جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
پیوندها ÏÑÎæÇÓÊ ÇÔÊÑǘارتباط با ماآرشيوشناسنامهصفحه اصلي
تاریخ 1396/06/22 - روزنامه سراسري صبح ايران (چهارشنبه) نسخه شماره 5649

 جام بزرگ قهرمانان جهان 2017 - ژاپن
 نايب قهرمان المپيک مقابل ايران زانو زد 

 
تيم‌ملي واليبال ايران موفق شد در نخستين ديدارش از رقابت هاي واليبال جام بزرگ قهرمانان جهان 2017 که در ژاپن برگزار مي‌شود با نتيجه سه بر دو ايتاليا را شکست دهد.

در آغاز هفتمين دوره رقابت‌هاي واليبال جام بزرگ قهرماني قاره‌ها که با حضور شش تيم برتر به ميزباني دو شهر ناگويا و اوساکا در ژاپن برگزار مي‌شود، تيم ملي واليبال ايران موفق شد در نخستين ديدارش با نتيجه سه بر دو ايتاليا را از پيش رو بردارد.

تيم ايران با ترکيب سعيد معروف، ميلاد عبادي پور، سيد محمد موسوي، فرهاد قائمي، امير غفور و سامان فائزي وارد زمين شد.

شاگردان ايگور کولاکويچ با امتيازهاي 25 بر 19، 23 بر 25، 28 بر 26، 29 بر 31 و 15 بر 11 برابر ايتاليا، نائب قهرمان المپيک به پيروزي رسيدند و ضمن کسب دو امتياز شيرين توانستند انتقام شکست اخير در هفته نخست ليگ جهاني را بگيرند.

شاگردان بلنجيني هم در نبود دو ستاره خود، ايوان زايتسف و عثمان خوانترينا نتوانستند عملکرد قابل قبولي را از خود نشان دهند و در اولين‌گام مغلوب بلند قامتان ايران شدند.

همچنين امير غفور پشت خط زن تيم ملي واليبال ايران نيز با 21 امتياز، امتيازآورترين بازيکن تيم ايران بود و ميلاد عبادي پور نيز با کسب 20 امتياز رتبه سوم امتيازآورترين بازيکنان اين مسابقه را به دست آورد.

تيم ايران در دوره قبلي جام بزرگ قهرمانان جهان در سال 2013 هم موفق شده بود، سه بر دو ايتاليا را شکست دهد اما در چهار تقابل قبلي برابر لاجوردي پوشان مغلوب شده بود.ايتاليا با يک مدال طلا و دو مدال برنز سومين تيم پرافتخار جام بزرگ قهرمانان جهان به حساب مي آيد.تيم ملي واليبال ايران امروز (چهارشنبه) در دومين ديدار خود به مصاف آمريکا مي رود که اين مسابقه از ساعت 11 و 10 دقيقه به وقت تهران شروع مي شود.


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
سياسي
خبر دانشگاه
دانستني ها
پرشكي
استانها
انرژي
اقتصادي
اجتماعي
هنري
ورزشي
آگهي
صفحه اصلی - شناسنامه آفرینش - آرشیو آفرینش - ارتباط با ما - درخواست اشتراک - پیوندها - جستجوی پیشرفته