و شتم قرار دادند.

وي ادامه داد: پس از اعلام موضوع به پليس؛ مأموران گشت انتظامي در محل حاضر شده و با دخالت ، به درگيري خاتمه دادند و تعدادي از اين افراد را دستگير شدند.

مرادي گفت: شايعات درباره پلمب صحت ندارد و اکنون وضعيت در محدوده اين مرکز تجاري در حالت عادي است.


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
سياسي
خبر دانشگاه
دانستني ها
پرشكي
استانها
انرژي
اقتصادي
اجتماعي
هنري
ورزشي
آگهي
صفحه اصلی - شناسنامه آفرینش - آرشیو آفرینش - ارتباط با ما - درخواست اشتراک - پیوندها - جستجوی پیشرفته