جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
پیوندها ÏÑÎæÇÓÊ ÇÔÊÑǘارتباط با ماآرشيوشناسنامهصفحه اصلي
تاریخ 1396/06/22 - روزنامه سراسري صبح ايران (چهارشنبه) نسخه شماره 5649

 خبـــرنامه 

 مشحون:

همه اقدامات لازم در مورد شکايت از باوئرمن را انجام داده‌ايم

رئيس فدراسيون بسکتبال گفت: ما همه اقدامات لازم در مورد شکايت از باوئرمن را انجام داده‌ايم و حالا بايد وجهي را به فدراسيون جهاني پرداخت کنيم.

در حالي که مدت زيادي از رفتن درک باوئرمن، سرمربي پيشين تيم ملي بسکتبال از ايران مي‌گذرد اما هنوز تکليف پرونده او و اينکه آيا حق با طرف ايراني است يا سرمربي آلماني طبق مفاد قراردادش عمل کرده به صورت کامل مشخص نشده است.

محمود مشحون، رئيس فدراسيون بسکتبال ايران معتقد است که باوئرمن، او را دور زده و مرتکب خلاف شده و سرمربي پيشين تيم ملي آلمان نيز خيلي راحت‌تر از چيزي که ممکن به نظر مي‌رسيد و تنها به خاطر فرزند کوچکش از ايران رفت.

مشحون در اين خصوص به تسنيم گفت: ما همه اقدامات لازم را انجام داده‌ايم و حالا در مرحله‌اي هستيم که بايد به خاطر تسريع و قوت شکايتمان، وجهي را به فدراسيون جهاني پرداخت کنيم. فعلاً منتظر اعلام مبلغ مورد نظر از سوي فيبا هستيم.

سرمربي الهلال:

با آرامش به نيمه نهايي رسيديم

اولين بازي دور برگشت مرحله يک‌چهارم نهايي ليگ قهرمانان آسيا ميان تيم‌هاي الهلال عربستان و العين امارات برگزار شد. الهلال به‌عنوان ميزبان اين بازي با نتيجه 3 بر صفر از سد حريف اماراتي خود گذشت تا با توجه به نتيجه تساوي بدون گل در بازي رفت به جمع 4 تيم برتر ليگ قهرمانان آسيا راه يابد. کارلوس ادواردو، بازيکن برزيلي تيم الهلال در دقايق 43، 46 و 74 دروازه تيم العين امارات را گشود.

رامون دياز سرمربي الهلال در اين باره گفت: بازي دشواري داشتيم و بايد تحت فشار بازي مي‌کرديم. به همين خاطر از شاگردانم خواست عجله نکنند و با آرامش بازي را پيش ببرند. تيم ما روحيه مبارزه تا پايان فصل را حتي اگر چند بازيکن اصلي هم غايب باشند، دارد.

وي اظهار داشت: الهلال با وجود غيبت چند بازيکن و با حمايت پرشور هوادارانش توانست برابر العين به پيروزي برسد و به نيمه‌نهايي راه‌ يابد.

پورموسوي:

بعضي ها خط مي‌دهند که به فولاد برگردند

سرمربي تيم فوتبال فولاد خوزستان گفت: اعتراضات فعلي نسبت به تيم، خط گرفته است و آن افراد براي اين کار خود هزينه مي‌کنند تا دوباره به مجموعه فولاد برگردند.

سيد اکبر پورموسوي در گفت‌وگو با ايسنا، در خصوص وضعيت اين تيم پيش از مصاف با سپاهان، اظهارکرد: سه هفته بسيار مهم را در پيش داريم و اميدوارم با نتايجي که به دست مي‌آوريم بتوانيم شکست در جام حذفي را جبران کنيم.

وي بيان کرد:‌ در حال حاضر ما و سپاهان در شرايط يکساني قرار داريم و هر دو تيم از جام حذفي کنار رفته‌اند. همچنين سپاهان با توجه به خريدهايي که در آغاز فصل داشت، هنوز به شرايط ايده‌آل و شکل واقعي خود نرسيده است البته تيم ما از بازي سوم به بعد توانست نتايج هفته‌هاي اول و دوم را جبران کنيم و در حال حاضر با هفت امتياز در جايگاه خوبي قرار داريم.

سرمربي تيم فوتبال فولادخوزستان گفت: من به خاطر اين‌که سپاهان دو روز بيشتر نسبت به تيم ما براي بازي اين هفته استراحت مي‌کند، از فدراسيون گلايه داشتم و اميدوار بودم که جواب قانع‌کننده‌اي دريافت کنم و آن‌ها ما را از نگراني خارج کنند. به هر حال با تمام انرژي و وجود به مصاف سپاهان خواهيم رفت.

وي در ادامه عنوان کرد:‌ در حالي‌که جام حذفي مي‌توانست به ما کمک کند، متاسفانه با يک بازي کم‌تحرک بازنده شديم، البته بايد جام حذفي را فراموش کنيم و به ليگ برتر فکر کنيم. ما ايرادهايي را که در اين ديدار داشتيم مدنظر داريم و با تمرين در تلاشيم که مشکلات را برطرف کنيم. به هر حال اين‌که در اهواز و در حضور هواداران شکست خورديم، شکل خوبي نداشت و اميدواريم با برد برابر سپاهان اين شکست را جبران کنيم.

پورموسوي تاکيد کرد: هواداران يادشان نرود که اين فولاد تغييرات بسياري داشته است و همه خوب مي‌دانند تيمي که چنين تغييراتي داشته باشد براي هماهنگي به فرصت نياز دارد ولي اکنون که نوبت ما شده است، همه اين موضوع را فراموش مي‌کنند، البته هواداران اصلي فولاد باهوش هستند و اين موضوع را درک مي‌کنند. به هر حال من مسئوليت تيم را پذيرفته‌ام و تلاش مي‌کنم که تيم در ادامه نتايج خوبي کسب کند.

وي ادامه داد: اين نکته را هم بايد مدنظر داشت که در تمام اين سال‌ها فولاد در جام حذفي موفق نبوده و حذف شده است ولي امسال آن تعداد خاص ناگهان يادشان افتاده که فولاد ضعف تاکتيکي دارد، هر چند آن‌هايي که فوتبالي‌ هستند بعد از ديدار ما برابر سياه‌جامگان، از عملکرد فني‌ خوب‌ ما تمجيد کردند و حتي پس از اين که برابر پيکان شکست خورديم، جلالي گفت که تاکنون تيمش اين‌قدر تحت فشار نبود. در حال حاضر هشت تيم از جام حذفي کنار رفتند اما اين اعتراضات نسبت به تيم ما خط گرفته است و آن تعداد براي اين کار خود هزينه مي‌کنند تا دوباره به مجموعه فولاد برگردند.

لوئيس:

رونالدو شايسته توپ طلا نبود!

مدافع اتلتيکومادريد شايستگي کريستيانو رونالدو براي کسب توپ طلا را زير سوال برد.

کريستيانو رونالدو پارسال توانست چهارمين توپ طلاي خود را به دست بياورد. قهرماني در لاليگا و ليگ قهرمانان و زدن 10 گل در مرحله حذفي ليگ قهرمانان از جمله دلايلي بود که رونالدو را به اين جايزه ارزشمند رساند.

فيليپه لوئيس مدافع اتلتيکومادريد درباره برنده شدن رونالدو در توپ طلا گفت: توپ طلا يک جايزه بر مبناي نظر شخصي است. رونالدو پارسال تا دو ماه آخر کار خاصي نکرده بود ولي در نهايت به اين عنوان رسيد. فکر نمي‌کنم او شايسته اين جايزه بود.

او در پايان صحبت‌هاي خود گفت: من مسي را ستايش مي‌کنم. او در هيچ کدام از ديدارهايي که برابر ما داشت گله و شکايت نمي‌کند و فقط کار خود را انجام مي‌دهد. با اين حال من هيچوقت پيراهن او را نگرفتم و نخواهم گرفت. من فوتبال بازي مي‌کنم تا برنده شوم نه اين که برابر مسي بازي کنم.


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
سياسي
خبر دانشگاه
دانستني ها
پرشكي
استانها
انرژي
اقتصادي
اجتماعي
هنري
ورزشي
آگهي
صفحه اصلی - شناسنامه آفرینش - آرشیو آفرینش - ارتباط با ما - درخواست اشتراک - پیوندها - جستجوی پیشرفته