جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
پیوندها ÏÑÎæÇÓÊ ÇÔÊÑǘارتباط با ماآرشيوشناسنامهصفحه اصلي
تاریخ 1396/06/22 - روزنامه سراسري صبح ايران (چهارشنبه) نسخه شماره 5649

 تاج:
 بليت‌فروشي بازي سرخابي‌ها به استقلال و پرسپوليس واگذار شد 

 
رييس فدراسيون فوتبال از واگذاري بليت فروشي اينترنتي به دو باشگاه استقلال و پرسپوليس خبر داد و گفت: طي نشستي که با مديران اين دو باشگاه داشتيم، قرار شد بليت فروشي اينترنتي رقابت‌هاي ليگ به دو باشگاه استقلال و پرسپوليس واگذار شود و سازمان ليگ سهم سودش را از بليت فروشي دريافت کند.مهدي تاج در جمع خبرنگاران درباره برنامه‌هاي تيم‌ ‌ملي فوتبال بعد از صعود به جام جهاني 2018 روسيه، اظهار کرد: تا امروز هيچ کشوري در آسيا ديده نشده که بعد از صعود به جام جهاني دو بازي دوستانه انجام دهد. ما براي اين که بتوانيم حضور خوبي در جام جهاني روسيه داشته باشيم، دو بازي دوستانه هماهنگ شده و هشت بازي طي درخواست سرمربي تيم‌ ‌ملي فوتبال پيش‌بيني کرده‌ايم. يک بازي دوستانه با روسيه خواهيم داشت که خود اين کشور هزينه را پرداخت کرده است و يک بازي هم با توگو که يکي از تيم‌هاي آفريقاي جنوبي است که اين هم بنا بر پيشنهاد کارلوس کي‌روش بوده است زيرا وي معتقد است که ما در جام جهاني 2018 روسيه به احتمال زياد با يک تيم آفريقايي مواجه خواهيم بود و بهتر است با انجام ديدار با يک تيم آفريقايي خود را براي جام جهاني آماده کنيم. اين تيم، تيم بسيار خوبي است و 14 بازيکن آن لژيونر هستند. تمام هزينه‌هاي تيم توگو را فدراسيون فوتبال پرداخت مي‌کند اما بازي اولي که با روسيه داريم تمام هزينه‌ها از سوي فدراسيون فوتبال روسيه پرداخت خواهد شد.

تاج در ادامه‌ درباره گلايه‌ها و تبعيضي که بين بازيکنان فوتبال و فوتسال بعد از کسب عنوان سومي جهان توسط فدراسيون فوتبال گذاشته مي‌شود خاطر نشان کرد: حرف‌ بدي است که ما بعضي از اوقات آن را مي‌شنويم. ما با تيم فوتسال که سوم جهان شده بود، در برج ميلاد ضيافتي را برپا کرديم و پاداشي به مبلغ 10 ميليون تومان تا حالا به اين تيم داده‌ايم. اين پاداش يک سکه نبود که عنوان کرده‌اند که بازيکنان فوتسال براي کسب عنوان سومي جهان فدراسيون فوتبال يک سکه را پرداخت کرده است. البته به اين تيم 10 تا 15 ميليون تومان نيز که حق‌شان است از سوي فدراسيون فوتبال پرداخت خواهد شد.

وي ‌اضافه کرد: قبول دارم مراسم تجليل از برترين‌هاي فوتسال که اولين بار سازمان ليگ آن را برگزار مي‌کرد نواقصي داشت و بايد سعي کنيم در سال‌هاي آينده مراسم تجليل را بهتر برگزار کنيم.رييس فدراسيون فوتبال در خصوص پاداش تيم‌ ‌ملي فوتبال بعد از راهيابي به جام جهاني روسيه، اظهار کرد: فوتباليست‌ها بخشي از پاداش خود را دريافت کرده‌اند و تا امروز به جز بازي تيم‌ ‌ملي فوتبال سوريه که به نتيجه‌ مساوي ختم شد، تمام پاداش‌ها که عدد قابل ملاحظه‌اي بود و يکي از اين پاداش‌ها در حدود 8000 دلار بود به بازيکنان فوتبال پرداخت شده است. ما سعي مي‌کنيم پاداش جام جهاني را نيز طي مراسمي به بازيکنان فوتبال پرداخت کنيم.

تاج در ادامه‌ صحبت‌هاي خود همچنين درباره حضور تيم فوتبال نفت که با نام بهنام پيشرو و در حال‌ حاضر به اسم نفت طلاييه شرکت کرده است، خاطر نشان کرد: فروش نفت به شرکت ديگر با دخالت ما نبوده و خودشان بايد از سهميه خود که بهنام پيشرو کيش بود دفاع کند. البته طي صحبتي که با گل محمدي، مدير کل استان تهران داشتم، وي تاکيد داشتند که تيم فوتبال نفت طبق قرارداد به تعهدات خود عمل نکرده است و باشگاه خود را با نام نفت طلاييه به فروش رسانده است.رييس فدراسيون فوتبال همچنين در مورد جام حذفي و حذف شدن ليگ برتري در جام حذفي، اظهار کرد: بايد جام حذفي عين رقابت‌هاي ليگ، استاندارد برگزار شود. بايد در اين زمينه سازمان ليگ به کمک رسانه‌ها سميناري را برگزار کند که چرا هشت تيم ليگ برتر در رقابت‌هاي جام حذفي حذف شدند؟ اين مساله بايد مورد بررسي جدي قرار بگيرد.

تاج همچنين درباره جلسه‌اي که با طاهري و افتخاري درباره بليت فروشي اينترنتي داشت، گفت‌: با مديران عامل اين دو باشگاه در خصوص فروش بليت اينترنتي به تفاهم رسيده‌ايم و قرار بر اين است که بليت فروشي اينترنتي به خود باشگاه‌ها واگذار شود تا سهم خوبي را از اين مساله ببرند. به سازمان ليگ اعلام کرده‌ايم که خود را وارد اين کار نکند و سهم خودش را از بليت فروشي دريافت کند.


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
سياسي
خبر دانشگاه
دانستني ها
پرشكي
استانها
انرژي
اقتصادي
اجتماعي
هنري
ورزشي
آگهي
صفحه اصلی - شناسنامه آفرینش - آرشیو آفرینش - ارتباط با ما - درخواست اشتراک - پیوندها - جستجوی پیشرفته