جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
پیوندها ÏÑÎæÇÓÊ ÇÔÊÑǘارتباط با ماآرشيوشناسنامهصفحه اصلي
تاریخ 1396/06/23 - روزنامه سراسري صبح ايران (پنجشنبه) نسخه شماره 5650

 نهادهاي مالي 

 اقدامات موثر بانک صادرات براي حل مشکلات صادرکنندگان ايراني به قطر

مديرعامل بانک صادرات ايران در حاشيه مراسم شصت و پنجمين سالگرد تاسيس اين بانک، از انجام توافقات اصولي با بانکهاي قطري براي تسهيل مبادلات تجاري با اين کشور خبر داد.به گزارش ايلنا، سياوش زراعتي در حاشيه مراسم شصت و پنجمين سالگرد تاسيس اين بانک که در شعبه بازار يک برگزار شد، در جمع خبرنگاران از انجام توافقات اصولي موثر براي تقويت همکاريهاي تجاري بين ايران و قطر از طريق شعبه بانک صادرات ايران خبر داد.

اطلاعيه بانک آينده؛

تعيين تکليف تعاوني اعتبار افضل توس

بانک آينده آخرين اقدامات صورت گرفته درباره تعيين تکليف دارايي‌ها و بدهي‌هاي تعاوني اعتبار افضل توس را اعلام کرد.

به گزارش آفرينش به نقل ازروابط عمومي بانک آينده ،اين بانک در اطلاعيه اي اعلام کرد: پيرو واگذاري مديريت دارايي‌ها و بدهي‌هاي تعاوني اعتبار افضل توس (در حال تصفيه) به بانک آينده براساس مصوبه شوراي محترم پول و اعتبار، مواردي از مهم‌ترين اقدامات انجام شده در اجراي اين مسئوليت را به استحضار ذي‌نفعان تعاوني اعتبار افضل توس (در حال تصفيه) به ويژه‌ سپرده‌گذاران محترم آن تعاوني مي‌رساند:

يک هفته پس از واگذاري رسمي، بيش از 200 نفر از همکاران بانک آينده در شعب تعاوني در حالِ تصفيه افضل توس در سراسر کشور مستقر شده و پاسخگوي سپردهگذاران محترم تعاوني افضل توس و رفع ساير مشکلات احتمالي آنها بوده‌اند.

جشنواره اينستاگرامي بانک تجارت آغاز شد

صفحه رسمي اينستاگرام بانک تجارت در جشنواره سفير با طرح سوال از هشتگ #پرسش_هفته به 10 نفر از برندگان جايزه يک ميليون ريالي اهدا مي‌کند.

به گزارش آفرينش به نقل ازروابط عمومي بانک تجارت، صفحه رسمي اين بانک به آدرس Instagram.com/tejaratbank در شبکه اجتماعي اينستاگرام به منظور افزايش اطلاعات بانکي مشتريان و ارتقاي خدمت‌رساني، جشنواره پرسش هفته برگزار مي‌کند.علاقه‌مندان مي‌توانند با دنبال کردن صفحه رسمي اين بانک، سوالات را مشاهده کرده و پاسخ خود را در قالب ويدئويي با کمتر از مدت زمان 30 ثانيه به همين صفحه ارسال کنند.

اين سوالات با هشتگ #پرسش_هفته در صفحه رسمي بانک تجارت در اينستاگرام نشانه‌گذاري شده است. مدت زمان اين مسابقه 10 روز و شروع آن از تاريخ 21 شهريور 1396 بود.

بنيان‌گذار بانک اقتصادنوين:

از فعاليت‌هاي شرکت "نوين تک" در توسعه استارتاپ‌ها حمايت مي‌کنيم

همزمان با عيد سعيد غدير خم و به منظور تکميل زنجيره خدمات شرکت پرداخت نوين آرين، شرکت "نوين تک" رسما افتتاح شد.

به گزارش آفرينش به نقل ازروابط عمومي بانک اقتصادنوين، در اين مراسم که با حضور بنيان‌گذار بانک اقتصادنوين و اعضاي هيات مديره، مديرعامل و کارکنان شرکت پرداخت نوين و رئيس دانشکده اقتصاد دانشگاه علامه طباطبايي برگزار شد، مهندس محمد صدرهاشمي‌نژاد بنيان‌گذار بانک اقتصادنوين، طي سخناني با اشاره به لزوم توجه به کسب و کارهاي جديد گفت: فعاليت‌ها و برنامه‌ريزي‌هاي صورت گرفته توسط شرکت نوين تک در بحث حمايت و توسعه استارتاپ‌ها کاملا مورد حمايت قرار خواهد گرفت.

اعطاي تسهيلات بانک قرض الحسنه رسالت به کارکنان نداجا

بانک قرض الحسنه رسالت به کارکنان نيروي دريايي ارتش جمهوري اسلامي ايران تسهيلات قرض الحسنه اي اعطا مي کند.

به گزارش آفرينش به نقل ازروابط عمومي بانک قرض الحسنه رسالت به نقل از اباذرهوشمندي مدير گروه ايثارطي نشستي مشترک محمدحسين حسين زاده مديرعامل بانک قرض الحسنه رسالت و امير مهران حدادي معاون کنترلر(مالي) و امير گنجه اي معاون حمل ونقل نيروي دريايي ارتش جمهوري اسلامي ايران ، تفاهم نامه همکاري را امضا کردند.

قدرداني شرکت واحد اتوبوسراني اصفهان از بانک ملت

شرکت واحد اتوبوسراني اصفهان و حومه از مديريت شعب استان به دليل همکاري مطلوب با اين سازمان تجليل کرد.به گزارش آفرينش به نقل ازروابط عمومي بانک ملت، در مراسم جشني که از سوي شرکت واحد اتوبوسراني اصفهان و حومه به مناسبت عيد سعيد غدير و با حضور دکتر جمالي نژاد شهرداراصفهان، سرهنگ رضايي رييس پليس راهور استان اصفهان و جمعي ديگر از مقامات استاني برگزار شد، لوح سپاسي به نشانه قدرداني از تلاش هاي بانک ملت در دو بخش خدمات به کارکنان سازمان اتوبوسراني و همراهي در تجهيز ناوگان حمل و نقل شهري به هادي حطيم، مدير شعب استان اصفهان اهدا شد.

پرداخت سود سهام شرکت پارس مينو از طريق شعب بانک سپه در سراسر کشور

بر اساس قرارداده منعقده دو جانبه بانک سپه و شرکت صنعتي پارس مينو عمليات پرداخت سود سهام سهامداران شرکت مذکور هم اکنون از طريق کليه شعب اين بانک آغاز شده است.به گزارش آفرينش به نقل ازپايگاه اطلاع رساني بانک سپه، در اين راستا سهامداران حقيقي شرکت ياد شده ضمن مراجعه به شعب اين بانک با ارائه مدارک هويتي معتبر مي توانند سود سهام خود را دريافت و يا به ساير حساب هاي خود انتقال دهند.

پروانه فعاليت موزه بانک ملي صادر شد

مديرکل موزه ها و اموال منقول تاريخي – فرهنگي سازمان ميراث فرهنگي، صنايع دستي و گردشگري، پروانه فعاليت موزه بانک ملي ايران را صادر کرد.به گزارش آفرينش به نقل ازروابط عمومي بانک ملي ايران، پيش از اين پروانه فعاليت موزه بانک شش ماهه بود که اکنون با اتمام مراحل راه اندازي و افتتاح رسمي، پروانه فعاليت آن صادر شده است.


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
سياسي
خبر دانشگاه
دانستني ها
پرشكي
استانها
انرژي
اقتصادي
اجتماعي
هنري
ورزشي
آگهي
صفحه اصلی - شناسنامه آفرینش - آرشیو آفرینش - ارتباط با ما - درخواست اشتراک - پیوندها - جستجوی پیشرفته