جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
پیوندها ÏÑÎæÇÓÊ ÇÔÊÑǘارتباط با ماآرشيوشناسنامهصفحه اصلي
تاریخ 1396/06/22 - روزنامه سراسري صبح ايران (چهارشنبه) نسخه شماره 5649

 نهادهاي مالي 

 گام هاي بلند بانک ملي در مسير مبارزه با پولشويي

مديرعامل بانک ملي ايران گفت: بانک ملي ايران به عنوان بزرگترين بانک جهان اسلام و در راستاي تاکيد نهادهاي ذيربط، گامي بلند در جهت عملياتي کردن مقررات مبارزه با پولشويي را برداشت.به گزارش آفرينش به نقل ازروابط عمومي بانک ملي ايران، دکتر محمد رضا حسين زاده افزود: مجموعه مقررات و ضوابط اجرايي ناظر بر قانون مبارزه با پولشويي تحت عنوان بخشنامه «سري 37 ب» تدوين و پس از تصويب در کميته عالي تدوين و بازنگري بخشنامه ها و دستورالعمل هاي بانک ملي ايران به شعب سراسر کشور ابلاغ شد.

با راه اندازي پايگاه خبري بانک مسکن امکان پذير شد:

رصد روزانه تحولات حوزه ساختمان

بانک مسکن با راه اندازي پايگاه خبري بانک مسکن( هيبنا) و تعريف چارچوب هدفمند براي انعکاس اخبار و گزارش هاي مورد نياز دو دسته مخاطب، امکان پيگيري روزانه تحولات بخش مسکن و ساختمان براي مخاطبان را فراهم کرد.

به گزارش آفرينش به نقل ازروابط عمومي بانک مسکن، پايگاه خبري بانک مسکن(هيبنا) از روز 12 تير ماه سال جاري همزمان با صدور مجوز فعاليت توسط وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامي، فعاليت خود را به شکل رسمي آغاز کرد.

مديرعامل بانک توسعه صادرات:

فعاليت هاي بانکي تجار دوکشور ايران و کره جنوبي به آسودگي قابل انجام است

مديرعامل بانک توسعه صادرات اعلام کرد: نيازهاي بانکي تجار دو کشور ايران و کره جنوبي پوشش داده مي‌شود و رفع اين مشکلات به آسودگي قابل انجام است.

به گزارش آفرينش به نقل از روابط عمومي بانک توسعه صادرات ،دکتر علي صالح آبادي در پاسخ به سوالي درخصوص جزييات يادداشت تفاهم بانکهاي خصوصي ايران با فدراسيون بانکهاي کره جنوبي براي تسهيل خدمات بانکي بين صادر کنندگان دو کشور اظهار داشت: روند همکاري ها با شبکه بانکي کره جنوبي بسيار مطلوب است.

معاون اعتبارات و بين‌الملل بانک اقتصادنوين: همکاران بايد به ريزه‌کاري‌هاي بازار بين‌المللي ارز مسلط شوند

معاون اعتبارات و بين‌الملل بانک اقتصادنوين گفت: خدمات ارزي مزيت رقابتي بانک اقتصادنوين در آينده نزديک خواهد بود.به گزارش آفرينش به نقل ازروابط عمومي بانک اقتصادنوين، نصرت‌اله شهبازي در جمع معاون و روساي دواير ارزي شعب بانک اقتصادنوين طي سخناني با اشاره به لزوم تسريع ارايه خدمات ارزي به مشتريان گفت: بانک اقتصادنوين بانکي خوشنام و حرفه‌اي است که توانسته به جايگاه قابل قبولي در نظام بانکي دست پيدا کند.

وي افزود: در نظام بانکي خدمات ارزي و بين‌الملل جايگاه ويژه‌اي دارد و هر بانکي که بتواند خدمات مورد نياز مشتريان را با کيفيت و سرعت مناسب ارايه کند مي‌تواند علاوه بر رضايت‌مندي مشتريان در عرصه‌هاي بين‌المللي نيز در رده بانک‌هاي مطرح قرار گيرد.

قرارداد همکاري بانک پارسيان و اگزيم بانک کره جنوبي به امضا رسيد

قرارداد تأمين مالي بلندمدت بانک پارسيان و اگزيم بانک کره‌جنوبي در راستاي اشتغالزايي و کمک به توليد و پيشرفت اقتصاد کشور، به امضاي طرفين رسيد.

به گزارش آفرينش به نقل ازروابط عمومي بانک پارسيان؛ بانک پارسيان يکي از 12 بانک ايراني است که در چارچوب توافق بانک مرکزي ، قرارداد تامين مالي بلند مدت به ارزش 8 ميليارد يورو با اگزيم بانک کره جنوبي منعقدکرد و به همين منظوراين بانک در زمينه‌ قراردادهاي فاينانس، آماده بررسي قبول عامليت پروژه‌هاي ارائه شده از سوي متقاضيان است.

نوسازي بيش از 2 هزار و 500 تاکسي فرسوده تبريز با حمايت بانک شهر

رئيس سرپرستي منطقه 2 بانک شهر با اشاره به اهميت نوسازي ناوگان حمل و نقل شهري گفت: در اين حوزه بيش از 2 هزار و 500 تاکسي فرسوده تبريز در نيمه دوم سال گذشته با پرداخت تسهيلات از سوي بانک شهر نوسازي شده است.

به گزارش آفرينش به نقل ازمرکز ارتباطات و روابط عمومي بانک شهر، صفر صلاحلو با اشاره به حمايت‌هاي اين بانک از پروژه‌هاي شهري کلانشهرها گفت: مشارکت در اجراي طرح‌هاي پل‌هاي راه آهن، توانيز و گلکار، ميدان افلاک نما، تقاطع غير هم سطح ماران، ميدان آذربايجان، پروژه آيسان و قطار شهري در تبريز و طبقه اول پل قدس در اردبيل از جمله اقدامات بانک شهر در اين منطقه بوده است.

قرعه کشي جوايز اولين دوره جشنواره حسابهاي قرض الحسنه پس انداز بانک گردشگري

مراسم قرعه کشي جوايز اولين جشنواره حسابهاي قرض الحسنه پس انداز بانک گردشگري برگزار شد.

به گزارش آفرينش به نقل ازروابط عمومي بانک گردشگري، در اين مراسم که منطبق با موعد از پيش اعلام شده و در روز 20 شهريور مصادف با ولادت حضرت امام موسي کاظم(ع) در ساختمان مرکزي بانک گردشگري برگزار شد، برندگان اولين دوره جشنواره حساب هاي قرض الحسنه بانک گردشگري معرفي شدند.

اعطاي بيش از 28 هزار فقره تسهيلات ازدواج و تهيه جهيزيه بانک رفاه

بانک رفاه از ابتداي مردادماه تا هفدهم شهريور ماه سالجاري تعداد 28 هزار و 773 فقره تسهيلات قرض الحسنه ازدواج و تهيه جهيزيه پرداخت کرد.

به گزارش آفرينش به نقل ازروابط عمومي بانک رفاه، در اجراي دستورالعمل بانک مرکزي و طرح ضربتي پرداخت تسهيلات قرض الحسنه ازدواج ، شعب بانک رفاه در سراسر کشور از اول مرداد تا 17 شهريور ماه نسبت به پرداخت اين تسهيلات به متقاضيان واجد شرايط اقدام و 28 هزار و 773 فقره تسهيلات ده ميليون توماني پرداخت کرده اند.


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
سياسي
خبر دانشگاه
دانستني ها
پرشكي
استانها
انرژي
اقتصادي
اجتماعي
هنري
ورزشي
آگهي
صفحه اصلی - شناسنامه آفرینش - آرشیو آفرینش - ارتباط با ما - درخواست اشتراک - پیوندها - جستجوی پیشرفته